İlham AlınBaskılı Islak Mendil
baskılı ıslak mendil

Baskılı Islak Mendil

Kişisel hijyen denince ilk akla gelen ürünlerden birisi ıslak mendillerdir. Islak mendiller çoklu paketler halinde hayatın her alanında kullanılmaya devam etse de son yıllarda promosyon ürünlerinin de en gözdeleri arasına girmiştir. Geniş müşteri kitlesine hitap etmekte olan, müşteri sirkülasyonu çok olan yerlerde baskılı ıslak mendil tek kullanımlık hazırlanmakta, çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü hem dezenfekte imkânı sağlamakta hem daha düşük peçete maliyeti oluşturmakta hem de baskılanması ile harika bir reklam yüzüne dönüşmektedir. Firma olarak uzun yıllardır yüzlerce işletmeye baskılı ıslak mendi çeşitlerimizi ulaştırdık. Her geçen gün müşteri kitlemizi de arttırmayı sürdürüyoruz. Flekso yöntemiyle ıslak mendil ambalajlarının üzerine logolarınız, markalarınızı, iletişim bilgilerinizi, sloganlarınızı ve diğer bütün baskılanmasını istediklerinizi baskılıyor, müşterilerinize en etkili yoldan tanıtımınızı yapıyoruz.

Restoranlarda, barlarda, kafelerde, lokantalarda ve diğer bütün yeme içme mekanlarında olmazsa olmazlardan birisi haline gelen ıslak mendiller, aynı zamanda kolonyalı mendil olarak da adlandırılıyor. Vücutla temas ettiği anda vücut ısısını alarak ferahlık hissi veren, kısa sürede de buharlaşan ıslak mendiller paketleri açıldıktan sonra da kokularını uzun süre muhafaza edebiliyor. Islak ve kokulu olmaları sayesinde gerek zemin gerekse cilt temizliğinde pratik çözümler oluşturuyor. Yırt, kullan, at özellikleri ve işletmenizi tanıtan baskılar ile baskılı ıslak mendilleri birer tanıtım aracına dönüştürüyoruz.

kişiye özel kutu hızlı iletişim

1-Islak Mendil Fiyatları?

Baskılı ıslak mendil fiyatları ıslak mendil modelinin ebatlarına göre, baskı ölçülerine göre değişir. Aynı zamanda ıslak mendil toptan fiyatları sipariş sayısına göre de değişiklik gösterir. Sipariş sayısı arttıkça paket başına ücretlendirme düşer. Bu yüzden baskılı ıslak mendil en ucuz fiyat avantajıyla sahip olmak isterseniz ileriye dönük ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak sipariş vermenizi öneririz.

kişiye özel kutu markanıza özel tasarımlar

2-Islak Mendil İmalatı

ıslak mendil üreticileri arasında en geniş ürün yelpazesine ve baskı tekniklerine sahip firmalardan birisiyiz. İmalatlarımızda yüksek kaliteli, modern baskı yöntemlerini kullanıyoruz. En yeni teknolojiler ile baskılarımızı yapıyor, ürünlerimizin her zaman kaliteli, estetik ve fonksiyonel olmasına dikkat ediyoruz. Gerek ambalaj gerekse ıslak mendilde birinci sınıf hammadde kullanıyoruz. Çift ve tek yön baskıyı rahatlıkla kaldıracak, iç havlusu ideal kalınlık ve sağlamlıkta ıslak mendiller imal ediyoruz. Ürünlerimizi istenen parfüm içeriğine sahip şekilde hazırlıyor, her zevke ve tarza hitap edebilmeyi sağlıyoruz. Bu sayede firmanızın kurumsal kokusunu dahi yakalayabiliyor, misafirlerinize en güzel kokuları ikram edebilmenize yardımcı oluyoruz.

ıslak mendil üretimi yaparken ambalaj ürünlerinde çok farklı çeşitlerimiz bulunuyor. Hemen her renkte ambalajlarımızı istediğiniz renkte ya da renklerde yapabiliyor, bu sayede kurumsal imajınıza en uygun hale getiriyoruz. Misafirlerinizin yüzünü gülümsetecek, sadakat duygularını geliştirecek, reklam yüzünüz olacak ürünlere imza atıyoruz. 5×10 cm, 5×12 cm, 6×8 cm, 6×10 cm, 6×12 cm, 7×10 cm, 7×12 cm, 7×14 cm, 9×14 cm gibi çok farklı ebatlarda baskılı ıslak mendiller hazırlıyor, dilediğiniz ölçülerde ıslak mendillere sahip olmanızı sağlıyoruz.

3-Islak Mendil Toptan

Firma olarak toptan ıslak mendil siparişlerinizi en hızlı ve en uygun fiyat avantajlarıyla karşılıyoruz. Tek renk, çift renk, üç renk ya da isteğe bağlı renk alternatifleriyle tekli ıslak mendil toptan satışlarımızı sürdürüyor, istediğiniz koli sayısında siparişlerinizi adreslerinize ulaştırıyoruz. Baskılı ıslak mendil toptan siparişlerinize kurumunuza ait bütün baskıları yapabiliyor, misafirlerinize rahatlıkla hediye edebileceğiniz hediyeler imal ediyoruz. Rahatlıkla taşınabilen, elden ele dolaşabilen, ıslak mendil toptan siparişlerinizle marka bilinirliğinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırabilmenizde yardımcı oluyor, yeni kişilerle temas kurabilmenize olanak tanıyoruz.

türkiye den dünyaya üretim

1 Comment

 • Umit

  Iyi gunler,

  Biz 50.000 adet siyah renkli logo baskili alkollu 70% islak mendel istiyoruz.

  Mendil boyutu 6×10

  Bunlar Hollanda icin. Kdv’siz fiyat verebilirmisiniz?

  Hollanda’da pazar olusturmak istiyoruz.

  Selamlar

  Umit Sonkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Aydınevler Mah. Sancak Sok. No:13-17/A Maltepe-İSTANBUL

Mail: info@kisiyeozelkutu.com

No products in the cart.

× WP