Bilgi - İçerikBez Çanta Poşet
kişiye özel kutu bez çanta poşet

Bez Çanta Poşet

Bez çantalar markaların, müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmalarını sağlamaları için önemli promosyon araçlarından biridir. Hedef kitleye ulaşmak, markanızın reklamını kalıcı olarak sağlamak için bez çanta poşetleri tercih edebilirsiniz. Tüm bunların dışında Kişiye Özel olarak üretilen bez çantalar, farklı tasarım ve ölçülerde üretilmekte olup organizasyonlarda kullanılmak üzere de tercih edilebilir.

BEZ ÇANTA MODELLERİ

Ham Bez Çanta
Rips Gabardin Bez Çanta
Kanvas Bez Çanta
Hazır Baskılı Bez Çanta
Kişiselleştirilebilir Bez Çanta
Boyanabilir Bez Çanta
Büzgülü Bez Çanta – İp Büzgülü Sırt Çantası
Plaj Çantası
Postacı Çantası

1- HAM BEZ ÇANTA (140gr Kumaş)

Amerikan bezi olarak da bilinen ham bez çantalar üzerinde herhangi bir işlem uygulanmamış (boyama, yıkama vb) kumaş türünden üretilmektedir. Çevre dostu olması ve geri dönüşüme uygun olması açısından tercih edilen promosyon araçlarından biridir. Son zamanlarda moda olması açısından hem kişisel olarak tercih edilmekte, hem de markaların müşterilerine veya paydaşlarına markalarının bilinirliğini arttırmaları açısından hediye olarak verilmektedir.

Bez çantalar nonwoven kumaştan üretilmektedir, maliyeti uygun olup, kaliteli ve geri dönüştürülebilir özelliği bulunmaktadır, bakterilere karşı oldukça etkilidir. Tela bez çantalar özellikle promosyon amaçlı çantalar, önlükler ve koruyucu kılıflar için de oldukça fazla tercih edilmektedir.

2- RİPS GABARDİN BEZ ÇANTA (220gr Kumaş)

Maliyeti uygun olduğu için tercih edilen bez çantalar, talebe göre baskılı veya baskısız olarak üretilebilmektedir. Rips Gabardin bez çantalar %100 pamuk üretimi olup 220gr kumaş üretimi promosyon ürünleridir. Bez çanta poşetler kolay ve basit taşınabilir olduklarından dolayı tercih edilmektedirler.

3- KANVAS BEZ ÇANTA (320gr Kumaş)

Daha kalın bez çanta isteyen bireysel müşteriler veya markaların tercih ettiği kanvas bez çantalar keten kumaşından üretilmektedir. Çok eski tarihlerden beri kullanılan keten kumaşlar sağlam ve dayanıklıdır. Birçok alanda kullanabileceğiniz, tarzınıza uygun olarak üretilen baskılı veya baskısız olarak tercih edebilirsiniz. Plajda, okulda, işe giderken ya da gün içerisinde alışverişe giderken, arkadaşınızla dışarı çıktığınızda tercih edebileceğiniz Kanvas bez çantalar kişiye özel baskılı olarak da hazırlanabilmektedir.

4- HAZIR BASKILI BEZ ÇANTA

Kullanılan tüm kumaşların üzerine baskılar yapılabilmektedir. Avrupa da çok tercih edilen, Türkiye’de özellikle naylon poşetlerin kullanım alanlarına kısıtlama gelmesi ile birlikte bez çanta poşetlere ilgi ve talep gün geçtikçe artmaktadır. Erkeklerin ve bayanların kullanabilecekleri farklı tasarıma sahip baskılı bez çantalar mevcut.

Günümüz dünyasında etkili reklam yapmak ve markanızı daha fazla kitlelere ulaştırmak istiyorsanız göz önünde olmak zorundasınız. Bez çantalar bu amacınıza hizmet edecek şekilde, logonuzun ya da ilgi çekici mesajlarınızın kitlelere ulaştırılması için çok iyi promosyon araçlarıdır.

5- KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR BEZ ÇANTA

Her bireyin bir tarzı vardır, takip ettiği, ilgi duyduğu bir alan vardır. Tasarım, kendimizi daha iyi ve doğru anlatmak için fırsatlar sunar. Kedilere ilgi duyan biri kedi tasarımları, çizgi film ve fantastik karakterlere ilgi duyan bu alandaki tasarımları, müzik, edebiyat, spor gibi birçok alanda farklı ilgi alanları olan bireyler kişiselleştirmenin gücü ile kendilerini kullandıkları ürünlerle çevreye daha iyi ifade edebilirler.

6- BOYANABİLİR BEZ ÇANTA

Eğlenmek ve daha güzel vakit geçirmek için hazırlanan setlerden biri de boyanabilir bez çanta setleridir. Okulların veya ebeveynlerin çocukların yeteneklerini daha iyi sergileyebilmeleri için tercih edebilecekleri baskılı ve boyanabilir bez çantalara buradan ulaşabilirsiniz.

7- BÜZGÜLÜ BEZ ÇANTA – İP BÜZGÜLÜ SIRT ÇANTASI

Büzgülü sırt çantalar genellikle okul organizasyonları veya spor etkinliklerinde dağıtılmak üzere talep edilen ve bu alanlarda kullanılan çanta türlerindendir. 140gr ve 220gr olarak iki farklı kumaş türünden 35cm*40cm – 40cm*50cm iki farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Tercihe göre baskılı veya baskısız olarak üretilen büzgülü bez çantalar tamamen doğa dostudur.

8- PLAJ ÇANTASI

%100 pamuktan üretilen Plaj çantaları 140gr ve 220gr olarak iki farklı kumaş türünde üretilebilmektedir. Üzerlerine fotoğraf baskısı, logo veya farklı tasarımlar transfer baskı tekniği ile basılabilmektedir. Özellikle yaz aylarında kendi tasarımlarınızın veya sevdiklerinizin fotoğraflarının basılı olduğu plaj çantaları ile fark yaratabilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

9- POSTACI ÇANTASI

İki farklı kumaş türünden (200gr Gabardin ve 220gr Panama Kanvas) üretilebilen postacı çantaları isteğe göre kişiselleştirilebilmektedir. Günlük hayatınızda sıkça kullanabileceğiniz postacı bez çantalarının üzerine dilediğiniz fotoğraf veya tasarımı bastırabilirsiniz. Oldukça şık ve çevre dostu olan postacı çantası ayarlanabilir askıya sahip ve çıt çıtlıdır.

BEZ ÇANTA FİYATLARI

Baskısız Ham Bez Çanta
Baskılı Ham Bez Çanta
Toptan Ham Bez Çanta

1- BASKISIZ HAM BEZ ÇANTA FİYATLARI

Baskızı olarak tercih edilen ham bez çanta fiyatları bez çantanın modeline ve talep edilen adede göre değişkenlik göstermektedir.

Özellikle postacı çantalarında minimum 1 adet üretim yapılabilmekte ve birim fiyatı 40 tl olabilmektedir. Diğer modellerimizde minimum adet 10 ve birim fiyatlar 10 – 40tl arasında değişmektedir. 10.000 gibi yüksek adetli siparişleriniz için whatsapp üzerinden bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle talebinizi anlayarak size en uygun ve ekonomik fiyatları sunmuş olacağız.

2- BASKILI HAM BEZ ÇANTA FİYATLARI

Birçok farklı baskı seçeneği uygulanabilmektedir. Özellikle fotoğraf ve az adetli baskılarda transfer baskı tercih edilmekte olup daha yüksek adetli siparişler için emprime baskı, ofset baskı gibi teknikler kullanılarak en hızlı ve kaliteli şekilde baskılar yapılmaktadır. Baskılı bez çanta ürün fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için model ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz model ve talep ettiğiniz adetlere göre fiyatlarımız size teklif olarak iletilecektir.  İmalat aşamsında kullanılan kumaş türü ve adet seçenekleri baskılı ürünlerde ki fiyatları etkilemektedir. En ucuz ve ekonomik bez çanta fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Hızlıca whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

3- TOPTAN BEZ ÇANTA FİYATLARI

Yurtiçi ve yurtdışında toplu siparişleriniz gönderilmektedir. Özenle üretilen, baskılı veya baskısız ham bez çantalar toplu alımlarınızda bütçeniz için daha ekonomik olmaktadır. Bez Çanta Poşetler, okullarda, organizasyonlarda, siyasi miting veya toplanmalarda, spor müsabakalarında, tanıtım günlerinde, tüm marka ve kurumların reklamlarını en etkili şekilde yapmalarını sağlayan günümüzün promosyon araçlarından biridir. Toplu siparişler için bizimle whatsapp üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Baskı öncesi, baskı ve teslimat süreçlerinin tümünde sizi doğru şekilde bilgilendirir, en iyi hizmeti almanızı sağlamak için ekip olarak destek oluruz.

BEZ ÇANTA NASIL YAPILIR?

Bez Çanta İmalatı
Bez Çanta Baskısı Nasıl Yapılır?
Bez Çanta Nasıl Dikilir?
Bez Çanta Boyama Nasıl Yapılır?
Bez Çanta Nasıl Süslenir?

1- BEZ ÇANTA POŞET İMALATI

Bez çantalar poşet imalatına ayrı bir tarz getirerek üretim süreçlerinde farklılaşmışlardır. Tüm imalat sürecinde genellikle Nonwoven kumaş türü kullanılmaktadır. Bu kumaş türü gramajlarına göre 40gr ile 140gr aralığında değişmektedir ve özünde PP(Poliproprilen) dediğimiz dokusuz ve örgüsüz kumaş türüdür. Bunun dışında gramaj ve türlerine göre laminasyonlu nonwoven, laminasyonlu jüt, koton gibi farklı benzer kumaş türleri ile de imalat yapılabilmektedir. Geri dönüşümünün kolay olması ve uzun süre kullanılabiliyor olması bez çanta üretimine talebi arttırmıştır.

2- BEZ ÇANTA POŞET NASIL DİKİLİR
Ultrasonik Dikiş Makinesi

Bez çantalar üç bölümden oluşmaktadır ve bu üç bölümün birleşmesi için ultrasonik dikiş tekniği kullanılmaktadır. Kulp, gövde ve körükten oluşan bez çanta modellerinin sağlam ve ürün özelliklerine göre üretilebilmesi için numuneler hazırlanmaktadır. Standart ölçülerde bez çanta modelleri olduğu gibi, talebe göre gövde, körük, kulp gibi parçaların ölçüleri değiştirilerek de yeni dikişler denenerek özgün modeller üretilebilmektedir.

3- BEZ ÇANTA POŞET BASKISI NASIL YAPILIR?
Serigraf Baskı Tekniği

Bez çantaların baskı yapılan kısımları gövdeleridir. Birkaç farklı baskı tekniği kullanılarak gövde kısımlarına istenilen tasarımlar basılabilmektedir. Az adetli üretimlerde genellikle transfer baskı veya serigraf baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fazla adetli üretimlerde ise süreci hızlandırmak, maliyetleri düşürmek için ofset baskı, emprime baskı gibi baskı seçenekleri kullanılmaktadır. Kaliteli sonuçlar almak için birden fazla renk imalat süreçlerinde tercih edilebilmeltedir.

4- BEZ ÇANTA POŞET BOYAMA NASIL YAPILIR

Bez çanta kumaşı boyayı emen bir yüzeye sahip olduğu için baskı ve boyama işlemleri kolay, kalıcı ve keyifli olarak yapılabilmektedir. Daha çok hazır tasarımların üzerine boyama yapılabilmesi için hazır bez çanta setleri oluşturulmuştur. Suluboya veya boyama kalemlerini kullanarak elle boyama yapılabilmektedir.

5- BEZ ÇANTA POŞET NASIL SÜSLENİR

Baskılı veya baskısız bez çanta sahibi olabilirsiniz. Bu çantaları özel tasarımlarla süsleyebileceğiniz gibi, farklı metal, ahşap, plastik gibi materyallerle de süsleyebilirsiniz. Bunun için ilham alacağınız görselleri ve linkeri paylaşalım.

ÇEVRE DOSTU BEZ ÇANTA

İnsanoğlu artan nüfus ve tüketim fazlalılığından dolayı doğaya her yıl daha fazla zarar vermeye başladı. Promosyon araçlarında kullanılan naylon ve plastik gibi çevreye uzun yıllar zarar veren ürünler bu zamanlara kadar çok fazla tüketildi. Bu konuda bilinçli olan ülkeler, toplumlar, tüketiciler geri dönüşümü kolay ve yaşadığımız çevreye zarar vermeyecek tüketim alışkanlıkları edinmeye başladılar. Ülkemizde de özellikle naylon poşet kısıtlamalarından dolayı bez çanta poşetlerine talep her geçen gün artmaktadır. Kimyasal katkı ve madde içermeyen çevre dostu bez çantalar promosyon alanında alım yapmak isteyen markaların önemli promosyon araçlarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Aydınevler Mah. Sancak Sok. No:13-17/A Maltepe-İSTANBUL

Mail: info@kisiyeozelkutu.com

No products in the cart.

× WP