📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

İlham AlınKese Kağıdı
kese kağıdı üretim baskı tasarım

Kese Kağıdı

Kese kağıdı kısaca torba anlamına gelmektedir. Kese kâğıdı yapımında kâğıt kullanılmaktadır. Aklınıza gelebilecek bütün ürünler için kese kâğıdı kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında unlu mamullerden hediyelere, sebze ve meyvelerden kuru yemişlere kadar her şeyi saymak mümkündür. Nem oranını azaltmak için kullanılan kese kâğıtları günümüzde yoğun talep almaktadır. Hem sağlıklı hem kullanışlı olduğu için poşetlerin önüne geçmektedir.

Özellikle Kraft kese kâğıdı oldukça fazla talep görmektedir. Firmamızda üretimi gerçekleştirilen Kraft kese kâğıdı, mimarlık ve grafik tasarımcılığından koparak gündelik hayatlarımıza girmiştir. Bu kese kâğıdı çeşidini günlük hayatınızın her noktasında görmeniz mümkündür. Genellikle hediye paketi satan firmalarda mevcut olan Kraft kese kâğıdı hediyeleri içerisinde taşıyan çantalarda karşımıza çıkar. Bu kese kağıdı çeşidi kartvizit yapımında da kullanılmaktadır. Kraft kâğıt, ladin, çam, köknar gibi ağaçlardan elde edilmektedir. Kraft kese kâğıtlarının en büyük özelliği dayanıklı ve kullanışlı oluşudur.

kişiye özel kutu hızlı iletişim

Bu özellikleri sebebi ile de firmamızda çanta yapımında kullanılmaktadırlar. Parlak görünümlü Kraft kâğıtlarımız üzerinde yer alan baskıları ve renkleri çok iyi taşımakta ve yansıtmaktadır. Oldukça şık görünümü ile sizlerin ilgisini çeken Kraft kese kâğıtlarımızı kullanmaktan mutluluk duyacağınıza eminiz. Aynı zamanda doğa yanlısı olan firmamız Kraft kese kâğıdı üretimine önem vermektedir. Doğada çözünmesi kolay olan kese kâğıtlarımız sayesinde gelecek nesillere de yatırım yapmış oluyoruz.

Kraft kese kâğıtlarında geri dönüşüm mümkün olduğundan talep fazladır. Ayrıca içerisinde hiçbir kanserojen madde de bulunmamaktadır. Firmamız için siz değerli müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Kese kağıdı ambalaj olarak kullanıldığı için sizlere hem şıklık hem de kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca kese kağıdı rengi de firmamız tarafından çok seçenekli olarak belirlenmektedir.

1-Kese Kağıdı Fiyatı?

Kese kağıdı fiyatları değişiklik göstermek ile birlikte son derece uygundur. Firmamız müşterilerimizin cebini düşünerek hareket etmekte ve kaliteli hizmeti ucuz şekilde sunmaktadır. Sektörün en uygun fiyatlı kese kâğıtlarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

2-Kese Kağıdı Modelleri

Firmamız tarafından üretilen pek çok kese kâğıdı çeşidi mevcuttur. Bunların başında pencereli kese kağıdı gelmektedir. Pencereli kese kâğıdı içerisinde bulunan ürünü dışardan bakınca görmenize yardımcı olmaktadır. Şeffaf penceresi sayesinde kese kâğıdını açmadan ürün bilgisini elde edebilirsiniz. Kese kâğıtlarımızdan bir başkası ise tabanlı kese kağıdı. Tabanlı kese kâğıdı ile hem kullanımda kolaylık hem de şıklık yakalamanız mümkün.

kişiye özel kutu markanıza özel tasarımlar

Şamua kese kağıdı çeşidimiz ürünlerinizi taze tutmaktadır. Kilitli kese kağıdı içerisinde yer alan üründe veya eşyada dökülmelerin önüne geçmektedir. Baskılı Kraft kese kağıdı parlak görünümü ve birbirinden farklı desenler ile renklerden oluşan zarafeti sayesinde siz değerli müşterilerimizin ilgi odağı halindedir. Hayatınızın her döneminde kullanma ihtiyacı duyduğunuz hediyelik kese kağıdı da firmamızda üretilmektedir. Hediyelik kese kâğıtlarımız özenle üretilmektedir, şık ve zarif dokusu sevdiklerinizi mutlu etmeye yeterli olacaktır. Baskılı kese kağıdı çeşitlerimiz de sizlere hitap edecek seçenekler ile sitemizde yer almaktadır. Renkli kese kağıdı aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilir ve ilgi çekicidir, bütün renkleri kaliteli şekilde üretmekteyiz. Son olarak da desenli kese kağıdı modellerimiz hayatınızda mutluluğa sebep olacak güzellikler ile donatılmıştır.

Baskılı Kraft kese kağıdı parlak görünümü ve birbirinden farklı desenler ile renklerden oluşan zarafeti sayesinde siz değerli müşterilerimizin ilgi odağı halindedir. Hayatınızın her döneminde kullanma ihtiyacı duyduğunuz hediyelik kese kağıdı da firmamızda üretilmektedir. Hediyelik kese kâğıtlarımız özenle üretilmektedir, şık ve zarif dokusu sevdiklerinizi mutlu etmeye yeterli olacaktır. Baskılı kese kağıdı çeşitlerimiz de sizlere hitap edecek seçenekler ile sitemizde yer almaktadır. Renkli kese kağıdı aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilir ve ilgi çekicidir, bütün renkleri kaliteli şekilde üretmekteyiz. Son olarak da desenli kese kağıdı modellerimiz hayatınızda mutluluğa sebep olacak güzellikler ile donatılmıştır.

3-Kese Kağıdı Toptan

Kese kağıdı toptan fiyatları ile sizleri şaşırtacağına emin olan firmamız kaliteli hizmetten asla vazgeçmemektedir. Toptan kese kağıdı siparişlerinizde özen indirimlerden faydalanacak ve bütçenize katkı sağlayacaksınız. Biz müşterimizin mutluluğu ve memnuniyeti için elimizden gelen bütün hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Başarıları ve kalitesi ile adını duyurmaya devam eden firmamızdan hizmet almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

türkiye den dünyaya üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Maltepe Mahallesi 2.Matbaacılar Sitesi 4NA5, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

No products in the cart.