Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
Bilgi - İçerik

Kozmetik Kutuları

kozmetik kutuları üretim baskı tasarım

Kozmetik Kutuları

Firmamızda üretimi yapılmakta olan kaliteli ve gösterişli kozmetik malzemesi kutuları yoğun talep görmektedir. Kozmetik sektöründe yer alan ürünler içerisinde ki malzemelerin kalitesi veya kullanım şekliyle değil de dışında ki kutu ile ilgi çekmektedir. Geçmişte de günümüzde de bu husus kesinlikle değişiklik göstermemiştir. İnsanlar kişisel bakımını gerçekleştirmek adına kadın veya erkek fark etmeksizin kozmetik sektörüne yöneliyorlar. Bu sektörde kendilerine uygun ürünü satın alıyorlar. Fakat satın aldıkları ürünün işlevselliğinden çok dış görüntüsü onları cezbediyor. Daha şık ve kaliteli kutular insanların dikkatini çekiyor ve oldukça fazla satışı gerçekleştiriliyor. Bir ürünü pazarlamak için önce onun göze hitap etmesini sağlamak gerekiyor. Bunun da en sağlam yolu kullanılan kutulardan geçmektedir.

Firmamız sizler için birbirinden farklı pek çok kutunun üretimini gerçekleştirmektedir. Bu kutularda önceliğimiz tabi ki kaliteli üretim sağlamaktır. Kutuların yapımında kullanılan ham maddeler kesinlikle içerisinde ki ürüne zarar vermiyor ve insan sağlığını riske atmıyor. Günümüzde kanserojen maddeler sebebi ile kanser hastalığını tetikleyen kozmetik kutularının varlığından dolayı, tercih edilen kutuların kalitesine dikkat edilmeli ve kalitesinden son derece emin olduktan sonra kullanıma sunulmalı. Bizim firmamızın da önceliği insan sağlığına asla zarar vermeyecek ve ilgi çekecek kutu üretimi yapmaktır. Ürettiğimiz kutuların özellikleri kullanım alanına ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Parfüm kutusu da üretmiş olduğumuz kutular arasında yer almaktadır ve çeşitleri ile müşterilerimizden yoğun talep görmektedir.

Parfüm kutusunun yanı sıra makyaj kutusu da üreten firmamız pek çok kozmetik mağazasına satışını gerçekleştirmektedir. Krem kutusu da üretimi yapılan kutulardan sadece bir tanesidir. Firmamızda tasarımları ve kaliteleri ile dikkatleri üzerine çeken kutu çeşidimiz tabi ki bu kadar ile sınırlı değildir. Kutularımız arasında deodorant kutusu da mevcuttur ve kullanım alanının genişliği sebebiyle talep oldukça fazladır. Cilt bakım kutusu üretimlerimiz de hızla devam etmekte ve büyük firmaların talebi doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir, cilt bakım kutusu gibi saç bakım kutusu kullanım alanı da oldukça fazladır, gelen talepler doğrultusunda üretimi sürekli olarak devam etmektedir. Saç ürünlerinin dünya genelinde ne kadar çeşitlilik gösterdiğini hepimiz biliyoruz bundan ötürü saç bakım kutusunda da çeşit saymak ile bitmeyecek kadar fazladır.

Vücut bakım kutuları firmamız tarafından üretilen diğer kutular gibi ilgileri üzerine çekmeyi başaracak kadar kalitelidir aynı zamanda kişisel bakım kutuları gibi benzer kategoride yer alan ürünlerin dahi kutu tasarımları değişiklik göstermektedir. Kozmetik alanında var olan her bir ürün için ayrı ayrı kutu üretimi gerçekleştirerek dilediğiniz kadar seçenek oluşturduğumuza inanıyoruz. Kozmetik kutusu üreten firmalar arasında en profesyonel firma olduğumuza eminiz çünkü hiçbir firma bizim gibi her bir ürün için ayrı ayrı kutu tasarlayıp üretimini yapmamaktadır. Örneğin kişisel bakım kutularını ve vücut bakım kutularını bir kategori altında toplayarak ortak kullanılan kutuları üretmektedirler.

Bizim firmamız aklınıza gelebilecek her kozmetik ürünü için ayrı ayrı tasarım ve üretim gerçekleştirip dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Kozmetik ürünlerinin kullanım alanı veya şekli nedeniyle kutu olmadan üretimleri gerçekleşmemektedir. Bu nedenle satışta aktif rol oynayacak dikkat çekici ve kaliteli kutuları üretip taleplerinize en kısa süre zarfında dönüş yapıyoruz. Firmamız kozmetik kutuları sektöründe ki bütün yenilik ve gelişmeleri de çok yakından takip ederek inceleme altında tutuyor, bu sayede yenileşmeyi daima devam ettiriyor. Firmamızda çalışan profesyonel ekibimiz sayesinde her ürüne özel olarak hayal edip tasarlanan kutular teknoloji sayesinde hızla üretiliyor ve tasarımlar ile birebir şekilde elde ediliyor. Kozmetik malzemeleri kutularımızı gelin yakından inceleyelim.

1-Parfüm Kutuları

Parfüm kutularının ilk kullanım amacı tabi ki içerisinde yer alan ürünün zarar görmemesini sağlamaktır. Dış etkenlerden korunmak zorunda olan ürünler için kaliteli ve korunaklı kutulara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kutuların üretimi sırasında ham madde kullanımı büyük önem taşır. Günümüz hastalıklarına sebebiyet vermemek ve insan sağlığını korumak için ham maddelerin kanserojen olmayan ve en doğal maddelerden seçilmesi gerekir. Bizim firmamız bu unsurlara dikkat ederek insan sağlığına en uygun parfüm kutusu üretimini gerçekleştirmektedir. Parfüm kutusu üretiminde sağlık etmeni sağlandıktan sonra ikinci önemli unsur ise kullanım kolaylığı ve işlevselliğidir. Parfümlerinizi kullanmak istediğinizde sizlere kolay kullanım olanağı sağlayan kutular tercih edilir. Firmamızda bu kutuların çeşidi oldukça fazladır, kolayca tercihte bulunma imkânına sahipsiniz. Sonuncu ve oldukça önem taşıyan bir diğer unsur ise parfüm kutularının tasarımıdır.

Firmamızda çalışmakta olan profesyonel tasarımcılarımız tarafından dikkatle ve özenle düşünülerek çizimi gerçekleştirilen parfüm kutuları istediğiniz bütün özellikleri taşımaktadır. İnce ince yani detaylı şekilde tasarlanan kutularda çizim aşaması sonrasında üretim gerçekleşmektedir. Tasarlamak sadece ayrıntılara dikkat ederek çizmek demek değildir. Tasarım sırasında parfüm kutularının boyutundan rengine kadar pek çok unsura dikkat edilmek zorundadır. Bir ürünü sattıran onun dış görünüşüdür bizler de firma olarak bunu bildiğimiz için görüntüye önem vererek üretim sağlıyoruz. Parfüm kutu tasarımları esnasında en çok talep alacağını düşündüğümüz renkleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Tabi bunu yaparken çeşitliliğimizi kısıtlamıyor ve birbirinden farklı renklerde en kaliteli parfüm kutusu üretimini sağlıyoruz. Sizler ve kullanacağınız ürün için en doğru olan kutuyu tasarlayıp satışa sunuyoruz. Parfüm kutu tasarımlarımızda renk dışında kullanmış olduğumuz ham maddeye uygun şekillendirmeler ile tasarımımıza öznellik katıyoruz.

Kendi kişisel tasarım gücümüz ile üretimini sağladığımız parfüm kutuları alıcılar tarafından talep görüyor. Parfüm kutu tasarımımız sadece kullanacağınız maddenin içerisinde yer alacağı ürün ile sonlanmıyor. En başta da söylediğimiz gibi biz firma olarak geniş çaplı üretim sağladığımız için hediye olarak aldığınız parfümlere özel, parfüm hediye kutusu da satıyoruz. Satışını gerçekleştirmekte olduğumuz parfüm hediye kutuları yine firmamızın profesyonel tasarımcıları tarafından en kaliteli ham madde seçilerek tasarlanıyor. Tasarımda kullanmak için seçmiş olduğumuz ham madde kullanımı ve görüntüsü ile sizlerin beğenisini kazanıyor. Parfüm hediye kutularımız farklı ebatlarda ve birbirinden güzel renklerde üretiliyor. Hediye edeceğiniz bütün parfüm çeşitlerinin boyutuna uygun kutu üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz. Parfüm hediye kutularını üretirken kullanmış olduğumuz renklerin tamamı trend listesinde yer almaktadır. Firmamız önce günümüz trendlerini yakından takip ediyor daha sonra üretim aşamasını şekillendiriyor.

Yenilikler ve gelişmelerden istifade ederek ihtiyaç duyduğunuz en doğru üretimi yapıyoruz. En az hediye olarak aldığınız parfümün kokusu kadar ilgi çekici olan parfüm hediye kutularımız sektörde yoğun talep ile karşı karşıya. Hediye edeceğiniz kişiler içerisinde yer alan parfümü değil hediyesini saklayacak, işte bu kadar da iddialıyız. Rengârenk, desen desen, farklı boyutlarda üretimi yapılan parfüm hediye kutularımızı çok beğeneceğinizden hiçbir şüphemiz yok. Şık ve kaliteli görüntüsünün tam tersi fiyatları da oldukça uygun olan hediye parfüm kutularımız sizlerin dikkatini çekecektir. Hediye parfümünüzü kişiye özel olarak ta tasarlatabilirsiniz. Parfümü hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun renkte, istediğiniz desenler ile firmamızdan tasarlanmasını talep edebilirsiniz. Ya da hediye parfüm kutularımıza fotoğraf veya isim baskısı yaptırabilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz parfüm hediye kutularına bayılacaksınız.

Firmamızda tüm bu ürünlerin yanı sıra parfüm kutusu ambalaj çeşitleri de mevcuttur. Parfüm kutusu ambalajları müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak yine diğer ürünlerde olduğu gibi renk renk, desen desen ve farklı boyutlarda üretilmiştir. İşinin uzmanı olan tasarımcılarımızın başarılı ve kaliteli üretimleri sayesinde sitemizde sınırsız çeşide sahip parfüm kutusu ambalajları, yenilik ve gelişmeler yakından takip edilerek çeşitlendiriliyor. Teknolojinin de faydası sayesinde kısa sürede binlerce üretim gerçekleştiriyoruz hem zamandan tasarruf sağlıyoruz hem de ambalaj kalitesini arttırarak sizlere daha fazla çeşit imkânı sunuyoruz. Ambalajların üretiminde de tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi ham maddeye önem veriyoruz. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir maddeyi üretimimizde kullanmıyoruz. Ambalajlarımız mat, saydam, parlak gibi daha pek çok çeşit ile üretiliyor. Ürünleriniz için dilediğiniz kaplamayı yapabileceğiniz ambalajı seçebilirsiniz. Dilerseniz ambalajınızı desensiz, tek renk tercih edebilir veya kendi deseninizi oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz bütün çeşitleri sitemizden talep edebilirsiniz. Parfüm kutusu üretimlerimizde de sınır tanımıyoruz ve parfümlerinize uygun olabilecek bütün kutu boyutlarını özenle tasarlıyoruz.

Tasarımcılarımız standart, tek bir boyutta üretim yapmıyor. Parfüm kutusu ölçüleri bütün boyutlar için özel olarak tasarlanıyor. Enine veya boyuna da bu boyutlar değişiklik gösteriyor. Hatta dilerseniz sadece kare veya dikdörtgen değil farklı çokgenler kullanılarak üretilen kutuları da temin edebilirsiniz. İlgi çekici ve çeşit bakımından oldukça fazla seçenek sunduğumuz kutularımız siz değerli müşterilerimiz için sitemizde devamlı olarak varlığını sürdürecektir. Bu söyleyeceğimiz imkânsız ama sitemiz üzerinde aradığınız parfüm kutusu ölçülerini bulamazsanız (dediğimiz gibi bu imkânsız çünkü bütün ebatlarda üretim sağlıyoruz) sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak özel üretim talebinde bulunabilir ve dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz.

Firma olarak değerli müşterilerimizin taleplerine en doğru şekilde yanıt vermek bizim asli görevimiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli nokta da kişisel çalışma sürdürüyor oluşumuzdur. Rakip firmalarımızı inceleyerek yenilikler ışığında gelişmeye devam eden firmamızda aradığınız ürünü bulamama ihtimaliniz sıfır. Diyelim ki bulamadınız hemen sitemiz ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan ürün özelliklerini verip kişiye özel üretim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dönem dönem uygulanan indirimlerden de faydalanabilmek için sitemizi devamlı olarak takip etmeyi unutmayın.

2-Makyaj Kutuları

Kozmetik malzemelerinin kullanımını kolaylaştırıp ihtiyaç durumunu en aza indirmek isteyen firmamızda makyaj kutusu üretimi yapılmaktadır. Üretimi yapılan makyaj kutuları arz talep dengesine uyması yönünden çeşitlilik gösteriyor. Sektörde hiçbir firma müşterilerine bizim kadar çeşit sunamıyor. Çeşitlerimizin varlığında en büyük paya tabi ki tasarımcılarımız sahiptir. Makyaj kutularını üretirken moda unsurunu düşünerek hareket ediyor ve trend yapıları kullanmaktan kaçınmıyoruz. Firma olarak siz değerli müşterilerimize hitap edebilmek için bütün yenilikleri gerçekleştiriyoruz. Bu yenilikler makyaj kutusunda kullanmış olduğumuz renkleri de kapsıyor. Biz firma olarak her yıl aynı renkleri kullanmaktan kaçınıyor ve devamlı kendimizi yeniliyoruz.

Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi makyaj kutularında da her yıl farklı renkler popülerlik sunuyor. Bizler de bu renklerin yakında takiplerini sağlıyor ve tasarımcılarımızın da düşünceleri ışığında üretime yansıtıyoruz. Üretmiş olduğumuz makyaj kutularının renkleri arasında aradığınızı bulamıyor veya sıra dışı bir renk satın almak istiyorsanız sitemiz ile iletişime geçip dilediğiniz renkte üretim yaptırabilirsiniz. Kişiye özel üretimlerimizde uygun fiyat avantajlarımızdan da yararlanabilir ve kampanyalarımıza dâhil olabilirsiniz. Makyaj kutusu modelleri ile sizlere hitap edecek üretimi sağlıyoruz. Firmamızda mevcut olan ürünlerin içerisinde makyaj kutusu modelleri de gelmektedir. Makyaj kutuları standart tek üretim şeklinde değil de ürün özellikleri, ürün boyutları dikkate alınarak yapılmaktadır. Kutunun içerisinde yer alan üründen çok dışında ki kutu alıcıların dikkatini çekmektedir.

Biz de firma olarak bu önemli ayrıntıya dikkat ederek üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Kutularımızın öncelikli olarak üretilmiş olduğu ham madde bizler için büyük önem taşıyor. Ham maddeyi doğru tercih ettiğimizde ürünlerin daha kaliteli olacağının bilincindeyiz. Hem kaliteden ödün vermemek için hem de müşterilerimizin sağlığına zarar vermemek için en uygun ham maddeyi tercih edip kutularımızın üretiminde kullanıyoruz. Daha sonraki tüm aşamalar ise tasarımcılarımız tarafından ilerliyor. Tasarımcılarımız dünya üzerinde üretilmekte olan bütün makyaj kutularını tek tek inceliyor, yeni çıkan modelleri de takip ediyorlar. Bu sayede firmamızın üreteceği ürün hakkında ayrıntılı bilgi alınmış oluyor ve birikimler ile yola çıkılıyor. Tasarımcılarımız trend olan kutu şekillerini oluşturuyor. Hemen ardından da renklendirme işlemlerine başlıyorlar. Renklendirme de tıpkı ürünün modeli gibi ayrıntılı incelemeler sonucunda gerçekleştiriliyor. Makyaj kutu ve modelleri ilgi çekici, kaliteli ve çeşit çeşit renklerin kullanımı ile meydana geliyor. Kutularda şeffaf, mat, parlak, yaldızlı gibi daha pek çok renklendirme yöntemi uygulanıyor.

Firmamız için ürün çeşitliliği her şeyden daha önemli olduğu için ortaya birbirinden farklı kutular çıkartmaya özen gösteriyoruz. Her insanın zevki ve talebi farklı olacağından bizler de taleplere yanıt vermek amacıyla sitemiz üzerinde bütün kutu çeşitlerine yer veriyoruz. Makyaj kutuları ve fiyatları da sizlerin şaşıracağı kadar uygundur. Üretimde göstermiş olduğumuz kaliteyi uygun fiyatlar ile taçlandırıyor ve müşterilerimizden daha fazla talep alıyoruz. Makyaj kutu üretimi konusunda oldukça hassas ve ayrıntılı çalışan ekibimiz bütün ihtiyaçlara doğru yanıtı vermekte gecikmiyor. Üretimlerimiz çok sayıda ve hızlı şekilde gerçekleştiriliyor.

3-Krem Kutuları

Sağlık sektöründen bakım sektörüne kadar pek çok alanda kullanılmakta olan kremlerin kutularını da üretmekteyiz. Ürettiğimiz kutuların öncelikle sağlıklı ürünler ile oluşturulması firmamız için oldukça mühimdir. Cildiniz için kullanacağınız kremler sağlıklı kutularda muhafaza edilmezse sağlığınız açısından çok ciddi riskler doğurabilir. Bunun bilincinde olarak gerçekleştirdiğimiz boş krem kutusu üretimlerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça fazla talep görmektedir. Tabi ki insanlar da sağlıklarına zarar vermeyecek ürünleri temin etmek istiyor. Toptan krem kutusu satışlarımız ile pek çok sağlık ve bakım firmasına da hitap ediyoruz.

Firmamızdan, ülkenin her bölgesinde krem kutusu talebi oluşuyor.  Taleplere daha hızlı dönebilmek için bulunduğumuz sektörün yenilik ve gelişmelerini yakından takip ederek üretimimize hız kazandırıyoruz. Toplu olarak vermiş olduğunuz krem kutusu siparişlerinde fiyatlar da değişiyor ve böylece sizlerin cebini düşünmeyi ihmal etmiyoruz. Krem kutularımız tabi ki aynı boyutlarda üretilmiyor. Sizlerin ihtiyaçlarına göre küçük krem kutusu, büyük krem kutusu ve daha pek çok ölçütlerde krem kutularının üretimi gerçekleşiyor. Krem kutularında renk ve model çeşidi de oldukça fazladır. Krem kutusu imalatçıları bizim firmamız kadar çeşit sunamamaktadır. Basmakalıp üretilen krem kutuları ile farklı renk, farklı ebat, farklı model üretimi yapılan krem kutusu bir olur mu? Tabi ki olmaz. Biz de bunun ayrıcalığını yaşayarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Krem kutusu fiyatları üretimde gösterdiğimiz özene nazaran oldukça uygundur. Fiyatlarımız toplu siparişlerde değişiklik göstermektedir. Ürün modeline göre fiyatı değişen kutularımız yoğun talep görmektedir. Krem kutusu plastik madde kullanılarak üretildiği için alıcılar her firmaya güvenemiyor. Bu konuda da oldukça haklılar. Ciltlerine uygulayacakları kremlerin kaliteli plastikten üretilen kutularda muhafaza edilmesi son derece önemlidir.

Firmamız ham madde unsuruna oldukça önem verdiği için bu konuda hiçbir şüpheye mahal vermiyor. Firmamızda tabi ki sadece plastik kutu değil, cam ve daha farklı malzemeler kullanılarak da kutu üretimi gerçekleştirilmektedir. Krem kutusu tasarımı esnasında ham maddesine de karar veren tasarımcılarımız standart lastik kutu üretimini yeterli bulmayarak çeşitlendiriyorlar. Camlar ile de çeşitlilik kazandırdığımız krem kutuları müşterilerimiz tarafından talep görmektedir.

4-Deodarant Kutuları

Sizlere sektörün en çeşitli kutu üretimi yapan firması olduğumuzu söylemiştik. Firmamızda deodarant kutusu üretimi de yapılmaktadır. Krem kutuları veya diğer kişisel bakım kutuları ile aynı kefeye koymayıp özel üretimini yaptığımız deodarant kutuları müşterilerimizin ilgi odağı halindedir. Deodarant kutusu üretiminde kullandığımız malzemelere özen gösteriyoruz çünkü bu ürün de diğerleri gibi insanların tenine uygulayacakları maddenin dışında yer alıyor ve sağlığı etkiliyor. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkilememek adına en sağlıklı malzemeleri kullanarak üretim sağlıyoruz. Sitemizde toptan deodarant kutusu siparişi veren müşterilerimiz için fiyatlar değişiklik gösteriyor ve oldukça uygun maliyet ile kutularınız adresinize kadar getiriliyor.

Deodarant kutusu modelleri siz değerli müşterilerimize hitap edebilmemiz adına oldukça fazla çeşide sahiptir. Farklı renkler ve farklı desenler ile çeşitlilik gösteren kutularımızın boyutları da aynı şekilde çok sayıda bulunmaktadır. Sizlerin isteğine uygun boyutta kutuların üretimini sağlıyoruz. Deodarant kutusu fiyatları oldukça uygundur. Fiyatlar ürünlerin modeline ve boyutuna göre çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda bahsettiğimiz gibi toplu siparişlerde de ürün farkı mevcuttur. Sizlerin bütçesini düşünerek hareket eden firmamız kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Farklı dönemlerde uyguladığımız indirimler ve kampanyalar ile ürünlerimize daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

5-Cilt Bakım Kutuları

Düzenli olarak kadın, erkek, çocuk her bireyin gerçekleştirdiği cilt bakımında en önemli unsurlardan birisi de ürünün içerisinde yer aldığı kutudur. Cildiniz ile direk temas eden ürünler bulundukları kutunun yapısal özelliklerini alabilir. Bu nedenle cilt bakım ürünlerinin muhafazası sırasında kullanılan kutular hayati öneme sahiptir. Cilt bakım kutusu üretimi gerçekleştiren firmamız kullanmış olduğu ham maddeye ekstra özen göstermektedir. Sizlerin sağlığına zarar verecek hiçbir unsur kutularımızın üretiminde kullanılmamaktadır. Çalışanlarımız içerisinde yer aldığımız sektörde ki bütün yenilikleri takip ederek ham maddeyi de ona göre seçiyorlar.

Cilt bakım kutusu modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Bu konuda söylemeliyiz ki en fazla modeli firmamız üretmektedir. Kutular boyutlarına göre onlarca çeşide sahiptir, bunun yanı sıra renk ve desen farkıyla da çeşitlerimizin sınırı bulunmamaktadır. Bu kadar çeşide sahip olan kutuların fiyatı da oldukça uygundur. Ekonomik cilt bakım kutusu satışlarımız sayesinde müşterilerimiz yoğun talepte bulunmaktadır. Cilt bakım kutusu fiyatları çeşitlilik göstermek ile birlikte cebinize uyacak kadar küçük Mevlalar ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca sitemizden toptan cilt bakım kutusu siparişinde bulunduğunuz anda indirimlerden de faydalanabileceksiniz.

6-Saç Bakım Kutuları

Ülkemizde ve dünya genelinde pek çok saç bakım ürünü mevcuttur. Bu ürünlerin kullanımını kolaylaştırmak amacıyla en uygun kutuları temin etmek gerekir. Biz firma olarak sizlere ve ürünlerinize en uygun kutuların üretimini gerçekleştiriyoruz. Saç bakım kutusu üretimi ile adımızı geniş kitlelere duyurduk. Çünkü sektörün en çeşitli saç bakım kutusu üretimini gerçekleştiriyoruz. Saç bakım kutusu modelleri tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Kutular hazırlanırken öncelikle boyut olarak sizlere çeşitlilik sunuyoruz.

Dilediğiniz bütün boyutlarda saç bakım kutusunu sitemizde bulmanız mümkün. Aynı zamanda dilediğiniz bütün renklerde kutu üretimini gerçekleştiriyoruz. Yine de siz sıra dışı bir renk talep ederseniz kişiye özel üretimlerimiz sayesinde sizlerin ihtiyacını kolaylıkla karşılayabiliriz. Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar çeşidi mevcut olan ve zenle hazırlanan saç bakım kutuları maliyetli olmaz mı? Tabi ki hayır. Sizler için hem kaliteli hem de ekonomik saç bakım kutusu üretimini gerçekleştiriyoruz. Saç bakım kutusu fiyatları çeşitlilik göstermekle beraber uygunluğu ile dikkat çekiyor. Kullandığımız malzemelerin kalitesine ve özeni üretimimize rağmen ürünleri sizlere en düşük fiyatlar ile teslim ediyoruz. Ayrıca toptan saç bakım kutusu siparişlerinizde ürün fiyatlarımız indirimli hale geliyor. Kullanacağınız saç bakım kutularında ekonominizi düşünerek yaptığımız indirimleri de takip ederek avantajlardan yararlanmayı unutmayın.

7-Vücut Bakım Kutuları

Vücut bakım kutusu üretimi gerçekleştiren firmamızda sağlık unsuru son derece önemlidir. Vücudunuza direk olarak uygulanan bakım ürünlerinin içerisinde yer aldığı kutular son derece kaliteli malzemelerden üretilmek zorundadır. Kanserojen maddenin yer almaması gereken kutuların satışında her firmaya güvenmemelisiniz. Biz firma olarak kullandığımız malzemeleri en kaliteli ham maddelerden oluşturuyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeden kutu üretimi gerçekleştiriyoruz. Vücut bakım kutusu modelleri kaliteli kadar görüntüsüyle de ilgi çekici olmalı çünkü müşterilerimiz bizden bunu talep ediyor. Bizler de müşterilerimizin talebine olması gereken yanıtı veriyor ve kutularımızda olması gerekenden de fazla çeşit sunuyoruz. Farklı boyutlarda, farklı renklerde ve farklı desenlerde üretimini gerçekleştirdiğimiz kutular müşterilerimiz tarafından yoğun talep görmektedir. Bu kadar çok çeşidi hiçbir firmada bulamayacağınızın garantisini veriyoruz, ürettiğimiz ürünlerin çeşidine ve kalitesine güveniyoruz.

Bütün ayrıntıları düşünerek üretimini gerçekleştirdiğimiz vücut bakım kutusu fiyatları da sizleri şaşırtacak kadar uygun. Sizlerin bütçesini düşünerek belirlediğimiz fiyatlar ilginizi çekecektir. Özellikle müşterilerimizin toptan vücut bakım kutusu siparişlerinde fiyatlar değişiyor ve daha da uygun hale geliyor. Kaliteli ve çok çeşitli ürünlerimize sahip olmak için sitemize göz atmalısınız.

8-Kişisel Bakım Kutuları

Kişisel bakım kutusu imalatı yapan firmamızda istemeyeceğiniz kadar çok çeşit mevcuttur. Kişisel bakım kutusu modelleri müşterilerimize hitap edebilmemiz için onlarca çeşit ile sitemizde yer alıyor. Modellerimiz farklı ebatlarda ve çeşit çeşit renklerdedir. Ayrıca kutularımız şeffaf, mat ve parlak modelleriyle de sizler için yerlerini almış bulunuyorlar. Dilediğiniz renkte ve modelde kişisel bakım kutusuna ulaşabileceğimiz sitemiz kişisel bakım kutusu fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kutularımızı son derece özenle ve kaliteli şekilde üretiyoruz fakat fiyat anlamında uygun mevlalar ile sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde bizim kadar çeşit üretip te bu kadar uygun fiyata satan bir başka firma daha bulunmamaktadır. Bizler rakip firmalarımızı da inceliyor ve fiyatlarımızı ona göre belirliyoruz. Ayrıca kutu sektöründe ki bütün gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek sizlerin avantajlı olacağı üretimi sağlıyoruz.

Kişisel bakım kutusu çeşitlerimiz sayesinde bütün taleplere yanıt verebiliyor ve her geçen gün çeşidimizi arttırmaya devam ediyoruz. Kataloğumuza farklı renkler ve desenler ekleyerek sizlere sunduğumuz hizmeti biraz daha ilerletiyoruz. Kutularımızın sahip olduğu bütün özellikleri kişisel üretimler le de destekleyebiliyoruz. Kendinize ait, kişisel özelliklere sahip olan kutu siparişleri verebilirsiniz. Dilerseniz kutunuzun üzerine isim baskısı gerçekleştirebilir ve kendi markanızı yaratmanızı sağlayabiliriz. Hediye olarak da kullanabileceğiniz kişisel bakım kutularımız sizleri sitemizde beklemektedir. Ayrıca ekonomik kişisel bakım kutusu talebinde bulunmak isteyen müşterilerimize de kolaylık sağlıyoruz. Fiyatlarımızda dönem dönem indirimler ve kampanyalar gerçekleştirerek sizlerin bütçesine katkı sağlıyoruz.

Sitemizi düzenli olarak takip edebilir ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Toplu kişisel bakım kutusu siparişleriniz son derece ekonomik şekilde elinize ulaşacaktır. Toplu satışlarımızda ürün fiyatlarımız da azalmaktadır. Tekli satışlarımıza nazaran toplu siparişlerinizde farklı fiyatlar ile temin edeceğiniz ürünler talebinizi karşılar niteliktedir. Kutu üretiminde teknolojiyi de kullanarak daha hızlı hizmet veren firmamızda mağduriyetiniz söz konusu olamaz.

4 Yorum

 1. MEHMET ÇAKIR
  26 Kasım 2020 at 13:16

  Kişiye özel kutu örnekleri ve fiyatlar ile bilgi almak istiyorum.

  1. Ramazan Yorulmaz
   5 Aralık 2020 at 10:22

   İyi günler,
   özel bilgi ve fiyat alabilirmiyim?

  2. Mine altun
   10 Şubat 2021 at 21:10

   Merhaba 10 ml ve 5ml cam şişede lavanta yağı ve 100 ml lavanta suyu ürünlerim için organik ürün satışına uygun olabilecek ekonomik bir kutu seçenekleri için bilgi verirseniz sevinirim

 2. Merih Ceylan
  21 Aralık 2021 at 03:54

  Biz yeni parfüm üretmeye başladık ve eksik olan kutular var.
  Parfüm kutusu yaptirmak istiyoruz. Yardimci olabilirseniz seviniriz. Ilk ölcü 4,5cm x 4,5cm 11cm. Bu kutu siyah olup yazilcak yahiları beyaz olacak, ve markamizta beyaz olacak. Eger mümkünse marka sembolümüz kapartmalı olabilir misal siyah parlak. Kutunun siyah olmasına ragmen göze batan şekilde olabilir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Shipping
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0