Mail: info@kisiyeozelkutu.com - Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
İlham Alın

Hediye Kutusu

hediye kutusu imalat üretim baskı tasarım

Hediye Kutusu

Hayatımızın her döneminde sevdiklerimize bir şeyler armağan ederiz. Bu armağanlar sayesinde kişi kendini daha iyi hissedecektir. Bazen manevi değeri yüksek hediyeler sunarken bazen de sevdiklerimizin ihtiyacına odaklanarak çeşitli hediyelerle onları mutlu etmek isteriz. Ve bunu başarırız. Çünkü vereceğimiz hediye sayesinde karşımızdaki insan kendini çok iyi hissedecek ve belki de unutulmadığını hatırlayarak daha mutlu olacak. Karşınızdaki insanın yaşı kaç olursa olsun vereceğiniz hediyeyle eminiz ki çok mutlu olacaktır. Ama hediyeyle beraber hediyeyi nasıl ilettiğiniz de çok önemlidir. Bu eşsiz kutular sayesinde karşınızdaki insan duygu dolu anlar yaşayacaktır. Peki, sevdiklerinizi mutlu etmek için gerçekleştirdiğiniz bu olayı kusursuz bir hale getirmeye ne dersiniz? Tercih edeceğiniz hediye kutusu sayesinde karşınızdaki insana daha özel hissettireceksiniz. Birbirinden güzel ve özel tasarımlarımızla, istediğiniz boyuta uygun kutularımızı tercih ederek sevdiklerinizi daha mutlu edebilirsiniz.

Firmamızda kendi tasarımlarımızla beraber kişiye özel tasarımlar da gerçekleştirmekteyiz. Hediye kutusu fiyatları, hayatınızdaki insanlara bu eşsiz güzelliği sunmanız için kutuların modellerine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Şık ve kaliteli tasarımlarımızla ihtiyacınıza en uygun modellerimizi sunuyoruz. Özel günlerde veya istediğiniz her an hayatınızdaki insanlara küçük sürprizler yapabilirsiniz. Karşınızdaki insanın mutlu olması, sizi de mutlu edecektir. Eşsiz kutu çeşitlerimiz sayesinde bu mutluluğu zirveye taşımalısınız. Hediye kutusu yapımı, hedef kitleye ulaşmak ve bu kitlenin ihtiyaçlarına doğru cevabı verebilmek için firmamız tarafından kutuların imalatı gerçekleştiriliyor. Genel ve özel olmak üzere ihtiyaç ve istekler doğrultusunda tasarlanan bu kutular, en kaliteli malzemelerle üretilmektedir.

Gündelik hayatta ve özel günlerde kullanıma uygun, farklı renk ve tasarımlarla üretilen kutularımızın model yelpazesi oldukça geniş. Kişisel olarak tercih edebileceğiniz gibi toptan hediye kutusu olarak da alışverişinizi yapabilirsiniz. Firmamızda kişiye özel tasarımlar gerçekleştirirken aynı zamanda da toptan satışlar yaparak farklı markaların ve kuruluşların da bu hizmetten yararlanmasını sağlıyoruz. İstenilen modelden, istenilen renkten ve istenilen tasarımlardan belirtilen miktarda üretim yapıyoruz. Bu sayede toptan satış gerçekleştiriyoruz. Hediye kutusu satın alma işlemini firmamızdan doğrudan gerçekleştirebildiğiniz gibi online ortamdan ve telefon üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

1- Hediye Kutusu Fiyatları

 • Boş hediye kutusu fiyatları
 • Kraft hediye kutusu fiyatları
 • Karton hediye kutusu fiyatları
 • Ucuz hediye kutusu

Kutuların fiyatları boyutuna, tasarımına ve modeline göre değişim göstermektedir. Boş hediye kutusu fiyatları 5₺ olarak başlamaktadır. Sizlerin belirttiği kutu sayısına ve modeline göre de değişim göstermektedir. Kraft olarak üretilmiş hediye kutularımız, yüksek elastikiyet ve yüksek yırtılma direncine sahiptir. Bu sayede oldukça kaliteli bir görünüm sunar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanılır, kolay yırtılma ya da yıpranma yaşatmaz. Yine farklı boy ve modellerle hizmetinize sunduğumuz bu kutularımızın fiyat aralığı da geniştir.

Kraft hediye kutusu fiyatı en küçük haliyle 8₺ olarak başlamaktadır. Bu fiyat, boyut arttıkça artmaktadır. Sizlere sunduğumuz bir diğer kutu modelimiz de karton kutulardır. Kullanımı oldukça geniş olan bu kutu modellerimizi ister evinizde şahsi eşyalarınızı için kullanın isterseniz de sevdiklerinize armağan edin. Günlük hayatta da kullanımı oldukça kolay olan ve kişiye kolaylık sağlayan karton kutularımız, istediğiniz ölçülere göre ve istediğiniz tasarımla gerçekleşmektedir. Karton hediye kutusu fiyatları da en küçük modeli ele aldığımız zaman 5₺ olarak başlamaktadır. İstediğiniz ölçüye göre ve istediğiniz modele göre bu fiyatta artış olmaktadır. Eğer aradığınız daha uygun hediye kutularıysa sizler için hazırladığımız çeşitli renk ve modellere bakabilirsiniz. Fiyat açısından oldukça geniş olan ürünlerimiz arasından ihtiyacınıza ve isteğinize uygun kutu modelini tercih edebilirsiniz.

Sizler için özenle hazırladığımız bu şık kutularımızı, toptan satış gerçekleştirileceği zaman fiyatta indirim sağlıyoruz. Bu sayede kişiye özel hizmet verirken farklı marka ve kuruluşlar için de çalışmalar yapmış oluyoruz. Tüm ürünlerimizin toptan satışı bulunmaktadır. Toptan satış gerçekleştirilirken yine istek üzerine özel kutu tasarımları da yapılmaktadır. Özenle ve birbirinden güzel tasarımlarıyla hazırlanmış ucuz hediye kutusu tercih ederek sevdiklerinizi sevindirmeye devam edebilirsiniz.

2 – Hediye Kutusu Yapımı

Sevdiklerimize bir şeyler armağan etmek çok uzun yıllardır tüm dünya üzerinde var. Genellikle özel günler için düşünülse de istediğiniz her an sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Onlar, bu sürprizlerle kendilerini daha iyi ve daha değerli hissedecektir. Vereceğiniz hediye manevi olarak büyük bir değere sahip olacaktır elbet. Karşınızdaki kişinin seveceği, çok istediği ya da ihtiyacı olan büyük ya da küçük herhangi bir hediyeyi ona sunacaksınız. Peki, bu durumda hediye kadar hediyeyi nasıl sunduğunuz da önemli değil midir? Hediyenizi hazırladığınızda nasıl bir kutu tercih edeceğiniz, hediyenizle uyum sağlaması ve kişiye hitap etmesi emin olun sevdiklerinizi daha çok mutlu edecektir. Bizler, bu mutluluğa ortak olmak için her alanda tercih edebileceğiniz özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Aile üyelerinize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize gönül rahatlığıyla bu şık tasarımlı kutularımızı armağan edebilirsiniz. Ya da müşterilerinize bu eşsiz tasarımlarla kaliteli hizmet verebilirsiniz. Kartondan hediye kutusu yapımı, sizlerin ihtiyaçlarına doğru çözümü sunmak adına firmamız tarafından özenle gerçekleştiriliyor. Kullanılan kartonlar, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Üretilen kutularımız, kullanışlı olmakla beraber özel baskılar sayesinde şık bir görünüm kazanır. Eğer hediyenizin yanında kutunuzun da anı olarak kalmasını istiyorsanız el yapımı hediye kutusu da sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Makine gücünden yardım alınmadan, el yapımı olarak ürettiğimiz bu kutularımız emek sonucunda ortaya çıktığı için ayrı bir önem kazanmaktadır. Yine hiçbir şey değişmeden sizlerin istediğini ölçüler ve model doğrultusunda bu kutuların imalatını gerçekleştiriyoruz. İsteğiniz üzere doğum günleri, yıldönümleri, sevgililer günü, yılbaşı ya da özür içerikli hediye kutularının tasarımını ve imalatını gerçekleştiriyoruz.

Elimizin altında bulunan malzemelerden, kağıttan hediye kutusu yapımı oldukça kolaydır. Bu kendiniz evde yaptığınız üzere gayet şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kendi yaratıcılığınızı kullanabilir ve kendinize has bir tasarım elde edebilirsiniz. Fakat yapmış olduğunuz hediye kutusunun ömrü çok uzun olmayabilir. Kullanılan kağıt ve diğer malzemelerin kalitesi, kullanılan işçilik kutunun ömrünü belirlemektedir. Bu aşamada da yine sizlerin istekleri doğrultusunda, belirttiğiniz ölçülere göre renk ve modellerimizle kutularımızın imalatını yapıyoruz.

Hayatınızda büyük öneme sahip, hayallerinizi süsleyen sevgiliniz için en şık ve en romantik kutu tasarımlarımızla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bir elma düşünecek olursak, o elmanın bir yarısı siz ve diğer yarısı da sevgiliniz oluyor. Diğer yarınız için en özel tasarımlarımızla hizmet veriyoruz. O, sizin hayatınızı süslerken siz de bu emeğin karşılığını küçük bir sürprizle verebilirsiniz. Sevgiliye hediye kutusu yapımı, özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan biridir. Kutu tasarımını ve imalatını gerçekleştirmeden önce sizlerin isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. İstediğiniz ölçülerde, istediğiniz renkte ve desende, istediğiniz modelde kutu tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kişiye özel kutu tasarımlarımız sayesinde diğer yarınız, sizin için eşsiz ve değerli olduğunu bir kez daha anlayacaktır.

Kendiniz için, gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz basit hediye kutusu yapımı ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Nasıl mı? Kendi kişisel eşyalarınızı, daha toplu olması için bir arada toplayabilmenize yardım edecek kutularımızın imalatını gerçekleştiriyoruz. Basit ama kullanışlı olan bu kutularımızın tasarımı ve imalatı yine sizlerin isteği üzerine gerçekleşmektedir. Sadeliğinden ve şıklığından taviz vermeyen bu kutularımızı istediğiniz ölçülere göre tasarlıyoruz. Odanızın dekorasyonuyla uyumlu, eşyalarınızı rahatlıkla bir yerde toplayacağınız ve ihtiyacınız olduğu her an rahatlıkla ulaşabileceğiniz kutularımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu kutularımızda anılarınızı, önemli bilgi ve eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize böyle bir kutu armağan ederek onların da kişisel düzenine katkıda bulunabilirsiniz.

Hediye kutusu nasıl yapılır derseniz sizler için anlatalım. Öncelikle hediye kutusunun kime yapıldığını ve ne için yapıldığını kesinleştirmemiz gerekiyor. Bu doğrultuda renk ve model seçimi yapılıyor. Kutunun boyutuna göre ölçüler belirleniyor. Kutunun tasarımında istenilen farklı aksesuarlar varsa onların temini gerçekleştiriliyor. Kutu için kullanılacak karton, makas, cetvel, yapıştırıcı ve ihtiyaç duyulan diğer malzemeler ayarlanıyor. Ölçülere göre kesilen kartonun yapıştırılması, aksesuar varsa aksesuarların kullanılmasıyla beraber geriye kalan tasarım da gerçekleştiriliyor. Evde kendiniz de yapabileceğiniz bu kutuların daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yetecektir. Sizler için farklı renk ve modellerimizle hizmette sınır tanımıyoruz. İsteğiniz üzerine kişiye özel tasarımlarımızla kusursuz kutu imalatı yapıyoruz.

3 – Hediye Kutusu Modelleri

 • Boş hediye kutusu
 • Karton hediye kutusu
 • Sürpriz hediye kutusu
 • Kraft hediye kutusu
 • Özel hediye kutusu
 • Nostaljik hediye kutusu
 • Kadife hediye kutusu
 • Kırmızı hediye kutusu
 • Mor hediye kutusu
 • Siyah hediye kutusu
 • Yuvarlak hediye kutusu
 • Boş Hediye Kutusu

Sizler için üretimini gerçekleştirdiğimiz boş hediye kutusu sayesinde artık anılarınızı bir yerde toplayabileceksiniz. Sizin için kıymetli zamanlardan birer parça kopararak bu kutunun içerisine koyabilirsiniz. Boş kutu modellerimizi sevdiklerinize armağan ederek beraber bu kutuyu doldurabilirsiniz. Gelecek yıllarınız için anılar biriktirebilir ve yıllar sonra bu anılarla mutlu olabilirsiniz. Tasarımını ve üretimini yaptığımız bu kutuları sadece sevdikleriniz için değil isteğiniz üzere çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Kutuya ihtiyaç duyduğunuz iş yerlerinizde de boş kutularımızdan faydalanabilirsiniz.

 • Karton Hediye Kutusu

Karton hediye kutusu, kullanılan malzemelerin kaliteli olması sayesinde uzun ömre sahiptir. Sizlerin belirttiği ölçülere uygun olarak yine sizlerin istediği renk ve modeller doğrultusunda imalatı gerçekleşmektedir. Belirttiğiniz üretim sayısı ile karton kutuları toptan alabilirsiniz. Bu sayede hediyelik kutularımızı iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için kullandığınız bu kaliteli kutular sayesinde istediğiniz memnuniyeti kazanmış olacaksınız. Sevdikleriniz için de tercih ettiğiniz ana maddesi karton olan bu kutularımızın şıklığı sayesinde karşınızdaki insanı oldukça mutlu edeceksiniz. Özel tasarımlarımız doğrultusunda kişiye özel kutu imalatı da yapıyoruz.

 • Sürpriz Hediye Kutusu

Hayatınızdaki insanlara, özel günler dışında da hiç beklemedikleri bir anda sürpriz yapmaya ne dersiniz? Sürpriz hediye kutusu şıklığı, zarifliği ve eşsiz güzelliği sayesinde sevdiklerinizi şaşırtın ve mutlu edin. Bu hediyeniz sayesinde eminiz ki sevdikleriniz, kendini daha iyi ve daha değerli hissedecektir. İsterseniz kutunuzu sipariş edebilir ve içini siz doldurabilirsiniz. İsterseniz de kişiye özel tasarımlarımızdan yararlanabilir ve sevdiklerinize özel sürpriz hediye kutusu tasarlatabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerle, istediğiniz renkle ve modelle kutu siparişini firmamıza verebilirsiniz. Aynı zamanda iş yerlerinizde ve müşterilerinize kaliteli hizmet verirken de kullanabileceğiniz bu kutularımızın toptan satışı da gerçekleşmektedir. Genel olarak uygun fiyata sunulan kutularımız, toptan satış gerçekleştirileceği zaman ekstra indirim yapılarak müşteriye takdim edilmektedir.

 • Kraft Hediye Kutusu

Üretilen hediye kutularının en uzun ömürlüsü Kraft olarak yapılmaktadır. Çünkü Kraft hediye kutusu, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür. Bu sayede hediye kutuları uzun zaman kullanılabilir, yıpranmaz ve zarar görmez. Kraft, kalitesi sayesinde pek çok alanda kullanılmaktadır. Hediye kutularının imalatının da vazgeçilmez maddesidir. Kahverengi ve beyaz olmak üzere iki renk Kraft vardır. Normal kağıda göre daha kalın ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Nemden etkilenmez. Bu sayede Kraft kullanılan hediye kutularınızı uzun süre güvenle saklayabilirsiniz. 60 gr ile 150 gr arasında değişen ağırlığı ile hediye kutularının imalatında özenle kullanılmaktadır. Sizlerin istekleri üzerine ölçü, renk, tasarım ve model belirlenerek kutuların imalatı gerçekleştirilmektedir. Kişisel hizmet dışında toptan satışı da gerçekleştirilmektedir.

 • Özel Hediye Kutusu

Özel hediye kutusu, kişiye ait özel tasarımlarla üretilmektedir. Yani doğum günleri, yıldönümleri, özel kutlamalar, sevgililer günü, yılbaşı kutlaması ve istediğiniz özel durumlarda üretilen kutulardır. Bu kutuların üretimini sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. En yaratıcı fikirlerle, şık tasarımlarla ve vazgeçilmez kalitesiyle ürettiğimiz bu kutuları istediğiniz boyuta göre ayarlıyoruz. Yine isteğiniz üzerine kutuların renk ve model seçimini belirliyoruz ve tasarımı yaparken istediğiniz aksesuarlar ya da istediğiniz tasarımlar doğrultusunda kusursuz hediye kutularının imalatını gerçekleştiriyoruz. Bu kutuları belirttiğiniz sayıya göre bireysel ya da toptan olarak satışa sunuyoruz. İsterseniz sevdiklerinizi isterseniz de müşterilerinizi bu zarif kutularla mutlu edebilirsiniz.

 • Nostaljik Hediye Kutusu

Zaman ilerledikçe geçmişe duyulan özlem ne kadar çok artıyor öyle değil mi? Bu özlemi biraz da olsa dindirebilmek için kendinizi ve sevdiklerinizi nostaljik hediye kutusuyla mutlu edebilirsiniz. Geniş içeriğe sahip bu kutumuz, sizi bulunduğunuz tarihten alıp eski zamanlara götürecek. Aradığınız huzuru, mutluluğu ve özlemi nostaljik hediye kutumuzla bulacaksınız. Bu kutu sayesinde geçmişe büyük özlem duyan sevdiklerinizi oldukça mutlu edeceksiniz. Belki onlara çocukluğunu ya da gençliğini hatırlatacaksınız. Bu sayede hediyeyi alan kişi size minnet duyacak. Bu mutluluğu, nostaljik hediye kutusu varlığıyla uzun yıllar saklayacak.

 • Kadife Hediye Kutusu

Kadife, hayatımızın hemen her yerinde karşımıza çıkıyor. Hediye kutularının tasarımında ve imalatında da sıklıkla kullanılan kadife, kutuya farklı bir hava katmaktadır. Hem şık görünümü hem de ağırlığı sayesinde hediyenin de seyrini değiştirmektedir. Kadifeden gelen şıklık ve kalite, kutulara da yansımaktadır. Bu sayede kutuları istediğiniz şekilde armağan edebilirsiniz. Kime ve ne amaçla hazırladığınız tamamen size kalmış. Kadife hediye kutusu sizin tercihinize her zaman hazır durumda beklemekte. Vermiş olduğunuz ölçüler doğrultusunda yine sizlerin belirttiği renk ve modelleri kullanarak kutumuzun imalatını gerçekleştiriyoruz. Tasarımı da sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Kullanılmasını istediğiniz özel aksesuarları ve kutuda yer almasını istediğiniz süslemeleri kullanarak kutuların imalatını ve satışını gerçekleştiriyoruz.

 • Kırmızı Hediye Kutusu

Birçok anlamı bulunan kırmızının halk arasında bilinen en yaygın anlamları arasında aşk ve tutku vardır. Aynı zamanda güç ve cesareti de temsil eder. Sizler için hazırladığımız kırmızı hediye kutusu, sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediyelerden birisi. Kendinizi ifade etmenin en kolay yolu olan renkler, vermiş olduğunuz hediyenin dili olacak. Hayatınızda yer alan, sevdikleriniz için özenle hazırlanan bu kutular çeşitli model ve tasarımlarıyla sizlerin karşısına çıkıyor. Kaliteden ödün verilmeden hazırlanan kırmızı kutularımız, sevdikleriniz için vereceğiniz en güzel hediyelerden biri oluyor. İstediğiniz boyutta ve şekilde sizler için hazırladığımız bu kutuları kişisel olarak kullanabildiğiniz gibi kendi iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Bunun için toptan satış hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Mor Hediye Kutusu

Mor, asaletin ta kendisidir. Tercih edeceğiniz mor hediye kutusu, sevdiklerinize vereceğiniz en anlamlı hediyeler arasında yer alıyor. Renklerin anlamlarıyla hediyelerinizi konuşturabilirsiniz. Karşınızdaki insana anlatmak istediğinizin mesajını renklerle verebilirsiniz. Sevdiklerinize ne kadar asaletli olduklarının, güçlü olduklarını ve zarif olduklarını bu kutularla vurgulayabilirsiniz. İçerisine koyacağınız hediyelerle bir bütün olacak kutumuz, istediğiniz kusursuz hediye kutusunu sizlere sunuyor. Aile üyelerinize, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve sevgilinize gönül rahatlığıyla armağan edeceğiniz kutularımızı sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Kutunun boyutunu sizin istediğiniz ölçülere göre ayarlarken modelini de siz belirliyorsunuz. Mor rengin üzerine herhangi bir aksesuar ya da süsleme istiyorsanız, belirttiğiniz durumda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

 • Siyah Hediye Kutusu

Siyah, asaletin ve zarifliğin rengi. Hayatınızdaki insanlara böyle bir kutu armağan edebilirsiniz. Eminiz ki bu zarif kutu karşısında çok mutlu olacaklardır. Siyah, özgüveni yüksek ve hayatında kararlı olan yani güçlü insanları temsil etmektedir. Sizler de sevdiklerinize böyle bir siyah hediye kutusu armağan ederek onlara bu hayatta ne kadar güçlü ve asil olduklarını hatırlatın. Anlam bakımından bile bu kadar güçlü bir renk, hediye kutusuyla birleştirildiği zaman ne kadar muhteşem bir olay ortaya çıkarıyor. Sade ama bir o kadar da adından söz ettiren bu şahane rengi taşıyan kutularımızın kullanım alanı da oldukça geniş. İster sevdiklerinize armağan edebilirsiniz isterseniz de mağazanızın bünyesinde müşterilerinize sunabilirsiniz.

 • Yuvarlak Hediye Kutusu

Yuvarlak hediye kutusu, tercih edeceğiniz kullanışlı ve şık tasarımlarımızdan biri. Farklı boyutlarda tasarlanan bu kutular sizlere ihtiyaç duyduğunuz anlarda yardımcı oluyor. Yapacağınız sürprizlerde ve vereceğiniz hediyelerde başrolü paylaşıyor. Hayatımızın pek çok alanında kullanılan bu yuvarlak kutular, hediye kutuları olarak da karşımıza çıkıyor. Tasarımlarımız oldukça şık ve kalitelidir. Bu kutularımızın bireysel olarak satışını gerçekleştirirken aynı zamanda da toptan satış planı uyguluyoruz. Ürünlerimizi uygun fiyatlarla üretiyor ve satışa sunuyoruz. Bu işlemler gerçekleşirken kalitemizden de ödün vermiyoruz. Kullandığımız malzemelerin kaliteli oluşu ve işçiliğin iyi oluşu sayesinde hediye kutularımız müşteriyle buluşuyor.

4- Toptan Hediye Kutusu

Birbirinden şık ve kaliteli hediye kutularımızın satışını bireysel olmakla beraber toptan satış olarak da gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, uzun ömürlü ve güvenilir kutu imalatı yapılmak isteniyorsa öncelikle amaç ve sonuç net olarak hesaplanmalıdır. Tasarımı ve üretimi yapılacak bu kutuların kime ve ne için yapıldığını bilmek gerekmektedir. Sonrasında ise hizmet verilen kesimin özel istekleri değerlendirilmelidir. Tasarımda ve imalatta kullanılacak malzemeler isteğe uygun ve kaliteli olmalıdır.

Tasarım ve üretim gerçekleştikten sonra set olarak ayarlanan ürünler dışında müşterilerin belirttiği sayıya uygun toptan satış hizmeti verilmektedir. Herhangi bir sayı sınırı bulunmayan kutu çeşitlerimizden isteğinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Firmamızda yüz yüze görüşmeler sağlayarak, firmamızı arayarak, online ortamda sipariş vererek ya da sosyal medya üzerinden görüşme sağlayarak siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Siparişleriniz firmamıza ulaştığı zaman çok vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlıyoruz ve sizlerin isteklerini yerine getiriyoruz. Çalışmalarımızı hızla gerçekleştirdiğimiz için siparişlerinizi vaktinde teslim ediyoruz. Hediye kutusu toptan satış, firmamız tarafından özenle gerçekleşmektedir. Bununla beraber karton hediye kutusu toptan satış da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Karton kutular da kullanışlı ve bir o kadar da şık tasarıma sahip. Bu kutuları hayatınızın her anında yanınızda bulundurabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Toptan satış çalışmalarımız sayesinde küçük büyük fark etmeden, farklı markalara ve iş yerlerine satış yapmaktayız. İstenilen miktarda ve modelde imalatını gerçekleştirdiğimiz bu kutu çeşitlerimizi toptan satışlarda daha uygun fiyatlarla müşteriye sunuyoruz. Sektörde en çok tercih edilen kartondan üretilmiş hediye kutuları oluyor. Hem maliyeti normal hem kullanışlı hem de kaliteli. Toptan satış işlemlerinde belirli bir limit yoktur. İhtiyacınız olduğu kadar sipariş verebilirsiniz.

5- Kişiye Özel Hediye Kutuları

Kişiye özel tasarımlar, kişinin kendi değerinin farkına varmasını sağlar. Kişi, şahsına özel tasarımlarla kendini daha iyi ve daha pozitif hisseder. Değerin ne demek olduğu anlar ve karşısındaki insana da aynı saygıyı ve sevgiyi göstermeye gayret eder. Hayatımız boyunca pek çok hediye alıp veririz. Çünkü hediye alıp vermek tarihin en eski günlerinden bu yana hala devam etmektedir. Üstelik tüm dünya üzerinde. Seçmiş olduğunuz hediyeler illa ki güzeldir ama biz istiyoruz güzel değil mükemmel görünsün. Tercih ettiğiniz hediyeye uygun kutu çeşitlerimizle size kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun kutuyu seçiyoruz. Birbirinden güzel ve eşi benzeri olmayan, kendi hayal dünyamızla ürettiğimiz bu kutuları müşterilerimize sunmaktan ve beğenilmekten oldukça memnunuz. Hediye kutularımızla artık sevdiklerinize daha şık hediyeler vereceksiniz.

Yeryüzünde en çok doğum günleri, yıldönümleri ve sevgililer günü kutlanmaktadır. Alınan hediyeler sıklıkla bu özel günlerde alınsa dahi istediğiniz herhangi bir zamanda bile sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Nasıl bir sürpriz yapacağınızı bilmiyorsanız, firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Çünkü firmamız tasarımını ve üretimini kendi yaptığı hediye kutularıyla kesintisiz hizmet vermektedir. Sevdiklerinize hediye verirken ne olduğu kadar nasıl bir paketle sunduğunuz da çok önemlidir. Hediye kutularınızın doğru seçimi, hediye üzerinde büyük bir etki bırakmaktadır. Kutu ve hediye arasındaki bağ oldukça güçlü kalmalıdır ve uyum içerisinde olmalıdır. Sevdiklerinize, hayatınızın herhangi bir zamanında sürprizler yapabilirsiniz. Bu sürprizlerle sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edeceksiniz. Emin olun, hediyenin içeriği kadar hediye kutusunun şıklığı da önemlidir. Özenle hazırlanmış, birbirinden şık ve kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeken kutularımız firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktaydı.

Bu sürprizlerle sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edeceksiniz. Emin olun, hediyenin içeriği kadar hediye kutusunun şıklığı da önemlidir. Özenle hazırlanmış, birbirinden şık ve kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeken kutularımız firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktaydı.

Çevrenize baktığınız zaman hediye kutusu fiyatları biraz pahalıya gelebilir. Ama firmamıza baktığınız zaman bu eşsiz tasarımlarımızdan oldukça uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Çeşitli tasarımlarımız ve imalatlarımız yüksek kaliteli ile hazırlanmıştır.

Ürünlerin fiyatı, ürünlerin boyutuna ve modeline göre değişmektedir. Ama genel anlamda daha uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hediye kutularımızın çeşitleri sayesinde ihtiyacınız olan kutuyu rahatlıkla burada bulabilirsiniz. Eğer hayalinizde canlanan başka bir tasarım varsa o tasarımı bize ilettiğiniz takdirde sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hayalinizdeki tasarımla sevdiklerinizi daha çok mutlu etmeye ne dersiniz? Evet, dediğinizi duyar gibiyim. Kişiye özel tasarımlarımızın bireysel olarak satışını gerçekleştirirken aynı zamanda çeşitli markalara ve iş yerlerine de bu kutularımızın toptan satışını gerçekleştiriyoruz. Kullanılan modeller ve renkler, kişinin iç dünyasını yansıtmaktadır. Hayatınızdaki insanın kişiliğine en uygun renk ve tür hangisiyse onu tercih etmenizi öneririz.

27 Yorumlar

 1. umut sahin
  5 Aralık 2019 de 00:51

  merhaba
  hediye kutusu toptan fiyat listesi yollarmısınız? kutuda cüzdan kemer olacak hepsiburada erkek cüzdan kemer set kutusundan lazım içi kırmızı dışı deri görünüm en 12 boy 18 yükseklik 4cm

  1. Hüseyin Demir
   5 Aralık 2019 de 00:53

   Merhaba Umut Bey, Yarın paylaşmış olduğunuz ölçülere göre fiyat bilgisi tarafınıza iletilecektir. İyi Geceler

   1. Esa ŞAHİN
    22 Aralık 2020 de 11:45

    05052365829 TELEFONUM .YENİ AÇACAĞIMIZ İŞYERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞME İMKANIMIZ VAR MI

 2. Banu
  19 Mayıs 2020 de 01:02

  Merhaba
  Yuvarlak kutu olarak baskılı yapıyormusunuz.? 10 cm çapında ya da 15 cm çapında yükseklik 5—6 cm gibi
  Takı koyup göndermeyi planlıyorum , içi süngerli de olabilir .
  Başka çözümleriniz var mı?

  1. Hüseyin Demir
   20 Mayıs 2020 de 00:02

   Merhaba Banu Hanım,
   Mail yolu ile tarafınıza bilgi iletilmiştir.
   Hızlı iletişim için Whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.

   Sevgiler

 3. erhan yardımcı
  1 Ekim 2020 de 15:43

  merhaba,
  yaklaşık olarak 30x 22x 5 ebatlarına mukavva ya da kadife kaplamalı içi ebatlı sünger şeklinde(içeriğine defter ajanda, powerbank, flash bellek, iki adet kalem girecek şekilde) kutular lazım. fiyat öğrenebilirmiyim.

 4. Yağmur
  16 Ekim 2020 de 17:08

  Merhaba.40 adet kutu sipariş etmek istiyorum. Hem kraft hem karton materyal için fiyat bilgisi alabilir miyim? Ölçüler : 26x18x8

 5. Emre
  27 Ekim 2020 de 11:43

  Merhaba
  15x15x15 ebatlarında özel baskılı boş kutu sipariş etmek istiyorum bilgi verir misiniz?

 6. BUSE
  30 Ekim 2020 de 13:51

  Kutu Boyutu: 25cm x 35 cm x12 cm özel baskılı boş kutu fiyatı öğrenebilir miyim ?

  1. Duygu
   24 Ocak 2021 de 23:53

   Merhaba, takı kutuları tasarımlarınızı çok beğendim 12,12, 4cm boyutlarında takı kutusu adet fiyatı nedir?

 7. Didem
  12 Kasım 2020 de 16:17

  Merhabalar,

  50 adet için hediyelik kutu almak istiyorum üzerine logo baskısıyla birlikte fiyat aralığınız hakkında bilgi alabilir miyim?
  Teşekkürler

 8. Beste Ege KURUM
  6 Aralık 2020 de 00:01

  Merhaba, hediye kutularınızdan en35xboy30xyükseklik15cm olacak şekilde
  50 adet beyaz yaldızlı seflonlu baskılı
  50 adet siyah mat baskılı
  50 adet toz pembe seflonlu baskılı
  50 adet kırmızı mat olacak şekilde fiyat bilgisi alabilir miyim?
  İyi çalışmalar

 9. Ceren
  9 Aralık 2020 de 09:47

  Merhaba
  50 adet olarak kutu fiyatlarınızı öğrenebilir miyim
  Takı,kupa,saat,küre,aksesuar sığabilecek sekilde tüm ölçü fiyatlarını toptan bir şekilde öğrenmek istiyorum
  Bir de kutunun içine koydugumuz parlak kumaşların toptan Fiyatını alabilirmiyim

 10. Büşra
  16 Aralık 2020 de 05:24

  Merhaba markaya özel hediye kutusu almak istiyorum fiyat bilgisi verebilir misiniz?

 11. Sema
  18 Aralık 2020 de 02:40

  Merhabalar ,
  Yaklaşık 10 – 15 adet içlerinde kumaşları ile birlikte kutu siparişinde bulunmak istiyorum fiyat alabilir miyim

 12. kübra albayrak
  19 Aralık 2020 de 14:28

  ben genel olarak kişiye özel hediye kutuları hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum

 13. Nur
  20 Aralık 2020 de 00:24

  Merhabalar. 30 30 15 boş kutu ve baskılı boş kutu fiyat alabilir miyim?

 14. Nerihan
  27 Aralık 2020 de 17:28

  Merhaba markaya özel hediye kutusu arıyorum ölçüler? Fiyatlar? Bilgilendire bilir misiniz? Teşekkürler.

 15. nihan
  28 Aralık 2020 de 12:25

  marka baskılı içi süngerli TKOO4 VE TKOO7 kolye , yüzük ve küpe kutularının 50 adet fiyatlarını öğrenebilir miyim ? teşekkürler

 16. ERKUT ELİTOK
  5 Ocak 2021 de 10:33

  Merhaba,
  Mail attım ancak cevap alamadım.0549 496 14 15 nolu telefondan bana ulaşabilir misiniz?Web sitenizde mail adresiniz var.Ayrıca iletişim numarası yok.

 17. Hasan
  7 Ocak 2021 de 15:10

  30*20*15 boyutunda uzerine logo baskisi yapilacak sekilde fiyat bilgisi alabilirmiyim

  1. Sıla kaya
   24 Ocak 2021 de 21:46

   MERHABALAR BEN ÜCRETSİZ ŞEKİLDE NUMUNE İSTİYORUM DA ACABA NUMUNE ALABİLİRMİYİM

 18. Duygu
  24 Ocak 2021 de 23:54

  Merhaba, takı kutuları tasarımlarınızı çok beğendim 12,12, 4cm boyutlarında takı kutusu adet fiyatı nedir?

 19. Melis
  30 Ocak 2021 de 14:22

  Merhaba kişiye özel tasarım takı kutuları için bilgi alabilir miyim lütfen ?

 20. ASİYE
  5 Şubat 2021 de 14:18

  Merhaba, boş hediye kutularında logo baskısı yapılacak şekilde renk ve boyut seçeneklerini ve min basım adetleri içeren fiyat bilgisi alabilir miyim? Hatta mümkünse kalitenizi görmek adına numune almak isterim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 21. Eda
  9 Nisan 2021 de 10:42

  Merhaba,

  20 X 20 X4 boyutlarinda bebek takimi koyup gonderecegim kutu istiyorum.
  Fiyat bilgisi ve model onerebilirmisiniz ?

  teşekkürler

 22. Anıl
  12 Temmuz 2022 de 20:53

  Merhaba, hediye olarak kutu yaptırmak istiyorum 1 adet. Üzerinde benim vereceğim fotoğrafdaki baskı olmasını istiyorum. Geri dönüş sağlayabilir misiniz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Nakliye
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0