Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
Tanıtım - Kampanya

Kağıt Çanta

Kağıt Çanta

Kâğıt çanta, alışveriş sırasında müşterilerin işini kolaylaştıran, aynı zamanda firmaların da kurumsal kimliğini ön plana çıkartan olmaza olmaz ambalajdır. Modern ambalaj çeşitleri arasında yer alan bu kâğıt poşet çanta modelleri, görsel olarak estetik olduğundan dolayı hediyelik ürünleri koymak için en ideal yöntem olacaktır. Kişiye özel de kullanılabilir olan kâğıt poşet çantalar estetik görünümlerinin yanında insan sağlığı için de daha zararsız oldukları için alışverişlerin en kaliteli ambalajıdır. Kâğıt poşetlerin üretilmesinde, poşet fabrikası olarak rol oynayan firmamız, kâğıt poşet online satış özelliği ile sizleri birbirinden farklı modelde ve boyutta ambalaj poşet olan kâğıt poşetlerle kavuşturmaktadır. Ürünlerimizin içeriği hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kâğıt Çanta Poşet Fiyatları

Bir firmanın prestijini yansıtan şeylerden biri olarak karşımıza çıkan kâğıt çantalar, farklı boyutlarda ve modellerde firmanın kurumsal düzeyine yakışır şekilde üretilirler. Bu konuda profesyonel modeller sunan firmamız, estetik güzelliğe sahip olan kâğıt poşetleri uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.  

Kâğıt çanta fiyatları, müşterilerin talep ve isteklerine göre değişen bir fiyat tablosuna sahiptir. Kâğıt poşetlerin boyutları, istenilen logo, baskı türü, kişiye özel oluşu ve sayısı bu konuda fiyatları etkileyen etmenler arasındadır. Kâğıt çanta satın al araştırması yapan müşterilerimiz için birbirinden farklı çeşitlilikte ve baskı kalitesinde çantalar sunmaktayız. 

Ekonomik fiyatlara kâğıt poşet satın al araştırması yapıyorsanız eğer bu konuda doğru adreste bulunuyorsunuz. Çevreye ve insana daha az zarar veren kâğıt poşetler bu konuda firmaların da çevreye olan duyarlılığını göstermektedir. Müşteri algısı bakımından bu duyarlılıkta önemli bir etken olmakta ve markanın imajını iyi konumda tutmaktadır. 

Kâğıt poşet fiyatları, firmaların veya kişilerin istemiş olduğu sayıya bağlı olarak de değişmektedir. Fazla sayıda olan kâğıt poşet siparişlerinde daha ucuz fiyatlar verilmekte ve daha fazla ürünü daha uygun fiyata alma ayrıcalığı sizlere sunulmaktadır. 

Firmamızın herkese ve her sektöre göre uygun fiyatta ve zevkte karton çanta poşet imalatı mevcuttur. Kâğıt ipten çanta modellerinden, burgu saplı karton poşetlere kadar firmanıza ve ürünlerinize yakışan karton poşet çantaları bizlerde bulabilirsiniz.

Kâğıt Çanta Poşet Modelleri

Kâğıt çanta modelleri bakımından firma olarak en zengin seçenekler ile karşınızdayız. Sektörden sektöre, üründen ürüne kâğıt poşetlerin tarzlarında da değişiklik olacaktır. Tekstil sektörü için üretilen kâğıt poşetler ile porselen sektörü için üretilen kâğıt poşetler aynı özelliklere sahip değildir. Bizler bu noktada her sektöre hizmet verdiğimiz için, sektörlere göre kalitede ve dayanıklılıkta kâğıt poşet çanta modelleri üretebilmekteyiz. Teknolojimizin de bu konuda yeterli oluşu ve son model oluşu bizlere işimizde profesyonellik sağlamıştır. 

Karton poşet modellerimiz arasında; baskılı, baskısız, pencereli kâğıt poşet, kullandığımız malzeme çeşitlerine göre, tasarımlarına göre her sektöre uygun modeller yer alır. 

Burgu Saplı Kâğıt Çanta Poşet

Estetik özellikler bakımından özellikle de tekstil ve hediyelik ürünler satan firmalar tarafından çok tercih edilen burgu saplı kâğıt poşet çantalar farklı baskı çeşitleriyle ve boyutları ile üretilmektedir. Estetik olarak güzel olan bu poşetlerin büküm saplı kâğıt çanta modelleri de bulunmaktadır. Firmaların istemiş olduğu logo veya yazı baskıları ile üretilirler. Kişiye özel üretimi de vardır. 

Hediyelik Kâğıt Çanta Poşet

Sevdikleriniz için özel olarak seçtiğiniz hediyeleri, onlara en özel poşet çantalarda vermek istersiniz. Bu nedenle hediyelik kâğıt çanta poşet modelleri renkleri ve baskıları ile tam aradığınız karton poşetleri sizlere sunar. Hediyelik kâğıt poşet modelleri kişiye özel baskıları ile hediyenizin daha da özel olması için oldukça iddialı bir tasarım oluşturacaktır. 

Puantiyeli Kâğıt Çanta Poşet

Kâğıt çanta poşetlerin en sevimli ve eğlenceli modellerinden biri olan puantiyeli kâğıt çanta modelleri hediye verirken en ideal olan çanta modelidir. Sevimli ve rengârenk oluşu ile hem görsel olarak güzel duracak hem de farklı boyutları ile istediğiniz özellikleri sizlere sunacaktır. puantiyeli kâğıt poşet modelleri farklı sap ve renk modelleri ile üretilmektedir. 

Kraft Kâğıt Çanta Poşet

Kraft kâğıt en dayanıklı kâğıt cinslerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kraft kâğıt çanta poşet modelleri de bu noktada en kaliteli karton poşet özelliğini sizlere sunar. Kraft kâğıt poşet modelleri baskı kalitesi ile birleştiğinde ortaya hazır kraft poşet ürünleri çıkar. Firmamız bu konuda en uygun kraft kâğıt çanta fiyatları sunacaktır. 

Baskılı Karton Çanta Poşet

Baskılı kâğıt çanta modelleri farklı baskı modelleri ile firmanıza ve ürününüze göre sizlere çeşitlilik sunacaktır. Baskılı kâğıt poşet çeşitleri arasında rengârenk, sade, yazılı veya logolu olarak birbirinden farklı baskı yapmak mümkündür. Firmamız bu konuda kâğıt poşet baskı siparişleri almakta ve en uygun baskılı kâğıt poşet fiyatları ile sizlere sunmaktadır. 

Mini Karton Çanta Poşet

Firmaların satmış olduğu ürünlere göre farklı boyutlarda karton çanta poşetlerine sahip olmaları gerekir. Daha küçük ürünlerin özenli bir şekilde müşteriye sunulması için mini kâğıt çanta modelleri en ideal yol olacaktır. Küçük kâğıt çanta modelleri hem görsel açıdan güzel duracak hem de müşteride kaliteli bir algı oluşturacaktır. Küçük kâğıt poşet çantalar, hediyelik eşya verirken de güzel görünüm sergilerler. 

Renkli Karton Çanta Poşet

Firmaların kendilerine has kullanmış olduğu renkler vardır. Bu renkleri de gerek mağaza genelinde gerekse de karton poşetlerde kullanırlar. Bu konuda en renkli ve en kaliteli baskıları ile renkli kâğıt çanta modelleri firmamız tarafından sizler sunulur. Kırmızı kâğıt poşet, mavi kâğıt poşet vb. farklı renklerde renkli kâğıt poşet renkleri bulunmaktadır. 

Toptan Karton Çanta Poşet

Karton çanta poşet fiyatlarını etkileyen etmenler arasında sayıların da önemli olduğundan bahsetmiştik. Firmanız için en uygun fiyatlı kâğıt çanta imalatı yapan yöntemi arıyorsanız eğer, mutlaka kâğıt çanta toptan özelliğini denemelisiniz. Toptan kâğıt çanta siparişlerinde firma olarak daha ekonomik yöntemlere sizleri siparişlerinizi sunuyoruz. Eğer bütçe olarak sizler de kâğıt poşet toptan siparişi vermenin daha uygun fiyatlı olduğunu biliyorsanız, bu siparişi vererek en karlı çözüme kavuşabilirsiniz. 

Toptan kâğıt poşet siparişleriniz de, istemiş olduğunuz çanta özelliklerini en iyi baskı yapan kâğıt çanta makinesi ile buluşturuyor ve belirttiğiniz sayıda karton çantanızı üretiyoruz. Toptan kâğıt çanta fiyatları bakımından da bu sektörde en uygun fiyatları sunan kâğıt çanta üreticileri arasında ilk sıralarda ye alıyoruz. 

Kâğıt Çanta Ölçüleri

Kâğıt çanta ölçüleri firmalar tarafından belirlenen standart ölçülere sahiptir. Tabloda da belirgin bir şekilde gösterilen bu ölçüler, standart ürünlerin çeşitlerine göre hazırlanmış boyutlardır. Karton çanta ölçüsü bu noktada ürünleri tam olarak kapatan ve koruyan boyutlarda hazırlanır.

Karton çantaların boyutları konusunda standartlara bağlı kalmadan kendi ürünleriniz için özel karton çanta ebatları da verebilirsiniz. Firmamız istemiş olduğunuz boyutlarda ve diğer baskı özelliklerinde olan çantanızı en kısa sürede üretecektir. Boyut olarak firmamızdan promosyon ürünlerini inceleyebilir ve ürünleriniz için en ideal olan boyutlarda karton poşet siparişini en uygun fiyat verebilirsiniz. 

Kâğıt Çanta Poşet İmalatı

Kâğıt poşet imalatı yapan bir firma olarak, poşetlerimizin üretiminde programlı ve sıralı bir aşama izlemekteyiz. Firmaların talep ve istekleri üzerine hazırlanacak olan poşetlerin öncelikle grafik tasarımı yapılmaktadır. Kâğıt poşet üretimi olarak ilk aşama olan ofset bakıda grafik tasarımının önemi büyüktür. Çünkü karton poşetlerde ilk dikkat çeken grafik tasarımı olacaktır. Bilgisayar ortamında grafikerler ile grafik tasarımı yapılır. 

Kâğıt poşet fabrikası olarak, grafik tasarımı belli olan poşetlerin baskıları yapılacaktır. Baskı makineleri bu konuda teknolojik özeliklere sahip olduğu için işlerimiz daha kolay devam etmektedir.  Baskıları biten kâğıt poşetlere isteğe göre selefon kaplama yapılmaktadır. Bu kapmalar parlak veya mat olabilir ve poşetin kalitesini arttıracaktır. Kâğıt poşet üreticileri olarak poşetlerin dayanıklı olması için katlama yeleri özel olarak yapıştırıcılar kullanmaktayız. Poşetlerin kesim yerleri belli olması için özel makineler kullanılır, doğru ebatlarda alınan kesim bölgeleri sonrasında an dayanıklı malzemeler ile yapıştırılır. Son olarak ise karton poşetlerin sapları siparişte istenilen modele göre hazırlanır ve en dayanıklı yapıştırıcılar ile hazırlanarak işlem bitirilir. Bu işlemler teknolojik makineler ile yapıldığından siparişler kısa sürede hazırlanır. 

Kâğıt poşet Eminönü semtinde imal eden bir firma olarak işimizin her aşamasında titiz ve disiplinli olmaya önem veriyoruz. 

Kâğıt poşet imalatçıları olarak kâğıt poşet imalatı nasıl yapılır konusunda farklı sorular ile de karşılaşmaktayız. Bu konuda İzmir ambalaj siparişleri sırasında bizlerden hizmet almak isteyen müşterilerimiz ayrıntılı bilgi vermekteyiz. 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Shipping
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0