Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
Tanıtım - Kampanya

Giyim ve Aksesuar Kutuları

Giyim ve Aksesuar Kutuları

Hayatınızı daha düzenli bir hale getirmek isterseniz bunun için özel olarak tasarlanan birbirinden hoş modellere dolayısıyla da gözlerinizi kamaştıracak olan, zevkinizce seçim yapma şansını sizlere sunan ürünlere göz atabilirsiniz. Hem kadınların hem de erkeklerin işini kolaylaştıran ürünler sayesinde aradığını bulamayan dolayısıyla da zaman kaybı yaşayan kişilerden biri olmayacaksınız. İhtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde düzenlenen kutular sayesinde hem eşyalarınızı kategorize edebilecek hem de alandan tasarruf edebileceksiniz. Kısacası kendi düzeninizi kendi istediğiniz gibi görsel olarak aradığınız şıklığa da uygun olacak şekilde oluşturabileceksiniz.

Atlet, külot, boxer, sutyen vb. olarak sıralayabileceğimiz iç çamaşırlarınız için tercih edebileceğiniz giyim kutusu, ister mevsimine isterseniz de rengine göre kullanabileceğiniz gömlek kutusu ve gömleklerinize uygun olarak seçtiğiniz kravatlar için tasarlanmış olan kravat kutusu bahsi geçen ürün gruplarından biridir. Bunların yanı sıra tesettürlü bayanların belki de en çok işine yarayan ürünü, eşarp kutusu da tercihleriniz arasında yerini alabilecek ürün gruplarından biri olacaktır.

Çoraplarım nerede derdine son verecek olan çorap kutusu, spor mu klasik mi derken her çeşit saatiniz için yer ayırmış olan saat kutusu, bayanların kolye küpe yüzük toka vb. aksesuarlarını koyabilecekleri takı kutusu, aksesuar kutusu ve dahası için bizler buradayız.

Şarj aletleri bir yerde, kulaklıkları başka yerde olan telefonlar için düşünülmüş olan özellikle de seyahat zamanlarında sizlere büyük kolaylık sağlayan telefon aksesuar kutusu için de özel tasarımlarımız söz konusudur. Kuyumcu kutusu ile gözlükleriniz için dizayn edilmiş gözlük kutusu da ihtiyaçlarınız için özenle hazırladığımız ürünler arasında yerini almaktadır.

Kısacası biz sizin için her şeyi düşündük, tasarladık ve karşınıza çıkardık. Sizlere kalan, yalnızca bu ürünler arasından tasarımını en çok beğendiğiniz modellerin sahibi olup keyfini sürmeniz, tabi beraberinde de elde edeceğiniz avantajlarla her geçen gün iyi ki almışım demeniz olacaktır.

1-İç Giyim Kutuları

İç giyim kutusu sayesinde kadınlar sutyen, külot, atlet vb. iç çamaşırlarını düzenli bir şekilde dolaplarına yerleştirebilmektedir. Aynı şekilde erkekler de külot, atlet ve boxer gibi çamaşırlar için söz konusu düzeni oluşturabilirler. Bu durum kişilere isterlerse renk isterlerse de türe göre düzenleyebilecekleri, böylece de her aradıklarını ellerinin altında bulabilecekleri avantajlarla destek olacaktır. Bu kutular dilerseniz atletler için ayrı tasarlanıp atlet kutuları olarak elinizin altında olurken, dilerseniz de sutyenleriniz için özel olarak düşünülmüş sütyen kutuları olarak karşınıza çıkabilir. Üstelik bu özel iç çamaşır kutuları sayesinde oluşturduğunuz düzen, dolaplarınızda da şık görüntülerin yardımcısı olacaktır.

Fiyatlara gelecek olursak belli başlı etkenlere göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Öyle ki boyutlar bu ölçüde fazlasıyla etkili olmaktadır. Boyutu büyüdükçe fiyatı da doğru orantılı olarak artış gösteren kutuların model noktasında da fiyatlara etki ettiğini söyleyebiliriz.

Yaz ayları sıklıkla kıyafet değiştirilen mevsimlerden biri olmaktadır. Bu durum kadın erkek demeksizin hemen herkesin gardırobunda yerini alan t-shirt modelleri için de düzeni gerekli kılmaktadır. İşte tam da bu sırada t-shirt kutusu ile karşınıza çıkan bizler ürünlerimizin her birinde olduğu gibi çeşitlilikte sınır tanımamaktadır. Yukarıda ürün fiyatlarına etki eden birtakım unsurların varlığından söz etmiştik. Bahsi geçen unsurlardan biri olarak görebileceğiniz etkenlerden biri de alışverişlerinizi toplu olarak yaptığınız taktirde ön plana çıkacaktır. Zira iç giyim kutusu toptan alındığında fiyatlar aşağı çekilecek, bu durum da bütçenize katkı sağlayacaktır. Toplu alındığında aşağı çekilse de iç giyim kutusu fiyatları için hâlihazırda da uygunluk gösterdiğine değinmek gerekir.

2-Gömlek Kutuları

Yukarıda sözü geçen ürünlerden bir diğeri de yine her iki cinsiyet için de uygunluk gösteren ancak daha çok erkeklerin işini kolaylaştıran gömlek kutuları olacaktır. Kısa ve uzun kollu gömlekler için ayrı, renkler için ayrı, yaka ve benzeri için ayrı gruplandırabileceğiniz bu özel ürünlerin dilediğiniz zaman sahibi olabilirsiniz. Üstelik her biri farklı modellerle karşınıza çıkan bu ürünler için zevkinize hitap eden tercihlerde bulunabileceksiniz. Peki, ya gömlek kutusu fiyatları? İşte bu konuda içiniz rahat olsun. Zira genel itibari ile uygun olan fiyatlar tercih edeceğiniz gömlek kutusu ölçüleri yani boyutları noktasında değişiklik gösterebileceği gibi toptan gömlek kutusu siparişlerinizde de değişikliği beraberinde getirecektir.

Firmamız, her ürününde olduğu gibi bu ürününde de kişilere kolaylık sağlayacak, görsel olarak yeterli zenginliği beraberinde getirecek ve gerek renk gerekse de desen noktasında göze hitap edecek modelleri karşınıza çıkacaktır. Bu kapsamda sizleri karşılayan seçeneklerden biri ise kraft gömlek kutusu olacaktır. Özellik itibari ile dayanıklı yapısını gözler önüne seren bu modeller sağlık açısından da çokça tercih edilen ürün gruplarından biri olmaktadır. Karton gömlek kutusu olarak da karşınıza çıkan ürünlerimizde kullanışlılığın yanı sıra şıklığın da ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Gömlek kutusu imalatı noktasında öncü firmalardan biri olurken kalitemizden asla ödün vermediğimize ise özellikle değinmek isteriz.

Gömlek kutusu bıçak izi şeklindeki ayrımı ile gömleklerinizi kategorize ederek daha düzenli bir şekilde dolaplarınıza yerleştirebilmeniz için sınırlar belirlemiştir. Titizlikle belirlenen bu sınırlar ve şıklığıyla göz kamaştıracak şekilde tasarlanan kutusu sayesinde artık gömlekleriniz çok daha düzenli ve çok daha estetik görünümler ile yanınızda olacaktır.

İlk günkü yeni görünümü ile dolaplarınızda saklayabileceğiniz gibi dilerseniz sevdiklerinize aldığınız gömlek vb. hediyeleri şık bir şekilde sunabilmek için de bu kutuları tercih edebilirsiniz. İsterseniz kutu üzerine eşiniz yahut sevgilinizle olan bir fotoğrafınızı bastırtabilir içerisine aldığınız çift gömleğiyle çok daha anlamlı hediyelere de imzanızı atabilirsiniz. Kısacası bu kutular ile amacınıza hizmet etmeniz sandığınızdan çok daha kolay olacaktır. Düşünsenize basit bir paketleme ile sunulan gömlekler mi daha çok dikkat çeker yoksa isteğe bağlı olarak üzerine baskı yaptırdığınız şık bir kutu içerisinde sunduğunuz gömlekler mi daha çok ilgi görür?

İsterseniz kişisel kullanımlar isterseniz hediye seçeneklerinden biri olması isterseniz de mağazanızda satışını üstlendiğiniz gömleklerinizin estetik bir şekilde alıcılarına sunulması için bizleri tercih edebilirsiniz. Firma olarak bu konuda birbirinden değişik modellerle yardımcınız olacağımıza emin olabilirsiniz. Kapaklı, kapaksız kısacası hemen her çeşitle tercih edebileceğiniz modelleri dilediğiniz sayıda yahut toplu olarak sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha uygun fiyatların da sahibi olabileceksiniz. O halde daha fazla vakit kaybetmeyip kutularımızın model ve ebatlarına göz atmaya ne dersiniz?

3-Kravat Kutuları

Kravatlar beylerin özellikle titiz davrandıkları giyim parçalarından biridir. Bir tür aksesuar görevi gören bu giyim ürünleri giyilen gömleğe uygun olacak şekilde özenle seçilir ve gün boyu kendilerine eşlik eder. Kravat kutusu ise beylerin daha az zamanda daha kolay tercih yapmalarına imkân sağlamaktadır. Zira bir yerde düzen varsa orada zamandan tasarruf da olacaktır. O halde dilerseniz sizler için özenle tasarladığımız kravat kutusu için ne tür modellerle karşınızda olduğumuza göz atabilirsiniz.

Kravat kutusu imalatı yapan firmamız bu alanda kalitesiyle öncü olmuş lider isimlerden biridir. Liderliğini bugüne dek ön plana çıkardığı her ürün için almış olduğu olumlu dönütlerle kanıtlayan firmamızın sunduğu kravat hediye kutusu ile eşinize, sevdiğinize, nişanlınıza, kardeşinize, abinize ve aslında istediğiniz herkese şık sunumlar eşliğinde hediyeler verebilirsiniz. Karşı taraf için özenli davrandığınızın da bir göstergesi olan kutular, ihtiyaçlarınız ölçüsünde birbirinden farklı modellerle karşınıza çıkarılmaktadır. İsterseniz bölmeler şeklinde tasarlanan modeller arasından tercih yapabileceğiniz gibi dilerseniz tekli olarak kullanabileceğiniz yanına kol düğmelerinizi de koyabileceğiniz çeşitlilik arasından da tercihlerde bulunabilirsiniz. Kraft, karton ve dahası olarak sıralanabilecek olan birbirinden hoş kutular arasından birini ya da birkaçını seçerken zorlanacağınıza emin olabilirsiniz. Zira bizler karşınıza çıkardığımız modellere o denli güveniyoruz.

Boyutları, renkleri, desenli olup olmayışı ve aslında daha birçok özelliği ile birbirinden ayrılan modelleri bir arada bulabileceğiniz kravat kutusu fiyatları bu kapsamda değişiklikleri de beraberinde getirmektedir. Zira tek kravatlık kutular ile birden çok bölmesi olan dolayısıyla da birden çok kravatı düzenli bir şekilde yerleştirmenize izin veren kutular fiyat olarak da farklılık gösterecektir. Aynı şekilde boyut olarak küçük olan kutularla büyük ebatlı kutular da fiyatta farklılığı karşınıza çıkaracaktır. Bakıldığında fiyatları etkileyen bir unsur da kravat kutusu toptan alımları olacaktır. Zira toptan alınan kutular için fiyatta indirim fırsatları yanınızda olurken maliyeti düşen kutuların bütçenize katkı sağlaması da kaçınılmaz olacaktır.

Kravatlarınız için özel olarak tasarladığımız kutuları kişisel ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz ya da sevdikleriniz için aldığınız kravatları şık bir şekilde sunabileceğiniz gibi eğer varsa mağazalarınızdaki kravatların sunumları için de sipariş edebilirsiniz. Görüldüğü üzere bizler firma olarak kaliteli hizmetler sunarken çok amaçlı hizmetlerimizle hemen her kesime hitap etmeyi de ihmal etmiyoruz. Böylece hedef kitlemizi günden güne arttırıyor, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle tüm gözlerin üzerimize çevrilmesinde de etkili oluyoruz.

4-Eşarp Kutuları

Eşarp kutusu imalatı ile karşınızda olurken bu alanda aklınıza gelebilecek hemen her modele bünyemizde yer verdiğimizi de bilmenizi isteriz. Modellerimizi incelediğinizde de göreceğiniz üzere geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerimize çekiyor, hemen herkesin zevkine hitap edebilmek için durmadan daha çok çalışıyoruz.

Eşarp saklama kutusu sayesinde kıyafetlerinizin üzerine özenle seçtiğiniz eşarplarınızı daha özenli ve daha düzenli bir şekilde kategorize edebileceksiniz. Böylelikle kullanım noktasında da rahatlığı yanı başınızda bulabileceksiniz. Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürün gruplarında da çoklu kullanım imkanı sunan bölmeli modeller arasından tercihte bulunabileceğiniz gibi tekli kullanımınızı mümkün kılan kutuları da sipariş edebilirsiniz. Peki, bu kutuları sadece kişisel kullanımlarınızda mı tercih edeceksiniz? Hayır, tabi ki. Dilerseniz özenle seçtiğiniz hediye eşarp yahut şalların çok daha hoş şekillerde karşı tarafa sunulması için de bu kutuları tercih edebilirsiniz. Ya da eşarp ile şal üzerine satış sunan bir mağazanız varsa bu kutulara ihtiyacınız olabilir.

Görsel zenginliği ile içerisinde yer alan eşarp ile şalları daha hoş formlarda gösteren sadece düzen olarak değil estetik duruş olarak da sizlere destek olan eşarp kutusu fiyatları noktasında ise uygunluğu temel almaktayız. Tabi her ne kadar uygunluktan yana olsak da takdir edersiniz ki tekdüze rakamlarla yanınızda olmamakta, dikkate aldığımız birtakım ölçütler ile fiyatlarımızı belirlemekteyiz. İşte bu ölçütlerden biri de eşarp kutusu ölçüleri olacaktır. Boyut olarak farklılık gösteren modellerimiz bu noktada fiyat olarak da aynı farklılığı beraberinde getirecektir. Tabi tek etken kutu boyutları olmayacaktır. Öyle ki kutuların modelleri, kapağı, kullanılan malzemesi, desenleri ve dahası da söz konusu fiyat farklılıkları üzerinde etkili olacaktır.

Sizler için tasarladığımız kutular sayesinde artık isteseniz de dağınık olamazsınız. Düzeninizi şıklık faktörünü de beraberinde getirerek sağlayan bu özel kutular tek kelime ile hayatınızın en kullanışlı ürünlerinden biri olacaktır. İsterseniz dolaplarınızın içerisine koyabileceğiniz bu kutuları evinizde bağımsız bir alana da yerleştirebilirsiniz. Zira bu kutular sayesinde eşarplarınız nerede olursa olsun bir arada ve düzenli bir görünüm sergileyecektir. Tabi amacınız kişisel kullanım değil de hediye ise böyle bir durumda da aldığınız hediyeyi daha özel kılmak için aradığınız fırsatı elinizin altında bulabileceksiniz.

5-Çorap Kutuları

Daha çok erkeklerin muzdarip olduğu ancak kadınların da bu konuda sıkıntılar yaşadığı kaybolan ve bir eşi bulunmayan çoraplar artık çorap kutusu imalatı yaparak birbirinden özel modelleri karşınıza çıkaran bizler sayesinde tarih oluyor. Çoraplarınızı bölmeler halinde tasarladığımız alanlara yerleştirdiğinizde hem çoraplarınızın eşi artık kaybolmayacak hem düzen sağlamış olacak hem de daha estetik duruşu olan çoraplarınız için ayrılmış özel alanların sahibi olabileceksiniz. Bu kapsamda karşınıza sıradan modeller çıkarmadığımıza özellikle değinmek isteriz. Çorap kutusu modelleri 4’lü, 5’li, 8’li, 12’li ve dahası olarak sıralayabileceğimiz farklı bölme sayılarıyla tercihlerinize sunulurken desenli yahut düz renkler olarak farklılık gösteren formlarıyla da yanınızda olmaktadır. Tabi bitmedi. Dilerseniz tek katlı ya da ikişer üçer katlı modellerin de tarafınıza sunulduğu çeşitlilik arasında kutularınızın yapısında kullanılan malzemelerin de değişiklik gösterdiğine şahit olabilirsiniz. Kısacası sizlere tekdüze modeller sunmaktan uzak kalarak bugün elde ettiğimiz üstün kaliteyi gözler önüne sermekte, çorap kutusu üretimi yapan lider firmalardan biri olarak karşınızda olmaktayız.

Yukarıda çoraplarınıza özel hazırladığımız kutuların sizlere ne büyük rahatlıklar sunduğundan bahsettik. Aynı şekilde bu kapsamda karşınıza çıkardığımız modeller ve bu modellerin çeşitlilikte sınır tanımayan yelpazesinden de söz ettik. Peki, ya çorap kutusu fiyatları? İşte bu konu ile ilgili olarak da sizlere bu denli avantaj sunan ürünlerimizin, kalitesiyle ters orantılı olan uygun maliyetlerinden söz edebiliriz.

Ürünlerimizin hemen hepsinde fiyatta uygunluğa dikkat ettik. Bunu, daha çok alıcıya ulaşarak daha çok kişinin ihtiyaçlarına yanıt olabilmek için yaptık. İyi ki de yaptık. Zira geri dönütlerin olumlu oluşu bizler için gurur kaynağı olurken işimize her geçen gün daha çok sarılmamızda da ciddi ölçüde destek olmaktadır.

Hediye denilince akla hep giyim yahut süs eşyası üzerine yapılmış ürünler gelir. Halbuki aldığınız hediyeler ne kadar çok işe yararsa yani kullanışlılığı ne denli fazla olursa işte o hediye o denli anlam kazanır ve sahibi tarafından sevilerek kullanılır. O halde çorap konusunda hemen herkesin yaşadığı sıkıntılara, kişilerin hep elinin altında olabileceği bu kutular ile yanıt olabilirsiniz. Böylece sadece kişisel kullanımlarınızda değil hediye seçimlerinizde de bu kutuları tercih edebilirsiniz.

6-Saat Kutuları

Saat koleksiyonlarınızın sunumuna şıklık katmak ister misiniz? Zira özenle tasarlanan ve tüm estetikliği ile karşınıza çıkarılan saat kutusu modelleri ile saatleriniz olduğundan daha şık görünecek. Tabi saat ve aksesuar kutusu olarak tercihinize sunulan seçeneklerimizle sadece şıklığıyla göz kamaştırmayan saatleriniz dış etkenlerden de korunmuş olacak. Dilerseniz tek bir saat için dilerseniz de çoklu saatlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kutuları kişisel kullanımlarınızda düzenli ve şık görünümler sergilemek için tercih edebileceğinizi biliyorsunuz. Öyleyse kişisel kullanımlarınızın olduğu gibi satışını yaptığınız saatlerinizin albenisini arttırabilmek için de bu kutuları tercih edebilirsiniz.

Saat kutusu imalatı yapan firmamız, ürünlere özel bölmelerin yer aldığı söz konusu kutular sayesinde saatlerine değer veren ya da saat satışı yapan kişilerin işini fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Yapısında kullandığı malzemelerin farklılığıyla herkese hitap etmeyi ise başarmış durumdadır.

Deri, cam, ahşap ve benzeri malzemelerle alıcılarımıza birbirinden farklı seçenekler sunmaktayız. Özellik bakımından da farklılıkları beraberinde getirirken boş saat kutusu, karton saat kutusu ve yastıklı saat kutusu olarak sıralayabileceğimiz zarafet timsali modellere de imzamızı atmaktayız. Hafif oluşu sayesinde konforlu yapısını ön plana çıkaran ve ebat olarak farklılıkları beraberinde getiren saat kutusu fiyatları içinse makullükten söz edebiliriz. Bahsi geçen makul fiyatlar saat kutusu toptan alımları sonucunda daha da uygun bir hal alacaktır.

Tasarımlarıyla dikkat çeken kutular renk kapsamında da tıpkı diğer özelliklerinde olduğu gibi farklılık göstermektedir. Öyleyse sizler için tasarlanan modellerimizi incelemeye ne dersiniz?

7-Takı Kutuları

Çekmecelerinizde ya da evinizde kendileri için ayırdığınız diğer alanlarda birbirine karışan, kaybolan, karmaşık görüntü içerisinde aradığınızı bulmanıza engel olan ve aslında dağınık dolayısıyla da göz yorucu bir görüntü sergileyen takılarınız için toparlayıcı bir ürüne ne dersiniz? Zira aksesuar ve takı kutu modelleri ile aradığınız ürün elinizin altında olabilir. Takı ve aksesuarlarınız için özel olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde kolyeleriniz, küpeleriniz, yüzükleriniz, bileklikleriniz, toka vb. eşyalarınız artık daha estetik, daha kullanışlı ve daha düzenli bir görünüm sergileyecektir. Zarif işçiliği ile dikkatleri üzerine çeken bu kutular dilerseniz kişisel kullanımlarınızda sizlere destek olabileceği gibi dilerseniz sevdiklerinize alabileceğiniz hediye seçeneklerinden biri de olabilir. Öyleyse bu denli kullanışlı ve görsel bir hediye ayağınıza kadar gelmişken değerlendirmemek olmaz değil mi?

Boyut olarak farklılıklar gösteren kutularımızda herkesin zevkince sahibi olabileceği modeller düşünülmüştür. Aksesuar ve takı kutusu imalatı yapan firmalar arasından kalitemiz ile sıyrılırken sadece kadınlar için değil erkekler için de özel olarak düşünülmüş olan modellerin varlığına değinmek isteriz. Zira erkeklerin de tespih, bileklik, yüzük vb. takılarını içerisine yerleştirebileceği bu kutular düzen ve şıklık timsali olan özel ürünlerden biridir. Bu durum, kadın erkek demeksizin herkese hitap edebilen söz konusu takı tasarım kutusu için unisex modelleri de beraberinde getirmektedir. Dilerseniz makyaj malzemelerinizi, saatlerinizi yahut takı kapsamında yer alan hemen her eşyanızı içerisine yerleştirebileceğiniz aksesuar ve takı kutusu toptan alımları ile ihtiyaçlarınıza kişisel olduğu gibi kurumsal anlamda da çözüm bulabilirsiniz. Zira takı üzerine hizmet sunan firmalar bu kutular sayesinde ürünlerinin albenisini çok daha kolay bir şekilde arttırabilmektedir.

Karton takı kutusu modellerimizle olduğu gibi dilerseniz deri, ahşap vb. modellerimizle de sizlere hitap edebilmekteyiz. Bu durumda birçok ölçüt gibi kutu yapısında tercih edilen malzemelerin de aksesuar ve takı kutu fiyatları üzerinde etkili olduğundan söz edebiliriz. Zira yapı malzemeleri, renk, boyut vb. ölçütler fiyatları doğrudan etkilemektedir.

8-Telefon Aksesuar Kutuları

Cep telefon aksesuar kutusu, telefon şarj aleti ve kulaklığı gibi aksesuarların satışını yapan kişilere, işyerlerinde satışını üstlendikleri ürünlerin müşterilerine kalite ve şıklık kapsamında sunulabilmesi için yardım edecektir. Alıcılarının istediği ölçülerde, tasarımlarda ve renklerde cep telefonu aksesuar kutusu imalatı yapan firmamız, böylece herkese hitap etmeyi başaran ve müşteri portföyünü günden güne arttıran öncü isimlerden biri olmaktadır.

Cep telefonu aksesuar kutu fiyatları ile ilgili merak ettiklerinize değinecek olursak bu konuda sizlere aslında her ürünümüzde olduğu gibi ekonomik aralıkları temel aldığımızı söyleyebiliriz. Tabi fiyatları etkileyen birtakım unsurların varlığından da bu kapsamda söz etmek gerekir.

Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı kutular sadece telefon satışı yapan kişilerin tercih edebileceği ürün gruplarından biri değildir. Dilerseniz telefon aksesuarlarınızı daha düzenli ve şık formlarda yerleştirebilmek için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece isteklerinize göre şekillenmiş modeller ile evde, işte, seyahatte kısacası istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerin sahibi olabileceksiniz. Modellerimize göz attığınızda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. O halde karton, kraft kâğıt ya da fermuarlı kutular şeklinde karşınıza çıkan ürünlere bir an önce göz atmak için neyi bekliyorsunuz?

9-Kuyumcu Kutuları

Kuyumcu kutusu üretimi yapan firmamız, kuyumcu ihtiyaçlarının vazgeçilmezi olduğu gibi sevdiklerine hediye alan erkek ve kadınların da vazgeçilmezi olacaktır. Zira bu kutular takı ve aksesuarların olmazsa olmazı olan sunum noktasında estetikliği de beraberinde getirmektedir. Kuyumcu kutusu modelleri arasında karton altın kutusu seçeneklerini bulabileceğiniz gibi cam, deri vb. olarak değişkenlik gösteren seçenekleri de rahatlıkla görebilirsiniz. Çeyrek, yarım ve tam altın için de farklı modelleri olan ürünlerimizin bu ölçüde kategorize edilmesi ise alıcılarına büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Peki, ya altın kutusu fiyatları? İşte bu konuda belirlediğimiz aralıklar çeyrek altın kutusu fiyatları, deri altın kutuları ve aslında kutu özelliklerinin el işçiliği, kullanılan malzemeleri vb. ölçütlerine göre farklılık gösterecektir. Fiyatlarımız altın kutusu imalatı yapan bir firma olarak belirlemiş olduğumuz ölçütlere göre değişiklik gösterse de genel itibari ile ekonomik aralıklardan yana olmaktadır.

Kuyumcu kutusu imalatı yapan birçok firmadan söz edilebilir. Ancak konu kalite olduğunda bu kapsamda tek isim olduğumuzu bilmenizi isteriz. İsterseniz adet olarak isterseniz de kuyumcu kutusu toptan alımlarıyla siparişte bulunabileceğiniz ürünler arasında baskılı kuyumcu kutusu seçeneklerine de yer vermekteyiz. Firmanızın farkını dolayısıyla da kalitesini ön plana çıkarmak isterseniz sizler için özel olarak tasarlayacağımız bu kutularla aradığınız fırsat ayağınıza geldi. Logonuzu ya da dilerseniz isminizi üzerine baskılatabileceğiniz bu kutular sadece görsel bir sunum niteliği taşımakla kalmayacak, beraberinde ürünlerinize farklı bakış açıları katmayı da ihmal etmeyecektir. Öyleyse siz ne istediğinize karar verin, detayları bize bırakın.

10-Gözlük Kutuları

Gözlük kutusu üretim firmalarından biri olurken amacımız ihtiyaçlarınıza uygun üretimlerde bulunarak memnuniyetinizi üst düzeye çıkarmaktır. Bugüne dek bunu başarmış olan bir firma olarak karşınızda olurken makul aralıklardaki gözlük kutusu fiyatları ve birbirinden şık gözlük kutusu modelleri ile beğenilerinize hitap ettiğimizi de söylemeden geçemeyeceğiz.

Tercihinize sunduğumuz bu kutularla kendi gözlüklerinize çok daha şık formlar kazandırabilir aynı zamanda da gözlüklerinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Sevdiklerinize hoş sürprizler yapmak isterseniz de kendilerine birbirinden hoş modellerimiz arasından gözlük kutusu seçebilirsiniz. Ya da gözlük satışı yapan kişilerden biriyseniz, gözlüklerinizin değerini daha da arttıran, görsel olarak albenisini yükselten ve en önemlisi de marka değerinde artış sağlayan kutularla kalitenize ufak ama önemli dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Güneş gözlüğü kutusu toptan alımlarına yönelik hizmet sunan firmamız, sadece güneş gözlüklerine yönelik faaliyet göstermemekte, modeli ve amacı ne olursa olsun hemen her gözlük için uygunluk gösteren kutularını tercihinize sunmaktadır. Peki, bu kapsamda sunduğumuz kutular ne tür özelliklerle karşınıza çıkıyor?

Karton gözlük kutusu, özenle hazırladığımız modellerden biri olmaktadır. Hizmet sunduğumuz kutu özellikleri karton yapımı ürünleri işaret ettiği gibi isterseniz deri, plastik ve aslında gözlüklerinizi şıklık çerçevesinde muhafaza edebileceğiniz hemen her malzeme için de söz konusu olmaktadır.

Rengi, modeli, kaplaması, deseni, boyutu kısacası sahip olduğu tüm özellikleriyle ürünlerimiz, siz değerli alıcılarının isteklerine göre şekillenmekte ve en uygun fiyatlarla karşınıza çıkarılmaktadır. Bizler firma olarak yaptığımız her iş için garanti vermekte, bugüne dek elde ettiğimiz güvenilirliğimiz ile kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Shipping
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0