İlham AlınBaskılı Peçete
baskılı peçete

Baskılı Peçete

1- Baskılı Peçete Fiyatları?

Baskılı ürünler işletmenizin kurumsal kimliğine değer katacak küçük dokunuşlardır. Bu dokunuşlar işletmenizde sürekli olarak kullanmış olduğunuz ürünlerde kullanılabilmektedir. Bu ürünlerden biriside peçetelerdir. Peçeteler müşterileriniz tarafından kullanılan kişisel ürünler olması ve kullanım esnasında odakları üzerine çekmesi nedeniyle marka itibarınızın akıllara kazınmasında büyük etkilere sahiptir. Kişiye Özel Kutu olarak bizler sizlerin bu marka itibarınızın ve akılda kalıcı reklam yönteminizin hayata geçirilmesi aşamasında yardımcı olmakta, baskılı kâğıt peçete seri üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Baskılı kâğıt peçeteler işletmenize normal kâğıt peçetelere göre daha kaliteli ve daha elit bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca üretim aşamasında kullanılan kâğıt malzemesi ve katman sayısı da standart üretim peçetelere göre daha kaliteli ve çok katlıdır. Kişiye Özel Kutu olarak bizler sizlerin talepleri doğrultusunda işletmenizin logolarını, istediğiniz resmi, yazıyı peçete üzerine baskılama işlemlerini uygulamaktayız.

kişiye özel kutu hızlı iletişim

Ancak bu işlem için özel olarak üretilmiş baskı makinelerine ve bunlar için gerekli olan toner renklerine ihtiyaç duyulmakta olup bu durumda maliyete yansımaktadır. Baskılı kâğıt peçete fiyatları normal kâğıt peçete fiyatlarına nazaran daha pahalı olmaktadır. Ancak bizler Kişiye Özel Kutu olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermemizden dolayı diğer bu hizmetleri sağlayan kurumlara göre daha uygun baskılı peçete fiyat seçenekleri sunmaktayız. Eğer sizlerin de işletmeleriniz reklamı için kullanışı ve akılda kalıcı bir yönteme ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. 

2- Baskılı Peçete İmalatı

Baskılı peçete üretimi işlemi göründüğü kadar basit ve kolay bir işlem olmayıp teknik bir altyapı gerektirmektedir. Genellikle sektörde baskılı peçete, firmaların reklamları olarak logo tasarıları, düğün, nişan, organizasyonlar gibi özel günler için kişisel baskılarda kullanılmaktadır. Öncelikle peçeteye uygulanacak olan işlem hakkında gerekli bilgiler ve evraklar toplanılmaktadır.

Burada hangi hizmet için kullanılacağı logo, resim, yazı gibi seçeneklerden hangisi seçileceği belirlenmektedir. Bu işlemleri Kişiye Özel Kutu kurum bünyemizde yer alan profesyonel çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Ardından gerekli olan logonun, resmin ya da yazının peçete üzerine baskılanabilmesi için baskı makinemizin anlayacağı bir dille programlamasını yapmakta ve makine yazılımına eklemekteyiz. Yazılımı çalıştırmakta ve seri üretim ile kısa sürede standart bir şekilde baskılı peçete imalatı yapmaktayız.

kişiye özel kutu markanıza özel tasarımlar

Sektörde baskılı peçete üretimi gerçekleştiren birçok firma vardır. Bu firmalarda üretim için kullanılan baskı makineleri farklı marka ve modellerdedir. Bu yüzden baskılı peçete üreticileri tarafından yapılan işlem sıraları ve kodlamaları baskı makinesine göre değişiklikler gösterebilmektedir.

3- Baskılı Peçete Toptan

Baskılı peçete üretimi yapmak normal standart peçete üretimi yapmaktan çok daha zor ve emek gerektiren bir işlemdir. Baskı işleminin peçete üzerine yapılabilmesi için belirli bir kodlama ve programlama yapılmakta ve cihaz ile entegre edilerek üretim yapılmaktadır. İşte tüm bu işlemler zor ve maliyetli olduğundan toptan baskılı peçete işlemi yapılmalıdır ki verilen emek karşısında zarar etmeden hizmet sağlanabilsin. Eğer seri üretim ve toptan imalat yapılmasaydı küçük işler için de büyük yazılımlar yapılacak ve alınan işten kar edemeden üretim duracak, sonucunda da işletme zarara uğrayacaktır.

Bu yüzden toptan baskılı üretim yapılması kar etmek ve üretimi sürdürmek için büyük katkı sağlamaktadır. Bizler Kişiye Özel Kutu olarak İstanbul ilinde baskılı peçete Topkapı alanında sizlere kaliteli, profesyonel, hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler sağlamaktayız. Eğer sizlerin de işletmenizin reklamı, düğün, nişan ve organizasyon için baskı işlemine ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Kişiye Özel Kutu iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kişiye Özel Kutu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

türkiye den dünyaya üretim

1 Comment

  • nesrin köse

    33*33 garson katlama peçete baskı fiyatı almak istiyorum acil dönüş yapar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Aydınevler Mah. Sancak Sok. No:13-17/A Maltepe-İSTANBUL

Mail: info@kisiyeozelkutu.com

No products in the cart.

× WP