İlham AlınBaskılı Toz Şeker
baskılı toz şeker ambalaj

Baskılı Toz Şeker

1-Baskılı Toz Şeker Fiyatları?

Geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde ticaret yapılırken ürün, hizmet reklamlarının yapılması ve ürüne müşteri bulunması büyük bir öneme sahip olmuştur. Her yıl farklı şekillerde reklamlar tasarlanmakta ve sunulmaktadır. Eskiden broşür tarzı reklamlar daha yoğun bir şekilde yapılırken günümüzde sıklıkla kullanmış olduğumuz ürünler üzerine baskı yapılmaktadır. Bu sayede her kullanım esnasında reklamla karşı karşıya kalacak ve daha etkili bir şekilde akılda kalıcılık sağlanacaktır.

Bu sık sık kullanılan ürünlerden biriside kapalı toz şekerlerdir. Kişiye Özel Kutu olarak bizler sizlere stick şeker üretimi gerçekleştirmekteyiz. Üretmiş olduğumuz stick şekerler üzerine sizlerin işletmelerinizin logolarını, reklamlarını baskılama işlemini yapmakta ve kişiye, kuruma özel bir içerik üretmekteyiz. Standart üretime sahip bir stick toz şeker ile baskılı toz şeker arasında çok küçük bir fark varmış gibi gelebilir. Ancak potansiyel müşteri kitlesi yakalamada, yaptığınız işin, ürettiğiniz malın size mal edilmesi ve en iyisi siz olduğunuzu akıla kazımanın basit ve etkili bir yoludur.

kişiye özel kutu hızlı iletişim

Akılda kalıcılığı yüksek olan bir yöntemdir. Kişiye Özel Kutu olarak bizler bu ayrıntının farkında olmakta ve sizlere işletmelerinizin, markanızın yükselmesinde çözüm ortaklığı yapmaktayız. Üretim işlemimiz için son teknoloji bilgisayar destekli baskı makineleri kullanmakta ve seri bir şekilde baskılı toz şekerlerinin üretmekteyiz. Ancak üretim işleminde yapılması gereken işlemler standart üretim stick şekerlere göre daha uğraştırıcı, emek gerektiren ve maliyeti yükselten yöntemler kullanılmasından dolayı baskılı stick şeker fiyatları diğer standart stick şeker fiyatlarından fazla olmaktadır.

Üretim esnasında ayrıca sadece size verilecek olan hizmete özel yazılım kodlaması ve ayarlarının yapılması işlemi sonucu kişisel ürünleriniz üretime hazır hale getirildiği için baskılı toz şeker fiyatları yüksek olmaktadır. Ancak bizler Kişiye Özel Kutu olarak ana hedefimiz olan yüksek müşteri memnuniyeti yakalama hedefi doğrultusunda en uygun fiyatlarla sizlere bu hizmetleri vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

2- Baskılı Toz Şeker İmalatı

Baskılı toz şeker imalatı yapabilmek için gerekli olan teknik alt yapı ve teknolojik cihazların bir arada bulunması gerekmektedir. Bu gerekliliklerin sağlanması ardından alanında uzman, tecrübeli ve bilgili kişilerce yapılacak hizmete özel olarak yapılacak işlemlerin hazırlanması büyük önem taşımaktadır.

Kişiye Özel Kutu olarak bizler sizlerin taleplerini en iyi şekilde, en hızlı ve kaliteli olarak gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle sizlerle birlikte stick şeker üretimi yapacağımız ürünün üzerine ne baskılanması gerektiği konusunda karar vermekte ve ardından gerekli hazırlık işlemlerine başlamaktayız. Yaptığımız tasarım ve kodlamaları baskı makinemizin okuması için cihaz ile eşleştirmekte ve gerekli bilgileri aktarmaktayız.

Gerekli yazılım ve kodlamanın tamamlanıp, aktarılmasının ardından seri bir şekilde stick şeker imalatı yapmaktayız.Sektörde bu işlemi yapan birçok kurum bulunmaktadır. Ancak her işlem yapan kurumun bünyesinde bulunan baskı cihazı farklı ve çalışan kadrosu farklı özelliklere sahip olmaktadır. Bizler Kişiye Özle Kutu olarak sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyatla sağlayan stick şeker üreticileri arasındaki bir kurumuz. Vermiş olduğumuz hizmetlerinde yüksek kar marjını öncelikle tutmamakta olup müşteri memnuniyetini öncelikli hale getirmekteyiz.

kişiye özel kutu markanıza özel tasarımlar

3- Baskılı Toz Şeker Toptan

Baskılı toz şeker üretimi yapmak için gerekli olan işlemleri baskılı toz şeker imalatı kısmında anlatmıştık. İşte orada anlatmış olduğumuz gibi sizlere özel olarak yazılım yapmamızdan ve yazmış olduğumuz kodlamanın sadece sizin ürününüzde kullanılabilir olmasından kaynaklı olarak baskılı şeker toptan üretilmesi gerekmektedir. Eğer sayı olarak az üretim yapılırsa üretim hizmet bedelini karşılayamayacak ve zarara girilmesinden dolayı üretimin durdurulması gerekecektir. Bu durumun yaşanmaması ve her iki tarafında zarar görmemesi için stick şeker toptan üretilmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Kişiye Özel Kutu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, işletmemize tekrar bekleriz.

türkiye den dünyaya üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Aydınevler Mah. Sancak Sok. No:13-17/A Maltepe-İSTANBUL

Mail: info@kisiyeozelkutu.com

No products in the cart.

× WP