İlham AlınLokma Tabağı
lokma tabağı üretim imalat

Lokma Tabağı

Vazgeçilmez lezzetlerimizden biri olan lokma, günümüzde yeni tatlarıyla karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz gibi artık pek çok yer sadece lokma üzerine hizmet veriyor. Severek tükettiğimiz bu tatlıyı en yeni haliyle, samimiyetle veya şık tasarlanmış mekanlarda tadıyoruz. Lokmanın lezzeti kadar sunumuna da önem veriliyor. Müşteriye tabakta nasıl sunulduğu kadar hangi tabaklarla sunulduğu da oldukça önemli. Bu durumun farkında olduğumuz için en şık ve en kaliteli lokma tabağı üretimini gerçekleştiriyoruz. Genellikle sadelik ön planda tutularak hazırlanan lokma tabağı karton olarak hazırlanmaktadır. Tabi ki müşterilerimizin isteğine uygun olarak bu durum değişebilmekte, farklı renk ve desenler oluşturulabilmektedir. Paketleme için kullanılan lokma kutusu üretimini başarıyla üstlenen firmamız, sizler için hizmette sınır tanımıyor ve birbirinden kaliteli lokma kutusu ambalaj üretimini de gerçekleştiriyor.

1- Lokma Kutusu Fiyatları

Lokma tabağı fiyatları tercih edeceğiniz boyuta, renk ve desene göre değişim göstermektedir. Üretim için alt sınır koyduğumuz tabaklarınızı istediğiniz renkte ve desende size özel olarak tasarlıyoruz. Müşterilerinize paket yapmak istediğiniz zaman kullanacağınız lokma kutuları, yine sizlerin isteğine ve ihtiyacına uygun olarak tasarlanıyor ve üretiliyor. Kalitemizden ödün vermeyerek tasarladığımız ve ürettiğimiz lokma tabağı ve lokma kutusu fiyatları boyuta, tercih edilen renk ve desene, şekline göre değişiklik göstermektedir.

2- Lokma Kutusu Ölçüleri

Lokma kutusu ölçüleri, standart olarak üretildiği zaman 12 cm uzunluğa, 8 cm genişliğe ve 4 cm yüksekliğe sahiptir. Eğer istediğiniz lokma kartonu sizlerin istediği ölçüde ayarlanabilir.

3- Lokma Kutusu İmalatı

Lokma kutusu imalatı, değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere özel tasarımlarımızla kutu imalatı yapıyoruz. Hazırladığınız lezzetleri sevdiklerinize ve müşterilerinize sunarken şık kutular kullanmak hem sizin için avantaj olacaktır hem de sizi tercih eden müşterileriniz sunumdan memnun kalacak ve sizi memnuniyetle tercih edecektir. Karton lokma tabağı imalatını gerçekleştirdiğimiz firmamızda, sizlere en yeni tasarımlarla kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için özenle, dikkatle ve ilgiyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Peki, ürünlerimizin imalatını gerçekleştirirken nelere dikkat ediyoruz?

 • Müşteri odaklı
 • Kalite
 • Özel tasarım
 • Renk ve desen uyumu
 • İstenilen ölçü

Ürünlerimizin imalatını gerçekleştirirken öncelikle müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz. Çünkü müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve müşterilerimizin isteklerine, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak istiyoruz. Verdiğimiz hizmeti kalitemizden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Her zaman kişiye, firmaya ve verilecek hizmete özel tasarımlar yapıyoruz. Tasarımlarımızda renk ve desen uyumuna dikkat ediyoruz. Standart olarak ürettiğimiz ürünlerimizi, müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda istenilen ölçülere göre üretebiliyoruz.

4- Lokma Kutusu Toptan

Tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiğimiz lokma kutularını toptan olarak sizlere sunuyoruz. Lokma kutusu toptan hizmetimizde lokma kutusu ambalaj kullanımını da size en uygun haliyle gerçekleştiriyoruz. Toptan satışlarımızda ürünlerimiz daha uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Özenle ve dikkatle hazırlanan ürünlerimiz, profesyonel ekibimiz tarafından tüm kalitesiyle tasarlanarak hizmetinize sunuluyor. Sizler de kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz.

2 Comments

 • Mehmet celik

  Merhabalar

  Lokma dukkanim icin
  Kutu disayni yapmak istiyorum.
  Bu konuda yardimci olursaniz sevinirim
  Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

logo tazetrend

Kişiye Özel Kutu, Taze Baskı Merkezinin bir  Markasıdır.

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Aydınevler Mah. Sancak Sok. No:13-17/A Maltepe-İSTANBUL

Mail: info@kisiyeozelkutu.com

No products in the cart.