📍 İstanbul’dan Tüm Dünyaya Gönderim

İlham AlınNaylon Poşet
naylon pvc poşet kişiye özel kutu

Naylon Poşet

Naylon poşet ülkemizde üretimi profesyonel olarak gerçekleştirilen ve birçok kullanım alnına sahip poşet türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu poşetleri neredeyse her yerde görmek mümkündür. Genelde alışverişlerde alınan eşyaları taşımak için kullanılan bu poşetler marketlerde, eczanelerde, giyim mağazaları gibi çeşitli alanlarda görebiliriz.

Market poşeti olarak oldukça yoğun bir kullanıma sahip olan bu poşet türü sayesinde market alışverişleri esnasında satın aldığınız ürünleri kolaylıkla evinize ulaştırabilirsiniz. Naylon torba ürünleri oldukça kolay taşınabilir özellikte olması ve neredeyse hiçbir yer kaplamaması gibi sebeplerden ötürü oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Sahip olduğu dayanıklılık özelliği sayesinde ise oldukça ağır eşyaların dahi içerisinde güven ile taşınabilmesine olanak sağlamaktadır

 Naylon çanta ürünleri ayrıca çoğu zaman kurumsal firmalar için özel olarak da üretilebilmektedir. Firmalar reklamlarının yapılmasını istediği zamanlarda bu alanda üretim yapan profesyonel firmalar ile anlaşarak kendi reklamlarının üzerinde basılı olduğu ürünlerin üretimi için talepte bulunmaktadır. Bu sayede üretilen naylon poşet ambalaj ürünleri ile firmalar müşterilerinin eşyalarını kolay bir şekilde taşımasını sağlamaktadır.

1-Naylon Poşet Fiyatları

Naylon poşet fiyatları üretim sektöründe oldukça geniş yelpazeye sahip olan bir meseledir. Poşetler özel olarak imal edilmekte olduğu için özel ihtiyaçlar fiyatların belirlenmesindeki en büyük etmen olarak karşımıza çıkar. Fiyatların belirlenmesinde genellikle poşetin sahip olması istenilen özellikler, varsa tasarım unsurları gibi etmenler etkili olur. Firmalar tarafından en çok talep edilen fiyat bilgisi baskılı naylon poşet fiyatları üzerine talep edilmektedir. Bu ürünler özel olarak firma logoları ya da istenilen sloganlar ile baskı gerçekleştirilerek üretilmektedir. BU sayede firma kendi reklamını yaparak ürünlerini müşterilerine tanıtabilir ya da kalitesini kanıtlayabilecek konuma gelebilir.

Toptan naylon poşet fiyatları ise yine kurumsal firmalar tarafından özen gösterilen bir husustur. Büyük firmalar genellikle perakende bir şekilde teker teker poşet alımı gerçekleştirmekten ise tek seferde oldukça yüksek miktarda poşet alarak firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik düşünmektedir. Bu sebep ile naylon poşet toptan fiyatları üzerinde oldukça durulur. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen tüm lüks poşetler müşteri memnuniyeti politikamız gereğince müşterilerimize en ekonomik fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Böylelikle hem toptan hem de perakende alışverişlerinizde hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınız için en avantajlı çözümlere ulaşabilmektesiniz.

Kişiye özel ucuz şeffaf naylon poşet fiyatları ise daha çok bireysel ihtiyaçlara hitap etmek üzere üretilen ve müşterilere sunulan ürünlerin başında yer almaktadır. Siz de naylon poşet satın al avantajlarımızdan faydalanarak kaliteli ve ekonomik bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

2-Naylon Poşet Modelleri

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen birçok naylon poşet çeşitleri bulunmaktadır. Üretimlerimiz farklı kriterlere göre farklılık gösterir. Baskılı ya da baskısız renkli naylon poşet modelleri ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Firmalar için özel logo baskısı çalışmalarımız olması sayesinde özellikle kurumsal firmalar baskılı ürünlerimizi yoğun bir şekilde tercih etmektedir. Ürettiğimiz naylon çanta modelleri kendi aralarında tasarım ya da üretim esnasında kullanılan malzeme çeşidine göre de farklılık göstermektedir. Kullanılan malzemenin karşılanması istenen özellikler poşet ürünlerimizin fiyatının belirlenmesinde oldukça önemli bir etmendir. Tasarım hususunda ise ürünlerimizin sahip olması istenilen görsel öğeleri fiyatı belirler. Tüm ürün çeşitlerimiz teknolojik üretim metotları kullanılarak üretilmekte bu sayede ortaya en kaliteli ürünler çıkartılabilmektedir.

Tasarımlarından ismini alan küçük naylon poşet ürünlerimiz boyutları sayesinde daha ekonomik ürünlerdir. Yapışkanlı naylon poşet ve kilitli naylon poşet gibi çeşitleri de bulunan küçük poşetlerimiz daha çok eczane gibi poşetin içerisini ufak eşyalar ile doldurulması istenilen kurumlarda tercih edilmektedir. Kendinden yapışkanlı naylon poşet ürünlerimiz ise sahip oldukları kullanış avantajı ile sıkça tercih edilmektedir.

Üretim şekline göre değişiklik gösteren poşet çeşitlerimizden bir tanesi de kalın naylon poşet ürünlerimizdir. Bu ürünler sahip oldukları kalın naylon yapı sayesinde oldukça dayanıklı bir kullanıma sahiptir. Kalın poşet ürünlerimiz daha çok ağır yüklerin taşınması gereken uygulamalarda tercih edilir. Sahip oldukları dayanıklılık sayesinde poşet içerisindeki ağırlıktan oldukça az etkilenerek neredeyse hiç yıpranmaz ve yırtılma riski taşımaz.

Kurumsal firmalar tarafından en yoğun şekilde tercih edilen modellerimizin başında ise baskılı naylon poşet modellerimiz gelir. Firmalar alışveriş yapan müşterilerinin kendi logoları üzerinde olan poşetler ile eşyalarını taşımalarını tercih etmektedir. Bu sebep ile firmamız aracılığı ile müşterilerine sunacakları poşetleri tasarlatırlar. Firmamız tarafından tamamen profesyonelce tasarım ve üretim işlemleri gerçekleştirilen naylon poşet baskı çalışması sayesinde kurumsal firmaların aradıkları tüm özelliklere sahip olan baskılı ürünlerimiz üretilir. Talep edilen miktar üzerine oldukça hızlı bir şekilde tasarım ve üretim aşamaları tamamlanan ürünlerimiz ivedilik ile müşterilerimize teslim edilir. Şık bir tasarıma sahip olan reklamlı naylon poşet ürünlerimiz sayesinde kurumsal firmalar yalnızca poşetler üzerinden dahi başarılı bir şekilde reklam çalışmalarını gerçekleştirebilir.

3-Toptan Naylon Poşet

Firmamız sahip olduğu deneyim sayesinde müşterilerine sürekli olarak daha iyi hizmetler sunabilmek adına yeni çözümler geliştirmektedir. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyeti devamlı olarak sağlanabilmekte ve müşterilerimiz için daha kaliteli hizmetler ortaya çıkarabilmekteyiz. Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda firmamız toptan üretim hizmeti de sunmaktadır. Daha çok kurumsal müşterilerimiz ya da yüksek miktarda poşet ihtiyacı duyan bireysel müşterilerimiz için faydalı olan toptan naylon poşet üretimimiz sayesinde müşterilerimiz istedikleri poşet çözümlerini toptan bir şekilde satın alma imkanına sahip olabilmektedir. Naylon poşet ürünlerinin toptan alınması ise beraberinde birçok avantajı getirdiği gibi ilk olarak şüphesiz ekonomik fiyat avantajını getirmektedir. Toptan gerçekleştirmekte olduğumuz üretim ve satış hizmetimiz firmanızın ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz en ekonomik yol olarak karşınıza çıkacaktır. Siz de firmanız ya da alışveriş merkeziniz için ihtiyaç duyduğunuz poşet tasarımlarını ve miktarını belirleyerek firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde büyük bir titizlik ve ivedilik ile naylon poşet toptan üretimlerimiz başlayacak ve ihtiyacınız olan kaliteli ürünlerin üretimi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

4-Naylon Poşet Ölçüleri

Naylon poşet ölçüleri genellikle poşetlerin kullanım alanlarına göre bir standardın var olduğu bir konudur. Firmamız bu standart üzerinden birçok üretim gerçekleştirmektedir. Üretmiş olduğumuz kurumsal firmalar ya da alışveriş merkezleri gibi büyük markalar genellikle ilgili standartlar üzerinden üretimlerinin gerçekleştirilmesini talep etmekte ve firmamız başarılı bir şekilde bu üretimleri gerçekleştirmekte ve müşterilerimize kaliteli ürünleri ihtiyaç duydukları ebatlarda sunabilmektedir.

Standart ölçülerin yanı sıra özel naylon poşet ebatları yine firmamız tarafından kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmeden üretilmektedir. Özel olarak ihtiyacınızın karşılanması için gerekli olan ebatları firmamıza bildirmeniz halinde, firmamız tarafından ihtiyaçlarınızı tam manası ile karşılayacak ebatlara sahip olan dayanıklı ve lüks naylon poşet ürünlerimiz sizlere temin edilebilecektir.

Standart ölçülerin yanı sıra özel naylon poşet ebatları yine firmamız tarafından kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmeden üretilmektedir. Özel olarak ihtiyacınızın karşılanması için gerekli olan ebatları firmamıza bildirmeniz halinde, firmamız tarafından ihtiyaçlarınızı tam manası ile karşılayacak ebatlara sahip olan dayanıklı ve lüks naylon poşet ürünlerimiz sizlere temin edilebilecektir.

5-Naylon Poşet İmalatı

Naylon poşet imalatı firmamızın uzun yıllardan beri büyük bir özen ile üzerine düştüğü temel üretim şekildir. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet vermekte olup sektörde gerçekleştirilen tüm imalat yöntemlerinden haberdar bir şekilde kalitesini artırmaya devam etmektedir. Naylon poşet üretimi firmamız bünyesinde son teknoloji imalat yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Hiçbir masraftan kaçınılmadan gerçekleştirilen üretimler neticesinde müşterilerimiz en kaliteli ürünler ile buluşturulur. Naylon poşet imalatı nasıl yapılır konusunda ise firmamız internet sitesinden gerekli ve yeterli tüm bilgiye erişebilirsiniz. Sahip olduğumuz kaliteli üretim hattında naylon poşet için özel olarak getirtmekte olduğumuz ham maddelerimiz işlenir, bu üretim aşamaları naylon poşet nasıl yapılır sorusunun en güzel cevabıdır. Firmamız sahip olduğu üretim hattı ve hizmet anlayışı sayesinde naylon poşet imalatı yapan firmalar arasında öncül konumuna yükselmeyi başarmıştır.

6-Naylon Poşet Geri Dönüşüm

Naylon poşet geri dönüşüm nasıl yapılır? Özellikle üretim gerçekleştiren firmaların bilgi sahibi olması gereken hususların başında gelir. Firmamız sahip olduğu deneyim sayesinde hem üretim hem de geri dönüşüm alanında yeterli tüm bilgiye ve tecrübeye sahip bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Geri dönüşüm aşamalarının başında naylon ürünlerin malzemelerine göre ayırılması gelir. Ayırma işleminden sonra birtakım kırma, kesme gibi işlemler uygulanır ve sonrasında ise kullanım ihtiyacına göre yeni malzemeler eklenir ya da tamamen eritilir. Naylon poşet geri dönüşüm aşamaları ile birlikte geri dönüşüm işlemlerine eksiksiz bir şekilde tabi tutulan poşetler doğanın kirlenmesinin önüne geçmek ile kalmayıp aynı zamanda ekonomik açıdan da büyük bir fayda sağlamaktadır.

1 Comment

  • duygu

    merhaba, ürün adetiniz min kaçtır. bize 50 adet gerekiyor ve logo bastırmayacağız. Fiyat rica edebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişiye Özel Kutu Markası olarak hedefimiz, Müşterilerimizin Markalarına Özel Kutu ve Ambalaj Tasarımları Oluşturmak ve Üretmektir. Gelin birlikte markanıza değer katalım.

İLETİŞİM

Maltepe Mahallesi 2.Matbaacılar Sitesi 4NA5, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Mail: info@kisiyeozelkutu.com

No products in the cart.