📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

Hakkımızda

Kişiye Özel Kutu ekibi olarak sektörde ki 15 yıllık deneyimimizi online ortama taşımaya karar verdik. Kutu ve ambalaj alanında vermiş olduğumuz profesyonel hizmeti daha fazla kişiye ulaştırmak için yeni bir marka ile online ortamda var olmak istedik. Özellikle baskı ve ambalaj sektörü uzun zamandır dönüşüm içerisinde. Çok uzun bir süredir üretim parkurları seri üretime uygun tasarlanmaktaydı ve az adetli ürünlerin üretilmesi çok maliyetli olmaktaydı. Son yıllarda baskı ve ambalaj sektöründe ki değişimler ile birlikte az adetli ürünler uygun fiyatlara üretilebilir olmaya başladı.

Kişiye özel pazarlama son yılların popüler olgularından biri.

Markalar, müşterilerine daha iyi deneyim yaşatabilmek için kişiselleştirilebilir ürün ve hizmetlerle onlara ulaşmaya çalışmaktadırlar. Hem sektörün hem de markaların kişiye özel pazarlamaya kaydığı bu noktada sorunlar ve fırsatlar bir arada bulunmakta. Biz Kişiye Özel Kutu ekibi olarak bu fırsatı farkedip ona göre markamızı konumlandırmaya çalıştık. Hem markaların hem de bireysel müşterilerin kutu ve ambalaj taleplerine cevap vermek istiyoruz. Uzun zamandır hem mevcut hem de yeni müşterilerimizin çözüm ortağı olma noktasında çaba göstermekteyiz. Tüm bunların yanısıra, kendi özel tasarımlarımız ile fark yaratmaya çalışıyoruz. Özel üretim kutu ve ambalaj ürünlerimiz ile müşterilerimize farklı ürünler sunmaya çalışıyoruz.

Baskı ve üretim sektörü kendi içerisinde çok fazla çeşitliliği barındırmaktadır. Kağıt seçeneklerinden, üretim parkuru seçeneklerine, baskı sonrası seçeneklerinden, tasarım seçeneklerine bir çok farklı alternatif bulunmaktadır. Tüm bu süreçlere hakim ve profesyonel bir ekip ile çalışmak çok önemlidir. Biz bu noktada size destek olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir, bilgi alış verişi yapabilir, taleplerinize uygun ne gibi çözümler üretebileceğimizi anlayabilirsiniz. Siz de kendi markanızı yaratan bir girişimci olabilir, müşterilerine onları farklı ve özel hissettirecek ürün tasarımları arayan kurumsal bir fima olabilir, ya da kendiniz ve sevdikleriniz için özel hediyelik ambalaj ürünleri arayan biri olabilirsiniz. Biz hem bireysel hemde kurumsal müşteriler için çözüm ortağı olarak buradayız. Bizimle whatsapp üzerinden ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Hüseyin DEMİR – Marka Kurucusu


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

    Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

    İLETİŞİM

    Maltepe Mahallesi 2.Matbaacılar Sitesi 4NA5, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

    Mail: info@kisiyeozelkutu.com

    No products in the cart.