Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
Bilgi - İçerik

Karton Çanta Poşet

karton çanta poşet imalat üretim baskı tasarım

Karton Çanta Poşet

Karton çanta, mağazacılıkta tercih edilen üst düzey ürün gruplarından birsidir. Karton poşet olarak da adlandırılan bu ürünler gerek kalite gerekse şıklık bakımından büyük beğeni topluyor. Bu yönüyle plastik ambalaj ürünlerinin çok daha yukarısındadır. Gelişen baskı teknolojileri sayesinde karton poşet çanta ürünlerinde düşük miktarlarda bile çok kaliteli ürünler ve baskılar ortaya çıkarılabilmekte, kurumsal kimliği yansıtır nitelikte baskılar yapılabilmektedir.

Karton çanta ambalaj tasarımı uygulamalarında hiçbir şekilde sınırlandırma yoktur. Çağımız teknolojisi ve firmamızın gelişmiş altyapısı promosyon malzemesi olarak kullanılabilecek, farklı ebatlarda, farklı tasarımlarda, farklı renklerde her kuruma uygun baskılı çanta hazırlayabilmektedir. Ambalaj malzemeleri olarak özel karton ve Kraft karton kullanılan çantaların tutma yerlerinde plastik kilitli ip tercih edilmektedir. Bu ip kurdele şeklinde olabileceği gibi yine tercihe göre farklı desenlerde, kalınlıklarda, renklerde olabilmekte, çantanın tamamıyla harika bir uyum yakalayabilecek tasamda bulunmaktadır. İstanbul ambalaj firmaları arasında en gelişmiş altyapıya ve tasarım ustalarına sahip olan firmamız, poşet üreticileri arasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak fark yaratmaktadır.

1-Karton Çanta Poşet Fiyatları

Karton çantalar günümüzde çok fazla sektörde rahatlıkla kullanılmaktadır. Kendi içerisinde maliyeti etkileyen pek çok etken olduğu için karton çanta fiyatları da ona göre değişmektedir. Bu etkenlerin başında baskı, gofre, renk, ebat, ip gibi değişkenler gelmektedir. Karton poşet fiyatları konusunda geniş bir yelpaze sunan firmamız en uygun hediyelik karton çanta fiyatlar ile öne çıkmakta, bütün kurumsal ve kişisel ihtiyaçları karşılayacak donanımda yer almaktadır.

Karton çanta fiyat listesi arasında “ucuz”, “ekonomik”, “lüks”, “kişiye özel” seçenekler bulabilirsiniz. Ucuz karton çanta fiyatları ile daha düşük maliyette karton çanta ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için kesinlikle kaliteden ödün vermeden, beklentilerin aşağısında kalmadan ürünler hazırlıyor. Ucuz karton poşet sahibi olanların da promosyonlarını, tanıtımlarını, mesajlarını rahatlıkla hedef kitlelerine ulaştırabilmelerini, tanınırlıklarını en başarılı şekilde arttırmalarını sağlıyoruz.

En ucuz karton çanta modelleri dâhil karton çantalar estetik oldukları için müşterileriniz sürekli yanlarında taşımaya özen gösterirler. Bu sebeple puantiyeli, baskılı karton çanta çeşitleri daha fazla ilgi çeker. En uygun puantiyeli karton çanta fiyatları ile sahip olacağınız ürünler, müşterileriniz tarafından dışarıda açık hava reklamınıza dönüşecektir. Baskılı karton çanta fiyatları konusunda en uygun seçenekleri firmamızda bulabilir, toptan karton poşet fiyatları ve baskılı karton poşet fiyatları daha uyguna mal edebilirsiniz. Karton çanta fiyatları Ankara genelinde en uyguna sahip olabilir, profesyonel baskı makinalarımızdan çıkacak harika baskıların ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Karton çanta toptan fiyat perakendeye göre daha uygun olmakla birlikte her bütçeye uygun karton çanta ipi fiyatı ile hizmet veriyoruz. Küçük karton çanta fiyatları büyük ebat çantalara göre daha uygun olmakla beraber en uygun optik karton çanta fiyatları sizleri beklemektedir.

Karton çanta toptan fiyat perakendeye göre daha uygun olmakla birlikte her bütçeye uygun karton çanta ipi fiyatı ile hizmet veriyoruz. Küçük karton çanta fiyatları büyük ebat çantalara göre daha uygun olmakla beraber en uygun optik karton çanta fiyatları sizleri beklemektedir.

2-Karton Çanta Poşet Modelleri

Karton çanta modelleri çok geniş bir yelpaze sunuyor. Gelişen baskı teknolojileri sayesinde karton poşet modelleri ihtiyaca ve zevke göre hazırlanabilmektedir. Bu da kurumsal kimliğe uygun karton poşet tasarımı imkânı vermektedir.

Firmamız uzman ve zevkli tasarım ekibi karton çanta örnekleri arasından yapacağınız tercihi size uygun hale getirebildiği gibi dilediğiniz tasarımların hazırlanmasını da başarıyla yapmaktadır. İletişim bilgilerimizden kolayca ulaşıp karton poşet siparişi verebilir, dilediğiniz baskının, dilediğiniz ebattaki karton poşet üzerine, dilediğiniz fonlarda baskının yapılmasını talep edebilirsiniz. Farklı gramajlar arasında tercih yapıp taban destekli, tabanında çökme olmayan ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Onlarca renk ve desendeki ürün gruplarımız arasından kişiye özel tasarım ve baskı modelleri seçebilirsiniz.

-Hediyelik Karton Çanta Poşet

Karton çantaların en çok tercih edildiği alanlar hediyelik ürün takdimidir. Hediyelik karton çanta, hediye sunulan kişide daha güzel bir intiba oluşturacağı gibi hediyenin itibarını da yükseltir. Bu yüzden hediyelik karton poşet ile hediyelerinizi daha zarif hale getirebilir, karton hediyelik poşet ile hediye verdiğiniz kişilerin gönüllerini kazanabileceğiniz gibi karton hediyelik çanta ile kurumsal kimliğinizi de pekiştirebilirsiniz. Satışını yaptığınız bir ürünü, hediye poşetinde sunarak müşterilerinize güzel bir hediye sunabilirsiniz.

Hızlı üretim, kaliteli ürün ilkemizle hazırladığımız karton çanta hediyelik çeşitleri onlarca renk ve desen alternatifine sahiptir. İstenen ebatta ve tasarımda hazırlanabilmekte, kaliteli yapısıyla her sektörde kullanılabilmekte, yılbaşı karton poşet modelleri, yılbaşı hediyeleri için güzel bir ambalaj olmaktadır.

-Puantiyeli Karton Çanta Poşet

Puantiyeli karton çanta, karton çanta modelleri arasında en çok ilgi görenlerden birisidir. Cıvıl cıvıl tasarımlara sahip olan puantiyeli karton poşet çeşitleri, farklı zemin renklerinin üzerine yine farklı puantiyeler baskılanarak elde edilir. Yüksekliği, genişliği, taban derinliği tercihe göre değişen karton poşetler arasında özellik pembe puantiyeli karton çanta herkesin ilgisini çekecek, beğenerek kullanacağı niteliktedir.

-Kraft Karton Çanta Poşet

Yüzde yüz geri dönüşümlü olmaları ile dikkat çeken Kraft karton çanta modelleri, doğa dostu ürünlerdir. Perakende satış mağazalarında, tanıtımlarda ve daha pek çok alanda kullanılabilen karton Kraft çanta çeşitleri biraz daha mat ve soluk renkleriyle dikkat çekerken kullanım kolaylığı bakımından hiçbir dezavantaj barındırmaz. Hazır karton poşet olarak naylon poşetlerin yasaklandığı bütün alanlarda kullanılabilir. Gıda gibi ürünlerde daha verimli kullanım sağladığı gibi her türlü baskı yapılabilir. Üzerine yapılan baskılarla kurumsal bir çanta haline dönüştürülebilir.

-Bebek Karton Çanta Poşet

Bebek karton çanta modelleri, tam da bebeklerin ve çocukların ruh dünyalarına hitap eder niteliktedir. Canlı renkleri ve özel baskıları ile bebeklere, çocuklara dair bütün organizasyonlarda bebek karton poşet çeşitleri kullanılabilir. İpli karton çanta ile hediyelerinizi çok daha zarif hale getirebilir, satışını yaptığınız ürünleri bebeklerin cinsiyetlerine göre de daha özel hale dönüştürebilirsiniz.

-Mini Karton Çanta Poşet

Mini karton çanta modelleri, modeller arasında en çok tercih edilenlerden birsidir. Mini karton poşet çeşitleri, ebatları itibariyle sınırsız sektörde çeşitli ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Minik karton çanta, her renk ve desende tasarlanabilir. Fakat minik karton poşet tasarım ve baskılarının daha hususidir. Alan küçüldüğü için küçük karton çanta çeşitlerinde tasarımların daha dikkatli yapılması, kurum adlarının, amblemlerinin, yazılarının küçük boy karton çanta üzerine en verimli biçimde işlenmesi gerekir. Saatçilerden optikçilere, hediyelik eşya satıcılarından konfeksiyonculara kadar her işletme küçük karton poşet modellerini kullanabilir. Hediyelik küçük karton poşet ile hediyeleriniz daha göz alıcı hale getirilebilir, renk, desen, ebat alternatiflerini siparişlerinizde tercih edebilirsiniz.

-Baskılı Karton Çanta Poşet

Karton çanta modellerinin en büyük avantajlarından birisi baskıya uygun olmalarıdır. Baskılı karton çanta tasarımları ile bir taraftan çantalarınızı birer reklam aracına dönüştürebilir diğer taraftan ise müşterilerinizin gönüllerini mest edebilirsiniz. Her ölçüdeki ve renkteki karton poşet baskılı çeşitlerine gelişmiş baskı yöntemlerimiz ile istenen baskıyı yapabiliyor, kişiye özel baskılı karton poşet çeşitleri ortaya çıkarabiliyoruz.

-Beyaz Karton Çanta Poşet

Beyaz, renkler arasında en dikkat çekici olandır. Saflığı ve temizliği simgelediği için hediye paketi olarak en çok tercih edilen renktir. Beyaz karton çanta modelleri ile bunu daha şık hale getirebilir, müşterilerinize en özel ürünlerinizi beyaz karton poşet ile takdim edebilirsiniz. Organizasyonlarınız için baskılı ya da düz renk karton çanta tercihi yapabilir, beyazın baskısız karton çanta modellerindeki asaletini de kullanabilirsiniz.

-Renkli Karton Çanta Poşet

Karton çanta modelleri, kullanıcılarına sınırsız renk alternatifi sunuyor. Renkli karton çanta ve renkli karton poşet ürünleri arasından kullanıcılar ister sade ister karma renkli tercihte bulunabilirler. Kullanım alanına, kurumsal kimliğe, kişisel zevklere, organizasyonun renklerine, kullanım alanının amaç ve anlamına göre renk tercihi yapılabilir. Pembe karton çanta, kırmızı karton çanta, mor karton çanta gibi bayanların daha çok hoşuna giden renk tercihlerini bayanlara yönelik tercih edebileceğiniz gibi sarı karton çanta, mavi karton çanta, siyah karton çanta gibi erkeklere özel tercihler de yapabilirsiniz.

Pembe karton poşet, kırmızı karton poşet, mavi karton poşet, siyah karton poşet çeşitlerini her ebat ve ölçüde hazırlayabiliyor, farklı malzemelerden imal edebiliyoruz. Tek renk poşetler üzerine renkli baskı yapabildiğimiz gibi karma renkler üzerine de baskı uygulayabiliyor, tercihe göre ip kullanabiliyoruz. Farklı grafik şekillerini farklı renklerde hazırlayabiliyoruz. Tasarımcılarımızın harika tasarımları ile kurumsal kimliğe uygun baskıları başarıyla yaparak güvenle kullanılabilecek, doğa dostu, şık, zarif çantalar ortaya çıkarıyor, hızlı teslimat ile taleplere cevap veriyoruz.

3-Karton Çanta Poşet Yapımı – Karton Çanta Poşet İmalatı

Karton çanta yapımı her aşamasını müşteri denetiminde geçen bir süreçtir. Tek tek kalite kontrolü yapılan karton poşet yapımı sonunda sıfır hata ile ürünleriniz ortaya çıkarılır. Acil karton çanta imalatı talepleri dahi en hızlı biçimde hazırlanıp teslim edilir. Karton poşet imalatı sürecinde dilerseniz profesyonel tasarımcılarımız eşliğinde kendi tasarımlarınızı yaratabileceğiniz gibi hazır şablonlarımız üzerine yazı ve resimlerinizi ekleyerek de imalatın gerçekleştirilmesini isteyebilirsiniz.Hediyelik karton çanta imalatlarımızda çeşitli evreler kullanarak ürünleri hazırlıyoruz. Hediyelik karton poşet yapımı ve diğerlerinde tercihe göre poşetlerin üzerine firma, kurum bilgilerini, resimlerini ve ekstra baskıları ekleyebiliyoruz. Kişiye özel imalatlarımızda istenen yazı ve resimlerin baskısını birinci sınıf malzeme üzerine birinci sınıf baskı teknikleriyle basıyor, eşsiz sonuçlar ortaya çıkarıyoruz.

4-Toptan Karton Çanta Poşet

Karton çanta imalatı her talebe uygun yapılabilmektedir. Fakat toptan karton çanta alımının her zaman daha uygun maliyetli olacağını unutmamak gerekir. Firmamızdan toptan karton poşet siparişi vererek alımlarınızı daha ekonomik hale getirebilir, ihtiyacınız kadar karton poşet toptan ürüne hızlıca sahip olabilirsiniz.

Bütün ürün gruplarında ekonomik çözümler sunan firmamız, karton çanta toptan alımlarda alışverişinizi çok daha uyguna getirebilirsiniz. Örneğin 2.000 adet toptan hediyelik karton çanta alımı, 500 karton çanta alımına göre adet bazında çok daha uyguna gelmekte, gözle görülür bir fiyat farkı oluşmaktadır. Karton poşet Eminönü ve diğer bütün toptancılara nazaran en uygun fiyat avantajlarını firmamızda bulabileceğinizden, en kaliteli ürün ve baskı çözümlerine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

5-Promosyon Karton Çanta Poşet

Kaliteli ve ekonomik promosyon karton çanta modelleri ile hem promosyonunuzu sağlayabilir hem de ihtiyaç giderebilirsiniz. Baskılı promosyon karton çanta modellerini ürün teslimatlarında, hediyelik paketlemelerinde, fuarlarda, sempozyumlarda ve diğer bütün organizasyonlarda tercih edebilirsiniz.

Karton poşet nerede satılır diye merak ediyorsanız karton poşet online satış ayrıcalıklarımızdan yararlanabilir, markanıza uygun, kurumunuza veya organizasyonunuza özel karton çanta tercihinde bulunabilirsiniz. Orta boy, fuar boy, battal boy gibi farklı boyutlardaki promosyon karton çantalarımızı dilediğiniz ebatta, dilediğiniz renkte tercih edebilir, her baskının birinci sınıf kalitede yapılmasını talep edebilirsiniz. Faklı üretim malzemeleri tercih edebileceğiniz gibi gramajlarını yükselterek kimliğinize daha uygun, prestijinizi daha da pekiştiren ürünlere toptan fiyat avantajıyla ulaşabilirsiniz.

6-Karton Çanta Ölçüleri

Karton çantalar sektörlerde kullanıcılar tarafından farklı alanlarda kullanılmaktadır. İhtiyaca göre de farklı boyutlarda ve renklerde karton çanta çeşitleri mevcuttur. Renk konusunda karton poşet üretiminde sınır olmadığı gibi ölçü konusunda da bir sınır yoktur. Çeşitli sektörlerde kullanılan karton çanta ölçüleri standart boyutlarda olsa da imalat konusunda firmamız, bütün ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Örneğin A4 kağıtlarının konulacağı, broşürlerin konacağı ya da promosyon ürünlerinin konulup dağıtılacağı çantaların her biri farklı ölçülerde olabilir.

Kimi zaman firmalar farklı ürün gruplarının satışını yaptığı için küçük, orta, büyük boy karton poşet ölçüleri siparişi de verebilir. Örneklerimiz arasındaki standart ölçülerimiz dışında kullanım alanınıza göre özel ölçüler belirtip o ölçülerde de imalat gerçekleştirmemizi isteyebilirsiniz. Aynı renk ve desenlerde farklı boyutları rahatlıkla hayata geçirebiliriz. Listemizde yer alan standart ölçülerde istenen renk ve desenlerde, istenen ip renk ve desenlerinde ya da sizin belirleyeceğiniz özel ölçülerde siparişinizi oluşturabilir, tasarım yapıp en hızlı biçimde kullanımınıza sunmamızı isteyebilir, ihtiyaçlarınızı şık ve kaliteli ürünlerle karşılayabilirsiniz.

8 Yorum

 1. ilknur kılıç
  3 Şubat 2020 at 12:29

  ben arar mısınız
  537 204 35 33

  1. Hüseyin Demir
   3 Şubat 2020 at 12:41

   Merhaba İlknur Hanım,
   Yorumunuz tarafımıza ulaştı ve en kısa sürede arakdaşlarımız tarafınıza ulaşacaktır.

   İyi Günler Dileriz

 2. Wissam
  18 Ekim 2020 at 19:58

  merhaba ben wissam yurtdışından ajans ofisim var
  Whatsapp numarası alabilirim?

 3. Elif Çınar
  1 Kasım 2020 at 17:20

  Kutu çanta ile ilgili bilgi almak istiyorum 05374000185

 4. Levent Güneş
  27 Aralık 2020 at 00:04

  Bilgi almak istiyorum 05079467655

 5. Selma
  21 Haziran 2022 at 20:47

  Merhaba,
  özel tasarım ile Poşetlerimi sizden konusunda benimle irtibata gecerseniz sevinirim .
  Selma Ergün

 6. ESRA KINAY
  17 Ekim 2022 at 13:39

  Merhaba, yılbaşına özel çanta kurumsal alım yapmak istiyoruz . 200 adet kadar olacak. 40*42,5cm tercihimizdir , yardımcı olabilir misiniz ?
  Teşekkürler

 7. Sedef
  6 Ekim 2023 at 16:50

  Benimle iletişime geçermisiniz teşekkürler 05324213440

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Shipping
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0