Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
Bilgi - İçerik

Gıda Kutuları

gıda kutuları üretim baskı tasarım

Gıda Kutuları

Gıda sektörü geniş bir alanı kapsamakta, binlerce ürün tüketime dahil olmaktadır. Gıdalar insanların doğrudan belenmeleriyle alakalı oldukları için insan sağlığını birinci derecede etkiler. Bu yüzden de üretimden tüketime uzanan zincir halkasının her kademesinde hassasiyet gösterilmeli, sektörün gereklerinde asla taviz verilmemelidir. Ürünlerde kullanılan malzemeler, içler, besin değerleri kadar onların muhafazası, ambalajlanması, paketlenmesi de çok önemli olup ciddi bir titizlik gerektirir. Gıda ürünlerinin paketlenmesi üzün özelliklerine göre değişir. Ürünün özelliklerine göre ambalaj ürünlerinin hammaddesi şekillenir. Gıda kutularında en çok tercih edilen hammadde ise kâğıt, karton ve sert plastik ürünlerdir. Kağıtlar ve kartonlar farklı kalınlıklarda kullanılarak hemen her gıda ürünü için rahatlıkla tercih edilebilir.

Kağıt ve kartonların gıda kutularında yoğun olarak kullanılmasının öncelikli nedeni sağlıklı olmasıdır. Hammaddesi ağaç olduğu için gıdalarla karton ve kağıt kutularda rahatlıkla muhafaza edilip servis edilir. Firmamız işletmelerin özelliklerine göre gıda kutuları imal etmekte, pastaneler için en güzel baklava kutusu çeşitlerini ortaya çıkarmaktadır. Yine en özel tariflerle yaptığınız baklavalarınız için pizza kutusu, bayramların vazgeçilmezi olan tatlılar için lokum kutusu çeşitlerimiz mevcuttur. Özel günler için dahil çikolata kutusu, pasta kutusu çeşitlerimizi en özel şekilde imal ediyoruz. Tuzlu, tatlı kurabiye çeşitlerinizi pazarlamak ve satışını yapmak için kullanabileceğiniz kurabiye kutusu modellerimiz haricinde çiftliklerinizde özenle elde ettiğiniz yumurtalarınızı en güzel biçimde satışa sunmak için yumurta kutusu çeşitlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Eğer hizmet verdiğiniz sektör yeme içme ve eğlence üzerine ise restaurantlarınız için, lokantalarınız için en kullanışlı ve en güzel gıda kutularını da firmamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış pizza kutusu modellerimiz ile pidelerinizi sıcak sıcak servis edebilirsiniz. Kebap kutusu çeşitlerimiz ile acılı, acısız, tereyağlı kebaplarınızı dilediğiniz porsiyonda tüketicilere ulaştırabilirsiniz. Lahmacun kutusu çeşitlerimiz ile lahmacunlarını kolayca paket yapıp taşıyabilirsiniz. En pratik yemek türlerinden birisi olan dürümlerinizi özel hazırlanmış dürüm kutusu çeşitlerimizle müşterilerinizin rahatça tüketebileceği şekilde servis edebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip fast food kutuları ile hem ürünlerinizi taptaze, sıcak sıcak servis edebilir, hem de markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Firma olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, kişiye, kurumalara özel baskılı, baskısız gıda kutuları imal ediyoruz.

1-Baklava Kutuları

Baklava, ülkemizin en özel tatlılarından birisidir. Her il ve ilçemizde ustaların özel marifetleriyle üretilen baklavalar pek çok organizasyonun, davetin, özel kutlamaların vazgeçilmezidir. Bu yüzden de pastanelerin olmazsa olmaz tatlı çeşitleri arasında yer alır. Her baklava üreticisi ürününü en iyi şekilde yapmaya çalışır ve baklava imalatı son derece zor bir iştir. Fakat baklavaları imal edip pastane vitrinine koymak kadar onu servis etmek de özen gerektirir. Servis edilirken baklavaların baklava tepsisinde durduğu gibi tek tek dizilmesi, aralarında boşluk bırakılmayacak şekilde kutulara dizilmesi gerekir. Bu açıdan baklava kutularının işlevselliği çok de önemlidir. Kutunun şerbet akıtmayacak, baklava dilimlerini ezmeyecek, taşıma esnasında dışarıdan bir şeylerin baklavalara temas etmemesi gerekir. Bu yüzden de özel olarak dizayn edilip her detayında özel malzeme kullanılması gerekir.

Baklava satışı yapıyorsanız ürünlerinizin lezzeti kadar sunumu da önemlidir. Bunun için en güzel baklava kutusu modelleri ile sunum yapmanız gerekir. Çünkü doğru baklava kutusu imalatı baklavalarınızın damaktan önce göze hitap etmesini, görenleri etkilemesini sağlar.

Firmamız gıda kutularında sahip olduğu profesyonelliği baklava kutusu toptan satışında da gösteriyor. Her çeşit baklava kutusu ölçüleri ile taleplerinizi karşılıyor, farklı ebatlarda baklava kutusu tasarımları yapıyoruz. Bu sayede müşterilerinizin satın alacağı baklava miktarına en uygun kutuyu seçebiliyor, alan israfı da yapmadan kutularınızı dolu dolu gösterecek şekilde ürünlerinizi servis edebiliyorsunuz.

Baklava kutusu yapan firmalar arasında güçlü altyapımız ve uzman kadromuzla bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor, isteklerine göre tasarımlarımızı şekillendirip bütün detayları sizlerle paylaşıyoruz. Tasarımlarımız üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilmenize olanak tanıyor, en uygun baklava kutusu fiyatları ile ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Baklava kutusu çeşitlerimizi baskılı, baskısız şekilde yapabiliyor olsak da en çok tercih edilen baskılı baklava kutusu modellerimizdir. Bunlarda firmamızın ismini, logosunu, iletişim bilgilerini ve istediğiniz diğer bütün detayları kutuların üzerine basıyor, kurumsal kimliğinize en uygun renk alternatiflerini karşınıza çıkarıyoruz. Baskısız baklava kutusu fiyatlarından bir miktar fazla olsa da baskılı baklava kutusu fiyatları konusunda da sektörün en uygun tekliflerini sizlere sunuyoruz. Ergonomik, şık, kullanışlı ve kaliteli baklava kutuları ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

2-Pizza Kutuları

Pizza, yemek kültürümüzde 1990’lı yıllardan bu yana var olmuş, zamanla değişime uğrayarak pek çok yerde ustalarımızın özel tarifleriyle zenginleştirilmiştir. İlk günden itibaren yoğun bir ilgi gördüğü için bugün ülkemiz genelinde en çok tercih edilen yiyecek çeşitlerinden birisi olmuştur. Sadece pizza üzerine hizmet veren yüzlerce işletme olduğu gibi diğer ürünleriyle birlikte pizza imalatı yapan da binlerce işletme vardır. Pizza sektöründe bulunanların unutmaması gerekir ki; pizzayı ayrıcalıklı kılan özellikler arasında lezzeti kadar tasarımı da ön plana çıkar. Bu yüzden de klasik bir pizza tasarımı vardır. Bunun üzerinde yer alan içler değişir ve her damak zevkine özel, ustaların marifetlerini yansıtan çeşitler ortaya çıkar.

Pizza, ev ve işyerlerine en çok sipariş verilen yiyecektir. Bu yüzden lezzeti kadar pizzanın sunumu da önem taşır. Kaliteli bir pizza taşıma kutusu lezzetlerinizi hem rahatça taşımanızı sağlar hem de göz zevkine hitap eder. Pizza kutusu üreticileri arasında marka değeriyle öne çıkan firmamız her ihtiyaca özel pizza kutusu üretimi yapabilmektedir.

Pizza kutusu imalatı öncelikle tasarımla başlar. Tasarımda her detay kurumsal kimliği yansıtacak, kaliteli bir görünüm sağlayacak, taşıma esnasında kolaylık sağlayarak ürünlerin taptaze, sıcacık servis edilmesine imkân verecek şekilde düşünülür. Tüketiciler için farklı porsiyonlarda pizza üretimi yapıldığı için de pizza kutusu ölçüleri farklı ebatlarda olur. Pizzalar yuvarlak olduğu için pizza kutusu imalatı genel olarak kare şeklinde yapılır. Firma olarak her ölçüde pizza kutusu imalatı yapıyoruz. Tercihe göre baskısız pizza kutusu veya baskılı pizza kutusu üretiyoruz. Pizza kutusu baskı çeşitlerinde birinci sınıf teknikler ve baskı malzemeleri kullanıyoruz. Kutuların üzerine dilediğiniz tasarımı, resmi, kurumsal logonuzu, firma bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, sloganlarınızı insan sağlığına en uygun şekilde baskılıyoruz. Baskısız pizza kutusu fiyatlarından bir miktar daha yüksek olsa da baskılı pizza kutusu fiyatları konusunda en avantajlı teklifleri sunuyoruz.

Pizza kutusu imalatı boy, en, yükseklik hesabına göre belirlenir. Pizza kutusu fiyatları da kutuların ebadına göre, baskılı, baskısız olmasına göre değişir. Firmamız bütün pizza kutusu çeşitlerinde en uygun fiyat ayrıcalıklarını sunuyor. Kaliteyi ucuza mal etmenize yardımcı oluyor ve toplu pizza kutusu siparişlerinde talebe göre kampanyalı fiyat teklifleri sunuyoruz. Modellerimiz arasında ihtiyacınıza en uygun olanları, bütçenize göre tercih edebileceklerinizi bulabilir, insan sağlığına uygun ürünlerimiz arasından siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Sizlerin hem ihtiyacınız karşılayacak hem de reklam yüzünüz olacak, müşterileriniz karşısında işletmenize itibar kazandıracak seçeneklere ulaşabilirsiniz.

3-Çikolata Kutuları

Çikolata, yılın her günü tüketilebilen tatlı çeşitlerinden birisi olup bin bir türlüsü vardır. Çikolataların bu kadar zengin çeşide sahip olması, bir taraftan hayran kitlesinin çok geniş olması diğer taraftan ise çok farklı anlamlar yüklenebilmesidir. Gerek içeriği gerekse tasarımı konusunda çikolata, üreticilerine sınırsız imkân tanır. Üstelik son yıllarda kişiye özel, üzerine isim yazılan çikolata çeşitleri çok gözdedir.

Çikolatalar kültürümüzde hediye olarak en çok tercih edilen tatlı türüdür. İkramlık için, toplu organizasyonlar için, özel ziyaretler için, geleneksel merasimler için ilk tercih her zaman çikolatalardır. Çikolata üreticileri tatları ve tasarımları ile birbirleriyle yarışarak sürekli yeniliklere imza atmakta, yeni çikolata çeşitleri, yeni çikolata modelleri ile rakiplerinden öne geçemeye çalışmaktadırlar. Fakat en az çikolataların tatları ve tasarımları kadar sunumları da önemlidir. Hatta çikolata kutusu koleksiyonları dahi vardır. İşte bu yüzden şık, zarif, canlı bir çikolata kutusu ürünlerinizin marka değerini çok daha yukarılara taşıyacak, hedef kitlenizin ilgisini çekerek satış rakamlarınızın yükselmesini sağlayacaktır.

Firmamız çikolata kutusu imalatı konusunda uzun yılların deneyimine, tecrübesine ve özverisine sahiptir. Güçlü altyapımız ile her ihtiyaca özel toptan çikolata kutusu imalatı yapıyor, kurumsal kimliğinize uygun, modern veya klasik tarzda, dilediğiniz renkte çikolata kutuları yapıyoruz. Çikolata kutularının imalatında sınırsız alternatifimiz vardır. Siz hayal edin, biz hayata geçirelim. Çikolata kutusu toptan satış fırsatımızla en uygun fiyat avantajlarıyla sizleri buluşturalım. Karton çikolata kutusu çeşitlerimizi farklı ebatlarda, tasarımlarda, aksesuarlarla birlikte veya sade, imal edebiliyoruz.  Baskısız ve baskılı çikolata kutusu ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunabiliyor olsak da müşterilerimiz genel olarak baskılı çikolata kutusu tercihinde bulunuyorlar. Bizler de sizler için dilediğiniz ölçülerde, en, boy, yükseklik ölçülerine göre imalat yapıyoruz. Firma adınızı, ürün içeriklerini, tüketim talimatlarını, sloganınızı, logonuzu, iletişim bilgilerinizi ve diğer talep ettiğiniz bütün baskıları rahatlıkla çikolata kutularımızın üzerine uyguluyoruz. Tasarımcılarımız siparişleriniz üzerinde özel olarak çalışıyor, en uygun ölçü ve ebatlarda projeyi hazırlayıp sizlerin onayınıza sunuyorlar. Tasarım üzerinde dilediğiniz değişikliği talep edebiliyor ekleme-çıkarma isteğinde bulunabiliyorsunuz.

Çikolata kutusu fiyatları kutuların ölçülerine, baskılı baskısız olmalarına göre, aksesuar detaylarına göre olmakla birlikte firmamız uygun fiyat politikasını burada da devam ettirmektedir. Dolaysıyla en yüksek kalitedeki çikolata kutlarına en uygun boş çikolata kutusu fiyatları ile sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız sipariş miktarına göre özel teklifler verebilmekte, zaman zaman düzenlenen kampanyalarımızla çikolata kutusu fiyatlarımız çok daha avantajlı hale gelebilmektedir. Birinci sınıf malzemeler ve baskı teknikleri kullandığımız ürünlerimizin tamamı insan sağlığına ve doğaya uygun olup farklı modelleriyle göz dolduruyor.

4-Lokum Kutuları

Lokum, tatlı çeşitlerimiz arasında ülkemizin adıyla özdeşleşmiş, tüm dünyada Türk lokumu olarak meşhur olmuştur. Fakat lokum, zannedildiği gibi tek bir tatlı olmayıp ülkemizin her yerinde onlarca farklı çeşidi vardır. Çeşitli tatlılarla, kuru yemişlerle ve daha birçok ürünle birleştirilen lokumlar her damak zevkine uygun zenginliğe sahiptir. İkramlık, hediyelik olarak da ziyaretlerin, gezilerin, organizasyonların, kutlamaların vazgeçilmez tatlılarıdır. Fakat lokumların tadı ve kullanılan malzemesi kadar ambalajı ve servisi de önemlidir. Şık, zarif ve kullanışlı bir karton lokum kutusu ile ürünlerinizin albenisini çok daha yukarılara çelebilir, rakiplerinizden birkaç adım öne çıkarak hedef kitlenizin damaklarına olduğu kadar gözlerine ve gönüllerine de hitap edebilirsiniz.

Uzun yıllardır lokum kutusu imalatı yapan firmamız bu alanda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yetkinliktedir. Zengin lokum kutusu modelleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. 500 gr lokum kutuları, 1 kg lokum kutuları ve diğer bütün ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda lokum kutusu toptan satışı yapıyoruz. Çekmeceli lokum kutusu modellerimizi, varak yaldızlı lokum kutularımızı, tadımlık lokum kutusu çeşitlerimizi sizler için en uygun şekilde hazırlıyoruz. Yine mevlit lokum kutusu, bebek lokum kutusu, mini lokum kutusu, özel tasarım lokum kutusu ihtiyaçlarınızda da bize ulaşabilirsiniz. Özel lokum kutusu tasarımlarımızda istediğiniz ebat ve ölçülerde imalat yapabiliyoruz. Bütün ürünlerimizde insan ve doğa sağlığına uygun malzeme kullanıyor, uzman tasarımcılarımızın yaptıkları tasarımları beğeninize sunuyor, onayınızı alıyoruz. Bütün süreci şeffaflık içinde yürütüyor, süreç sonunda tam da beklediğiniz lokum kutusu modellerini kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamızın bütün gıda kutularında olduğu gibi lokum kutusu imalatında da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının gıda uygunluk belgesine riayet esastır. Bu yüzden sahip olacağınız ürünlerin yönetmeliklere uygun olacağından emin olabilirsiniz. Lokum kutusu yapan firmalar arasında en prestijli firmalardan birisi olarak müşterilerimizin kaliteyi uygun fiyata almasına önen veriyoruz. Lokum kutusu fiyatları, kutuların ebatlarına göre, malzeme çeşitlerine göre, baskısına göre değişmekle birlikte en uygun fiyatlarda satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kutu tasarımlarımızı tamamen kurumunuza özel yapıyor, dilediğiniz baskıyı kutularımıza yapıyoruz. Markanızı, logonuzu, iletişim bilgilerinizi, tüketim talimatlarını baskılayıp istediğiniz renklerde imalat yapıyoruz. Ürünlerinizi uzun süre taptaze tutacak, üretimden tüketiciye ilk günkü tazeliğinde ulaşmasını sağlayacak çözümler üretiyoruz. Lezzetlerinizi ambalaj kalitemizle taçlandırıyoruz.

5-Pasta Kutuları

Pasta, en güzel ve en özel tatlı çeşitlerindendir. Çoğu zaman kutlamaların, organizasyonların, sürprizlerin en tatlı parçası olur. Düğünlerde, doğum günlerinde, zafer, başarı kutlamalarında ve daha pek çok alanda pastalar vazgeçilmezlerdendir. Çok farklı içeriklerde imal edilebildikleri için her damak zevkine uygun bir pasta çeşidi mutlaka mevcuttur. Çeşitli meyvelerle, farklı şekerlemelerle de zenginleştirilerek çok daha özel hale getirilirler. Üstelik son yıllarda butik pasta imalatı büyük rağbet görmekte, kişiye özel baskılar, resimler, figürler, sloganlar ve eşsiz tasarımlar pastalarda kendine yer buluyor. Büyük emek verilerek yapılan pastaların lezzeti ve estetiği kadar sunumu da önemlidir. Doğru ambalaj ve doğru sunum, pastaların çok daha özel hale gelmesini, çok daha fazla ilgi çekmesini sağlar. Pasta kutusu imalatı konusunda uzun yılların deneyimine sahip olan firmamız sizler için en özel ve en güzel kutuları imal ediyor. Güçlü altyapımız ve yıllar içinde edindiğimiz deneyimle karton pasta kutusu ihtiyaçlarında çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, işletmenizin ihtiyacı olan bütün pasta kutusu çeşitlerini beğeninize sunuyoruz. Dilediğiniz miktarda ve dilediğiniz özelliklerde pasta kutusu toptan satışı yapıyoruz.

Pastalar tüketecek kişi sayısına göre hazırlanmaktadır. Bu yüzden de pastalarda çok farklı ebatlar ortaya çıkar. Bu, aynı zamanda ambalaj malzemesinin de ürüne özel ölçülerde olmasını zorunlu kılar. Doğru pasta kutusu ölçüleri pastanın yıpranmadan taşınmasını sağlar ve bu noktada en önemli detay, kutunun pastaya hiçbir şekilde zarar vermemesidir. Kutuya konulduğu zaman pasta, dışarıdan hava almamalı, nem, toz gibi dış etkenlere maruz kalmamalıdır. Aksi taktirde bunlar pastanın tadını ve kalitesini doğrudan etkiler. Kaliteli malzeme ve doğru kutu tasarımı daima üst düzey sonuçlar verir. Rahat kullanım sağlar. Firma olarak her ölçü ve ebatlarda pasta kutusu imalatı yapıyor, kutuların ölçülerini en, boy, yüksekliğe göre hesaplıyoruz. Farklı ölçülerdeki kutularımız sayesinde işletmenizdeki bütün pastaları rahatlıkla satabilir, en güzel şekilde ambalajlayarak güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Uzun yıllardır ambalaj sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak toptan pasta kutusu satış hizmetleri veriyoruz. Bireysel ve kurumsal bütün toptan pasta kutusu siparişlerini rahatlıkla karşılıyor, renkli, canlı, baskılı, baskısız kare, dikdörtgen, üçgen ve daha farklı şekillerde pasta kutusu imalatı yapıyoruz. Üstelik pasta kutusu online satış hizmetlerimiz sayesinde dilediğiniz renk, desen, ölçü, kutu sayısı seçerek dakikalar içinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Online siparişlerinizi kısa sürede işleme alıyor, ürünlerinizi hazırlıyor ve Türkiye’nin her neresinde olursanız olun siparişlerinizi çok kısa sürede adreslerinize ulaştırıyoruz. Ürünlerinizin adreslerinize teslim edilene kadarki bütün sürecini takip ediyor, güvenli alışverişin keyfini sürmenizi sağlıyoruz.

Pasta kutuları kuru pasta ve yaş pastalar için farklı olmakta, her birinin şekil, ebat, tasarım çeşitleri farklılık gösteriyor. Kuru pasta kutusu fiyatları konusunda bulabileceğiniz en uygun alternatifleri sunuyoruz. Sınırsız ambalaj çeşidini beğeninize açıyoruz. Aynı şekilde yaş pasta kutusu fiyatları konusunda da en kaliteli ve en uygun alternatifleri sunuyoruz. Genel olarak pasta kutusu fiyatları kutuların malzemelerine göre, ebatlarına göre, baskılı, baskısız olmasına göre, tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Firmamız her bütçeye uygun pasta kutusu çeşitleriyle ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

6-Pide Kutuları

Pide, geleneksel lezzetlerimiz arasında en özel olanlardan biridir. Ülkemizin her yerinde onlarca farklı çeşidi imal edilmekte, her damak zevkine uygun mutlaka bir pide çeşidi bulunmaktadır. Peynirlisi, etlisi, kuşbaşılısı, sebzelisi ve daha pek çok çeşidi günün her saatinde tüketime açıktır. Yapılan araştırmalar ev ve iş yerlerine verilen yemek siparişlerinde pidelerin çok büyük rağbet gördüğünü gösteriyor. Bu da ambalaj konusunda yoğun bir ihtiyacı gündeme getiriyor.

Pide paket kutusu seçiminde oldukça hassas olunması gerekiyor. Çünkü pidelerin hazırlık süreçleri oldukça meşakkatlidir. Süreci sonunda birbirinden özel lezzetler ortaya çıkar ve bunların tüketiciye taptaze, sıcacık, soğumadan, hamur da olmadan ulaşması gerekir. Bunu sağlayacak olan da ambalajdır. Firma olarak gıda kutuları imalatında uzun yılların tecrübesini ve deneyimine sahibiz. Güçlü altyapımız ve deneyimli kadromuzla birlikte gelişimimizi devam ettiriyor, en modern çözümlerin merkezi olmayı sürdürüyoruz. Bu açıdan da pide kutusu imalatı konusunda bütün ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Baskısız ve baskılı pide kutusu imalatı yapabiliyor olsak da müşterilerimizin ilgisi daha çok baskılı pide kutularından yana oluyor. Baskılı pide kutusu çeşitlerimizde dilediğiniz ebattaki kutu üzerine firmanızın ismini, logosunu, iletişim bilgilerini, sloganınızı, mesajını ve diğer bütün iletilerinizi baskılıyoruz. Birinci sınıf malzeme üzerine yine birinci sınıf baskı malzemeleriyle baskı yapıyor, üst düzey kalitede tercihinize sunuyoruz. Baskı yaptığımız zaman kutularınız adeta seviye atlamakta, sadece pide taşıma kutusu olmaktan çıkıp reklam ve tanıtım aracına dönüşmektedir. Bu da işletmenizin reklamının geniş kitlelere daha rahat ulaşmasını, marka prestijinizin yükselmesini ve rakiplerinizle aranızda fark oluşmasını sağlıyor.

Pide kutusu toptan satışlarımızda özel ölçüler kullanıyoruz. Daha çok dikdörtgen şeklinde olan kalıplarımızın her detayı uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Tasarlanırken pek çok detay düşülmekte, hem pidelerinizin sağlığı ve lezzetli kalması hem de taşıma kolaylığı önceliğimiz olmaktadır. Pide kutusu çeşitlerimizde tercih edilen baskı türleri daha çok offset, flexo, normal baskı olup pide kutusu fiyatları imalatta kullanılan kutu malzemesine, kâğıt kalitesine, baskı türüne, kutu ebatlarına ve sipariş edilen miktara göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlarımız her zaman piyasa koşullarında taban fiyat seviyesindedir ve zaman zaman kampanyalarımız, özel indirimlerimizle pide kutusu fiyatlarımız çok daha avantajlı hale gelmekte, tamamen tüketiciye hızlı, sıcak ve güvenli servis yapmak için tasarlanmış ürünlerimiz baskı teknolojilerindeki gelişmelerle çok daha üst düzeye gelmiş bulunmaktadır.

7-Yumurta Kutuları

Yumurta en çok tüketilen hayvansal gıdadır. Kişisel mesken ve işletmelerde her gün onlarca farklı yiyecekte, günün her öğününde yumurta yemek sofalarının vazgeçilmezidir. Bu yüzden de yumurta sektörü çok geniş, albenisi olan bir alandır. Özenle beslenen tavuklar ve diğer yumurtası tüketilen hayvanlar düzenli aralıklarla yumurtalar ve bunların toplanıp tüketiciye ulaştırılması gerekir. Fakat yumurtalar son derece narindir ve taşınması özen ister. Kaliteli yumurta kutuları ile hem yumurtaları muhafaza etmek hem de taşımak çok daha kolaydır.

Firma olarak yumurta kutusu imalatı konusunda çok uzun yıllardır aktif görev yapıyoruz. Teknolojinin en son imkanlarını kullanıyor, müşteri taleplerine göre baskılı, baskısız yumurta kutusu üretiyoruz. Baskılı yumurta kutusu çeşitlerimizin üzerine dilediğiniz renklerde kurumsal markanızı, logonuzu, ambleminizi, iletişim bilgilerini, tüketim talimatlarını ve diğer bütün istediğiniz baskıları yapıyoruz.

Karton yumurta kutusu imalatında genel olarak 5’li, 7’li, 10’lu, 15’li, 25’li, 30’lu gibi tercihlerde bulunuluyor ve bizler istenen ebatta üretim yapabiliyoruz. Ayrıca isteğe göre özel üretim de yapıyor, dilediğiniz adette yumurta alçak kutuları hassasiyetle tasarlayıp imal ediyoruz. Yumurta çaplarına ve ebatlarına göre özel boyutlarda seperatörler kullanıyor, bu sayede yumurtaların güvende kalmasını, kırılmadan, ezilmeden taşınabilmesini sağlıyoruz. Özel olarak imalatını yaptığımız yumurta kutuları sayesinde yumurtalarınızı dilediğiniz adresler arasında güvenle sevk edebilir, yumurtaların üretimden tüketiciye sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yumurta kutusu imalatımızda çok farklı tasarımlar yapabiliyoruz. Pencereli, kendinden kilitli, selefonlu, özel adetler için uygun seperatörlü, isteğe bağlı ebatlarda ve tasarımlarda üst düzey ürünler ortaya çıkarabiliyoruz. Günlük yumurtalarınız, organik yumurtalarınız, özel boyut yumurtalarınız için gerekirse özel lazer kalıplarıyla imalat gerçekleştiriyoruz. Yumurta kutusu fiyatları kutunun tasarımına, malzemesine, ebatlarına ve sipariş adetine göre değişkenlik gösteriyor. Her koşulda firmamız taban fiyat politikasını sürdürmekte, en kaliteli yumurta kutularına en uygun fiyat avantajıyla sahip olmanızı sağlamaktadır.

8-Kebap Kutuları

Kebap, et yemeklerimiz arasında en meşhur alanlardan birisidir. Yeme içme alışkanlıkları zamanla değişiyor olsa da kebaplar hiçbir zaman değerini ve albenisini kaybetmiyor. Bu yüzden de ülkemizin her ilinde, ilçesinde, beldesinde özel kebap işletmeleri olduğu gibi ürünleri arasında büyük payı kebaplara ayıranlar da bulunuyor. Daha çok Adana, Urfa gibi illerimizle meşhur olmuş olsa da son yıllarda pek çok farklı ilimizde şehirlerin kendi ismiyle kebap üretimleri yapılıyor. Elbette bu kadar yaygın olmasını başlıca nedeni talebin fazla olması. Bu noktada işletmelerin evlere, işyerlerine kebap servisi yapabilmeleri, işletmelerinden paket olarak satış sunabilmeleri ambalaj gerektiriyor. Bu da kebap kutusu ile mümkün oluyor.

Kebap kutusu üretimi konusunda firma olarak tecrübemizi ve deneyimimizi her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz. Kebaplarınızı tüketiciye sıcak ve güvenli şekilde ulaştırabilmeniz için yoğun çaba sarf ediyor, özel tasarım kutularımızla ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Gerek motosikletle gerekse araçla servis yapan işletmeler için taşıması kolay, güvenli kutular imal ediyoruz. Kutuların imalatı esnasında genel olarak oluklu mukavva kullanıyoruz. Kebap kutusu modelleri arasında pek çok alternatif sunarken daha çok kendinden kurmalı kutu modelini tercih ediyor, ürünlerimizi hava delikleri açarak imal ediyoruz. Bu sayede kebapların taşınma sırasında hamurlaşmasını ölüyor, tüketicilere güvenli şekilde sevkine olanak sunuyoruz.

Kebap kutusu imalatı konusunda farklı kalıplar kullanabiliyor. Bu da ihtiyaca özel her ebatta kebap kutusu üretebilmemizi sağlıyor. Ürünlerimizin ebatlarını en, boy ve yükseklik olarak sınıflandırıyor, ölçülerini kapalı halde dururken tespit ediyoruz. Bu da kebaplarınızın porsiyonuna göre en doğru kutu ebatlarını seçmenizi sağlıyor.

Toptan kebap kutusu imalatını baskısız ve baskılı olarak yapabiliyoruz. Baskılı kebap kutusu modellerimizde ofset ve flekso baskı kullanıyoruz. Dilediğiniz renkte kutu ve baskı yapabiliyor, kutuların üzerine kurumsal logonuzu, sloganınızı, isminizi, iletişim bilgilerinizi ve diğer isteklerinizi kolayca basabiliyoruz. Kaliteli baskılarımız bir taraftan marka değerinizi ve prestijinizi arttırırken diğer taraftan reklam yüzünüz olmakta, sizi her yerde başarıyla temsil etmektedir.

Kebap kutusu fiyatları kâğıt fiyatına, kutu abatlarına, baskı özelliklerine ve sipariş miktarına göre değişmekte olup firmamız bütün hizmetlerinde olduğu gibi kebap kutusu siparişlerinde de taban fiyat uygulamakta, piyasa koşullarında en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır. Bu sayede kaliteden ve marka değerinden taviz vermeden en uygun fiyatlı satışlarla sizleri buluşturmaktadır.

9-Lahmacun Kutuları

Lahmacun, mutfak kültürümüzde çok özel bir yere sahiptir. Bu yüzden ülkemizin her köşesinde onlarca işletmede satışı yapılmakta, her gün evlere ve iş yerlerine paketlerle lahmacun sevk edilmektedir. Her damak zevkine hitap eden bir lezzet olduğu için talep çok fazla olmakta, bu yüzden de adeta her yeme içme eğlence sektöründeki bütün işletmelerin menüleri arasında yer almaktadır. Ustaların her birisinin eşsiz tarifleriyle hazırladıkları lahmacunlar sevk edilirken sıcak ve güvenli biçimde adreslere ulaştırılması gerekir. Bu noktada da ambalaj devreye giriyor. Kaliteli ve şık bir ambalaj ürününüzün lezzetinin önce gözle temas kurmasını, ardından da damaklarda unutulmaz bir tat bırakmasını sağlar.

Lahmacun paket kutusu imalatı yapan firmamız bu alanda yılların tecrübesini, deneyimini ve özverisini sizlerle buluşturuyor. Oluklu mukavva kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizde daima birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanıyoruz. Güçlü altyapımız sayesinde çok ince detayları dahi göz önünde bulundurarak başka hiçbir yerde bulamayacağınız lahmacun kutularını imal ediyoruz. Kendinden kurmalı modeller olarak ürettiğimiz lahmacun kutularına hava delikleri açıyoruz. Bu sayede kutunun içerisindeki lahmacun tüketiciye ulaşana kadar hamurlaşmamış oluyor. Porsiyona göre özel ebatlarda yaptığımız lahmacun kutusu imalatlarımız ile taşıma esnasında ürünleriniz hiçbir şekilde zarar görmemekte, sıcaklığı kaybolmamakta ve tüketiciye taptaze şekilde ulaşmaktadır.

Lahmacun kutusu toptan satışlarımız Türkiye’nin her yerine olmakta; böylece bulunduğunuz her yerden sipariş verebilirsiniz. Sayfamızdaki lahmacun kutusu satın al seçeneklerimizle hazır kalıplarımızdan tercih yapabileceğiniz gibi özel ölçülerde, ebatlarda tasarım ve imalat yapılmasını da isteyebilirsiniz. Lahmacun kutusu ebatlarımız hesaplanırken boy, en ve yükseklik değerleri kapalı halde dururken tespit ediliyor. Böylece tam iç hacmi alınıyor ve porsiyona göre ebat seçimi yapılıyor.

Lahmacun kutusu imalatları baskılı, baskısız olarak yapılabiliyor. Müşterilerimiz daha çok baskılı lahmacun kutusu tercihinde bulunuyorlar ve bizler ofset baskılı ya da flekso baskılı olarak üretim yapıyoruz. Baskılı lahmacun kutusu çeşitlerimizde kutuların üzerine işletmenizin kurumsal kimliğini, adını, sloganını, iletişim bilgilerinizi ve dilediğiniz bütün baskıları yapabiliyoruz. Kaliteli ve görsel değeri yüksek baskılar ile marka prestijinizi arttırıyor, kutularınızı birer reklam aracınıza dönüştürüyoruz. Her yerde sizin reklamınızı yansıtmalarını sağlıyoruz. Lahmacun kutusu fiyatları genel olarak kutu ebadına göre, baskıya göre, sipariş miktarına ve malzemeye göre değişiyor. Kâğıt fiyatlarının gerek yurt içi gerekse yurt dışı maliyetleri kutu fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Firmamız her koşulda kaliteden taviz vermeyerek birinci sınıf ürünleri en uygun fiyat avantajıyla sizlere sunuyor. Kaliteyi piyasa koşullarında en ekonomik fiyatlara mal ediyor.

10-Dürüm Kutuları

Dürüm, ülkemizde yeme içme alışkanlıkların hızla değiştiği ortamda her geçen gün daha fazla rağbet gören bir lezzettir. İçeriği konusunda çok farklı tercihler ve marifetler olsa da dürümün asıl özelliği dürülerek hazırlanmasından kaynaklanır. Şekli ve içeriği ile tüketime en hazır lezzetlerin başında gelir. Her ne kadar aperatif bir yiyecek gibi düşünülse de zengin içeriği sayesinde çok doyurucu olabiliyor. Bu, ev ve iş yerlerine sipariş noktasında da dürümü ayrıcalıklı kılıyor. Diğer lezzetlere göre çoğu zaman daha ekonomik olması da her bütçe tarafından tercih edilebilmesini kolaylaştırıyor.

Ustalar ülkemizin hemen her köşesinde dürüm marifetlerini sergilemeye çalışmakta, benzersiz dürümler ortaya çıkararak bunları işletmelerinde servis ettikleri gibi ev ve iş yerlerine de sevk etmektedirler. Bu noktada da ambalaj kalitesi devreye girmekte, dürümlerin hijyenik, sıcacık ve güvenli biçimde taşınması zorunlu olmaktadır.

Dürüm kutusu üretimi diğer kutu çeşitlerinden oldukça farklıdır. Çünkü dürümün tasarımı diğer yemeklerden farklıdır ve ambalajının da dürüme uygun olması, onun dağılmasına engel olup çepeçevre sarması gerekiyor. Bunu yaparken de hamurlaşmasına fırsat vermemesi gerekiyor. Firma olarak sektördeki uzmanlığımızı dürüm kutusu modelleri konusunda da sürdürüyoruz. Oluklu mukavvadan veya tercihe göre farklı ürünlerden dürüm kutusu üretiyor, ürünlerinizin ilk sıcaklığını uzun süre kaybetmeden kalabilmesine olanak veriyoruz. Ürünlerimizi farklı en boy ve yüksekliklerde üretiyor, ebat hesaplamasını kapalıyken yapıyoruz. Böylece müşterilerimiz dürüm porsiyonlarına göre dürüm kutusu ebadı tercih edebiliyorlar. Önceliğimiz insan sağlığı olduğu için ürünlerimiz hiçbir şekilde ne insan sağlığına ne de doğaya zarar verecek içeriğe sahip değildir.

Dürüm kutusu imalatlarımız baskılı, baskısız olarak yapılabiliyor. Baskılı dürüm kutusu seçeneklerimize kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak logunuzu, isminizi, tüketicilere mesajınızı, iletişim bilgilerinizi ve diğer bütün isteklerinizi baskılayabiliyoruz. Dilediğiniz renkte kutu ve baskı imalatı yapabiliyor, dürüm kutularınızı tamamen kurumsal hale getiriyoruz. Kaliteli ve estetik kutular marka prestijinizi arttıracak nitelikte olup sizleri rakiplerinizden ileriye taşıyacak, fark yaratarak daha yüksek satış rakamlarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sürekli bir reklam aracına dönüşen kutularınız her yerde reklam yüzünüz olacaktır.

Dürüm kutusu fiyatları anlık yurt içi ve yurt dışı kâğıt fiyatlarına, kutuların ebatlarına, baskılarına ve sipariş miktarına göre değişiklik gösterir. Firmamız taban fiyat politikası uygulayarak en kaliteli dürüm kutularına en uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı sunmakta, vermiş olduğunuz siparişleri kargo ile her nerede olursanız olun adresinize ulaştırmaktadır.

11-Kurabiye Kutuları

Kurabiye, pastanelerin olmazsa olmazlarıdır. Tatlı, tuzlu çeşitleriyle hediyelik, atıştırmalık, ikramlık ve daha onlarca farklı kullanım için kurabiyeler en güzel alternatiftir. Bu yüzden de talep çok fazladır. Ülkemizin her yerinde işletmeler birbirinden farklı tariflerle yüzlerce kurabiye yapmakta, reyonlarında, vitrinlerinde sergileyerek tüketiciye ulaştırmaktadırlar. Büyük zahmetlerle ortaya çıkarılan eşsiz tatların bir de sunumu vardır. Sunum, doğrudan ambalajla alakalı olup kaliteli, şık bir ambalaj kurabiyelerinizin albenisini çok daha üst seviyelere çıkaracak, rakiplerinize fark atıp daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Firmamız karton kurabiye kutusu imalatında kalitenin ve güvenin tartışmasız lideri olup uzun yıllardır binlerce üst düzey çözüm üretmiştir. Güçlü altyapımız ve profesyonel kadromuzla birlikte tasarımdan imalata, sevkiyattan taşımaya kadar bütün süreci hassasiyetle takip ediyoruz. En kaliteli toptan kurabiye kutusu çeşitlerimizi hazır kalıplarımızdan imalat yaptığımız gibi özel tasarım üretim de yapıyoruz. Bu sayede ihtiyacınız her neyse çözüm üretiyor, kurabiyelerinizin hijyenik kalmasını, lezzetini, tazeliğini korumasını sağlayan kutular imal ediyoruz. Bütün kutularımızda kaliteyi, estetiği ve fonksiyonelliği ön planda tutuyor, birinci sınıf malzeme ve baskı teknikleri kullandığımız kurabiye kutularımızın renkleriyle, desenleriyle, tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanacak şekilde olmasını sağlıyoruz. Kurabiyelerinizin lezzetini ve kalitesini kurabiye kutusu çeşitlerimizle tamamlıyoruz.

Kurabiye kutusu satış işlemlerimizde en kaliteli kâğıt ve kartonları kullanıyoruz. Ürünlerimiz tamamen bakanlık standartlarına uygun olup insan ve doğa sağlığı için hiç tehdit oluşturmuyor. Ürünlerinizin uzun süre taze kalmasını sağlayarak hızlı, güvenli sevk yapabilmenize imkân veriyor. Modellerimiz arasında geniş alternatif sunuyor, kendinden kilitli, pencereli, asetatlı, saplı modeller imal ediyoruz. Farklı ebatlarda, farklı gramaj kapasitelerinde kurabiye kutuları ile işletmelerinize renk katıyoruz. Özel günler ve kutlamalarda kullanabileceğiniz butik kurabiye kutusu çeşitlerimizle hizmetlerinizi çok daha renklendiriyoruz. Baskılı ve baskısız kurabiye kutularımızda çok farklı renk ve desen alternatifleri sunuyor, dilerseniz sadece renkli desenlerle, şekillerle kutularınızı çeşitlendiriyor dilerseniz de kurum isminizi, logonuzu, iletişim bilgilerinizi, mesajlarınızı, tüketim talimatlarınızı ve diğer bütün taleplerinizi kutulara baskılayabiliyoruz.

Baskılı kurabiye kutusu modellerimiz marka değerinizi çok daha pekiştirecek, tüketicilerin gözünde itibarınızı arttıracaktır. Aynı zamanda kurabiye kutularınız her yerde sizlerin reklam yüzünüz olacak, herkes tarafından ilgiyle takip edilmenize yardımcı olacaktır. Kurabiye kutusu fiyatları kâğıt fiyatlarına, kutu ebatlarına, kutuların tasarım ve modellerine, sipariş miktarına göre değişkenlik gösterse de firmamız daima en uygun fiyatlandırmayı yapmakta, müşterilerimizin kaliteye uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sahip olmasını önemsemektedir.

12-Fast Food ve Patates Cips Kutuları

Fast food son zamanlarda yeme içme alışkanlıklarında ortaya çıkan değişimin sonucu olmuş, çok büyük bir talep patlaması meydana gelmiştir. Bu, bir taraftan fast food işletmelerinin sayısının artmasını sağlamış diğer taraftan da fast food ürünlerinin çeşitliliğinde artışa neden olmuştur. Hızlı yemek anlamına gelen fast food ürünlerinin temel amacı hızlıca hazırlanması ve kişilere zaman kaybettirmeden tüketilebilmesidir. Bu yüzden de lezzetiyle, kalitesiyle ve sunumuyla fast food ürünlerinin özel olması gerekmektedir.

Firmamız fast food kutu üretimi ile uzun zamandır üst düzey çözümler üretmekte, kalitenin değişmez adresi olmaktadır. Binlerce fast food ürünü olduğu için bunların her birinin ambalajın da farklı olması gerekmekte, ürüne göre ambalaj imalatı zorunlu olmaktadır. Bu, çok güçlü bir altyapı ve teknik donanım gerektirdiği için bu alanda firmamız öncü ve örnek kuruluşlardan birisidir. Donanımımız ve personel kalitemiz bizlere fast food kutu imalatı konusunda büyük avantaj sağlamakta, her ihtiyaca uygun, her ürüne göre kutu imalatı yapabilme şansı vermektedir. Toptan patates cips kutusu dahil bütün ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Ürünlerimizin insan ve doğa sağlığına uygun olmasına azami dikkat ediyor, tamamen doğal malzemelerden imalat yapıyoruz. Kutu ebatlarımızı ürün çeşidine ve ürün ebatlarına göre yapıyoruz ve sizlerin talepleriniz doğrultusunda hemen her ölçülerde tasarımlar yapıp imal ediyoruz.

Faas food kutu modellerimizi tasarlarken kaliteli olmasına, fonksiyonelliğine ve estetiğine özen gösteriyoruz. Dayanıklı ve sağlam imalatlar yaparak kullanım esnasında sorun çıkarmamasını, ürünlerin tüketiciye sevkinde kolaylık sağlamasını önceliyor, ürüne göre imalat yaptığımız için her birinin kullanım amacına en iyi şekilde hizmet edebilmesini sağlıyoruz. Tasarım konusunda da en canlı renkler, desenler ve şekilleri kullanıyor, ürünlerinizin albenisini çok daha arttıracak kutu modellerine imza atıyoruz. Baskılı ve baskısız fast food kutuları imal ediyor, dilerseniz kutular üzerine işletmenizin adını, logosunu, iletişim bilgilerini, tüketiciye mesajınızı, resimleri ve diğer bütün isteklerinizi baskılıyoruz.

Baskılı patates kutusu gibi en çok tercih edilenlerde dahi reklamınızı başarıla yansıtıyor, bütün kutuların aynı zamanda işletmenizin reklam yüzüne dönüşmesini, her yerde sizin reklamınızı yapıp marka değerinizi arttırmasını sağlıyoruz. Ekonomik fast food kutusu çeşitlerimiz ile kutu teminine servet ödemenizi engelliyor, birinci sınıf malzeme kalitesine sahip, üst düzey işçilik ürünü fast food kutularına en uygun fiyat avantajlarıyla sahip olmanıza imkân veriyoruz. Siparişleriniz için bizimle rahatça iletişime geçebilir, baskı öncesi, baskı, teslimat süreçlerinin tamamında hizmet alabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Toghrul
  7 Şubat 2020 at 13:15

  Salam,

  I need a craft package with an aluminum coating inside or saw on your web-site Kese Kagiti. Package for dried fruits.

  Do you produced such package?

  Regards,
  Toghrul

  1. Hüseyin Demir
   8 Şubat 2020 at 00:01

   Hello Toghrul,

   We sent you e-mail. Please, Can you share product details?

   Have a nice day

 2. KENAN ÖYKÜCÜ
  14 Ağustos 2020 at 18:51

  Merhaba;

  Yeni burger markamızda kullanılmak üzere burger kutuları hakkında görüşmek istiyorum. Geri dönüşünüzü beklerim. İyi, çalışmalar.

  1. Hüseyin Demir
   15 Ağustos 2020 at 18:50

   Kenan Bey Merhaba,
   Whatsapp üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.
   Arzu ederseniz numaranızı paylaşın biz sizinle iletişime geçelim.

   İyi Günler Dilerim

 3. Volkan Ayar
  3 Ekim 2020 at 19:56

  Iyigünler,

  biz Almanyada yasiyoruz ve burda online Baklava satiyoruz. Bize kaliteli Baklava Kutusu gerekiyor 250/500 ve 1000 Gramm ve dis paketi de gerekiyor Kargoya vermek icin. Bize bi zahmet Teklif suna bilirmisiniz. Simdiden Tesekür ederim. Ilk Siparis 300 adet 250 Gramm 300 adet 500 Gramm 300 adet 1000 Gramm vermek istiyoruz anlasirsak ve devami gelicek. Hediyelik Pakete sunarsaniz sevinirim

  Volkan Ayar

  1. seyithan
   5 Şubat 2021 at 12:38

   selamlar sandwich box fiyatlarini ogrenecektim

 4. Mehmet
  5 Kasım 2020 at 03:34

  Dürüm kutu fiyatlarini ögrenebilirmiyiz sade logosuz veya logolu..

 5. funda alaybeyoğlu
  5 Aralık 2020 at 19:31

  merhaba,
  evden butik çikolata ve brownie koyabileceğim baskısız bir kutu araştırıyorum. Bu konuda en büyük yaşadığım sıkıntı çok adetli sipariş verme zorunluluğum. Bu konuda sizin beklentilerinizi ve bana destek olabilecek misiniz bu konuyu öğrenmek istedim.

 6. özgür deniz
  23 Ocak 2021 at 02:41

  merhaba, yeni olusturdugumuz zeytinyağı markamızın internet üzerinden satışı için e-ticarete ve cam şişe tasımacılıgına uygun karton kutu arayısındayız . detayları mail yoluyla konusuruz geri dönüşünüzü bekliyorum.

 7. Recep
  3 Nisan 2021 at 20:40

  iyi günler
  Ben de yurt dışında tekstilin dışında baklava pazarlama ve dağıtım işine de başladım. kaldığım ülkede ve komşu ülkelere de dağıtım yapabilecek sözleşmem var. ve ufaktan başladık. bunu daha ileriye götürmek daha kaliteli kutu ambalaj resimli güzel görseli olan ve Türk baklavasını en iyi şekilde tanıtabilen görselliği olan 250 gr. 500 gr. 1000 gr. bunun yanında havuç dilimli baklavanın tekli 2 li – kare baklavalarında ikili 4 lü – 8 li 12 li 24 lü sığacak şekilde baklava kutsu istiyoruz. kendi markamızla logomuzla en az ne kadarlık sipariş vermemiz gerekiyor ve fiyatları ne olur . kdv ve kdv siz. fiyat. teşekkür eder en kısa zamanda bilgilendirilmek üzere.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Shipping
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0