Mail: info@kisiyeozelkutu.com - Türkiye'den Tüm Dünyaya Gönderim >>
İlham Alın

Silindir Kutu

silindir kutu üretim baskı tasarım

Silindir Kutu

Siz değerli müşterilerimizin zevk ve tercihlerine uygun ürünler üretmeye devam eden firmamız, silindir kutu üretiminde, kişiye özel olarak tasarımlarda ve kaliteli bir görünüm kazanmada müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Uzun yıllar sektörde elde ettiğimiz deneyimi uzmanı olduğumuz alana yoğunlaştırarak sizler için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bugün silindir kutu imalatı alanında firma olarak kendimize özel bir yer edinmiş bulunmaktayız. Eşyalarınızı koyup saklayabileceğiniz, kendi zevk ve tercihlerinize göre dilerseniz kumbara, kahve kutusu, kalemlik, hediyelik eşya kutusu olarak kullanabileceğiniz tasarımlar sizlere üstün kalite standartlarıyla hazırlanarak sunulmaktadır.

Firmamız, çevreye olan duyarlılığını ürettiği ürünleri ile ortaya koymuş bulunmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde içermeyen ambalaj üretim sistemleri ile çalışan ve çevre dostu ham maddeler kullanarak üretilen ürünlerimizle bizler gelecek nesillere tertemiz bir doğa armağan edebilmenin bilincinde olarak da hareket etmekteyiz. Silindir karton kutu olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz çevreye zarar vermez ve uzun yıllar çevre kirliliğine yol açmaz. Plastik eşyaların aksine olarak, bir süre sonra toprakta kaybolma özelliği vardır. Bu yüzden müşterilerimiz güvenle firmamızı tercih edebilirler. Özellikle çocuklarına doğayı temiz tutma bilinciyle yetiştiren ve bu konuda çocuklarına örnek olmaya çalışan aileler firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilecekler. Kanserojen madde içeren sağlıksız ambalajlara artık son verebilirsiniz. Hem sağlıklı hem çevre dostu silindir kutular dünyanın daha da temiz bir yer olması için insanlara yardımcı olma potansiyeline sahipler.

Firmamızda ürünlerimiz üstün kalite ile müşterilerine ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda siz kıymetli müşterilerimizin bütçelerini sarsmayan fiyatlarla da kalite ve uygun fiyatı bir araya getiren ender firmalar arasında yer almış oluyoruz. Silindir kutu fiyatları, sizlerin de rahatça sahip olabileceğiniz fiyatlarda olup, müşterilerinin güvenle tercih edebileceği ürünlerdir. Silindir karton kutu fiyatları da yine aynı şekilde hem çevre dostu olup hem de uygun fiyatlarda satın alınabilmektedir. Firmamız güven, kalite ve uygun fiyat prensiplerinden vazgeçmemekle birlikte müşterilerinin daha çok ilgisini çekebilmek için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

Her geçen gün daha da kötüleşen çevre kirliliğine de bir yandan dur diyebilen ürünlerimiz, raflarda çevresine değer veren müşterilerini beklemektedir. Silindir kutular gerek görünümü ile gerekse kullanım alanları ile çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Her geçen gün değişen şartlara hızla uyum sağlamaya çalışan insanoğlunun ihtiyaçları sınırsız olduğu için üretilen her bir yeni ürün piyasada kendine has bir yer elde edebilmektedir. Aynen burada olduğu gibi silindir kutular da kısa süre içerisinde raflarda daha fazla yer edinmeye başlamış bulunmaktadır. Çevre ile uyumlu olan üretimin yok olma aşaması da doğaya kalıcı zararlar vermekten uzaktır. Bu nedenle silindir kutular çok fazla tercih edilmektedir. Gelişmiş teknoloji çağını düşündüğümüz zaman yani günümüzde insanların eğitim düzeyi gittikçe artmaktadır. Eğitim düzeyinin artması ile de birlikte bilinçli bir tüketici kitlesi oluşmaktadır. İnsanlarda meydana gelen bilinçli tüketim artık kapların sadece içini değil dışını da düşündürme yolunu açmış bulunmaktadır. Bu yüzdendir ki tüketiciler geri dönüşüme ayak uyduran daha az zararlı olan ürünleri tercih etmektedirler.

Sağlıklı ve huzurlu bir nesil için daha temiz bir çevre bırakmanın gerekliliğine inanan firmamız bu konuda elinden geleni yapmakta ve geri dönüşüme uygun üretilen karton silindir kutularla daha fazla tercih edilmeye devam etmektedir. Firmamız ortaya koyduğu çabası ile hem kar elde etmekte hem de gelecek nesilleri düşünerek üretimini sunmaktadır. Sevgi, saygı ve güven ilkesi ile işlemlerini gerçekleştiren firmamız personellerinden çalışanlarına kadar herkes arasında sevgi ve saygı ilkesini yaşatmaya devam etmektedir. Doğru bir firma olmak için doğru ve etkili çözümler ortaya koymaya devam eden firmamız sizler için en kaliteli hizmeti güven anlayışı ile sunmaktadır. Doğayı önemsemeyen ve sadece kar amacı ile üretilen ürünler kalıcı olarak bir kar getirse de uzun süreli olarak zararlar ortaya koymaktadır. Ticari kaygı ile hizmet sunmak firmamızın ilkelerine uymamaktadır. Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetimiz her geçen gün kalitesini arttırarak devam etmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler firmamızın büyümesine katkı sağlamada birinci rol üstlenmektedir. Firmamız daha da gelişebilmek ve sizlere daha uygun hizmetler sunabilmek için sektörde yaşanan gelişmeleri en yakından takip etmektedir. Her türlü değişime kısa sürede ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olan firmamız her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Silindir Kutu Nedir?

Spiral sarmalla kağıtların sert bir gövde oluşturması ile üretilen alt ve üst kapaktan oluşturulan kutulara silindir kutu denir. Silindir kutu modelleri her türlü ürün ve menşede kullanılmaya uygun olarak üretilmektedir. Silindir kutu tasarımları firmamız tarafından çevre ile uyumlu olarak üretilmektedir. Sizler için ürettiğimiz silindir kutular birçok ihtiyacınızı karşılamanızda sizlere yardımcı olacaktır. Silindir kutu fiyatları müşteri bütçesine uygun olarak üretilmekte ve birçok alanda kullanılmasına olanak sağlanmaktadır. Çevre ile uyumlu olan maddelerden üretilen ürünler olan silindir kutular daha çok tercih edilmektedir. Sizler de silindir ve karton kutuları tercih ederek doğaya yardımcı olabilirsiniz. Gelecek nesillerin daha temiz bir ortamda yaşayabilmeleri için sizler de elinizden geleni yapabilirsiniz. Özellikle firmalar ve toplu üretim satın alan firmalar hem kar elde edebilir hem de çevreye saygılı ürünlerin satışında bulunabilirler.

Silindir Kutu Fiyatları

Firmamız sizler için ürettiği ürünlerini satış hedefini gerçekleştirmek için uygun fiyatlarda sizlere ulaştırmaya devam ediyor. Güven ve kalite ilkesinden ödün vermeyen firmamız, marka olarak anılmaya ve çokça tercih edilmeye devam etmektedir. Geri dönüşüme uygun ürünler Pazar paylarını arttırmaya devam ediyorlar. Geleceğin en çok tercih edilecek ürünleri arasında yer almaya aday olan ürünlerimiz siz kıymetli müşterilerimizin beğenisini kazanmak için raflardaki yerini almış bulunmaktalar. Plastik silindir kutu fiyatları uygun bir bütçe ile alınabilecek ürünlerimiz arasında yer alıyor. Silindir kutu satış fiyatları pazarda yer alan diğer firmalara oranla daha makul fiyatlarda ve dilerseniz toplu satışlarda indirimli olarak gerçekleştirilmektedir. Postüp kutu fiyatları da yine firmamız farkıyla sizlere daha uygun fiyatlarda ulaştırılmaktadır. Firmalar için toplu ürün satışlarımızda daha kaliteli ürünler sizlere daha uygun fiyatlarda ulaştırılmaktadır. Sizler de silindir kutu satın al, kampanyamızdan faydalanarak firmamız tarafından belirtilen tarihlerde uygun fiyatlara istediğiniz silindir kutuları satın alabilirsiniz.

Kahve, tuz, şeker kutuları, parfüm kutusundan hediye kutularına kadar pek çok amaç için kullanabileceğiniz birbirinden farklı desen ve tasarımlar sizlere en uygun fiyatlarda firmamızın farkıyla ulaştırılmaktadır. Hem sağlığın ve hijyenin hem de uygun fiyatın bir araya gelmesi ürünlerimizin daha çok tercih edilmelerini sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerle birlikte doğaya faydalı ürünler meydana gelmiş olmaktadır. Firmamız siz kıymetli müşterilerinin hizmetlerimizden memnun kalabilmesi için sürekli olarak kampanyalar düzenlemektedir. Dilerseniz toplu ürün alımlarında ürün hacminize uygun olarak indirimler gerçekleştirebiliriz. Diğer taraftan firmamızda personellerimiz için iş eğitimleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle çalışanlarımızın eğitimlerini kusursuz olarak vermeye çalışarak onların müşterilerimize daha etkili olarak hizmet sunmalarını sağlamış oluyoruz. Huzurlu bir iş ortamında çalışmalarını sürdüren firmamız personeline ve çalışanlarına hatta rakip firmalara karşı da sevgi ve saygı prensipleri ile yardımcı olmaya devam etmektedir.

Sizler de kusursuz hizmetin adresine gidebilmek için firmamız hakkında daha kapsamlı bilgiler elde edebilirsiniz. Sektörde bulunduğumuz süre içerisinde elde ettiğimiz deneyimi siz kıymetli müşterilerimize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyor sorunsuz hizmetin en doğru adresi olmaya gayret ediyoruz. Bizler sunduğumuz hizmetlerin üstün bir standartla müşterilerimize ulaşmasına son derece dikkat etmekteyiz. İşlemlerimizi yerine getirirken üstün kalite standartlarında çalışmaya son derece özen göstermekteyiz. Firmamız sunduğu pek çok hizmeti ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu yıldan bu yana ilkesi olan dürüstlük, kaliteli ve sağlam iş, etik değerlerle hareket etmekte ve müşterilerinde olumlu izler bırakmaktadır. Dürüst bir işlem kaliteli ilkelerle meydana gelmektedir ve bu konuda firmamız kalite anlayışından ödün vermeden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kalite, güven, profesyonellik ve daha fazlasının bir arada olduğu firmamızı sizler de daha yakından tanıyabilirsiniz.

Silindir Kutu Modelleri

Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına tam olarak ve eksiksiz karşılık verebilmek için bizler elimizden gelen çabayı ortaya koymaktayız. Pek çok ürün üretiyoruz ve silindir kutu üretiminde müşterilerimizden gelecek taleplere tam olarak cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Günümüzde insan ihtiyaçlarını çok çabuk değişmekte ve gelişmektedir. Değişen bu taleplere tam olarak karşılık verebilmek ise profesyonel bir hizmetle, uzman bir kadroyla mümkün olmaktadır. Bunun farkında olan firmamız müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verebilmek için sürekli olarak sektör hakkında her geçen gün daha fazla bilgiye ihtiyaç duymakta ve müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek için yaşanan gelişmeleri ve değişiklikleri yakından takip etmektedir. Firmamızın ürettiği silindir kutu modelleri arasında:

 • Pvc silindir kutu
 • Silindir kahve kutusu
 • Kraft silindir kutu
 • Postüp silindir kutu
 • Rulo kutu
 • Silindir mukavva kutu

ve daha fazla model sizler için özel olarak üretilmektedir. Birbirinden farklı desen ve renklerde üretilen kutularımız sizler için tasarlanmaktadır. Ürünlerimizi firmamızda temin edebileceğiniz gibi dilerseniz kargo veya nakliye işlemleri ile sizlere ulaştırılmaktadır. Web sitemize girerek firmamızda üretilen ürünlerimizin çeşit ve desenlerine bakabilir ve kararınızı daha kolay vermenizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız hakkında merak ettiklerinize yine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Firmamızda ürünleriniz için özel tasarımlar geliştiriyoruz ve kutuların ambalajını istediğiniz tasarımlarda gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin fiyat seçeneklerini ürünlerinizin kullanım şekli ve ebatına göre farklı seçeneklerde sunuyoruz. Daha fazla ürün seçeneklerine ulaşabilmeniz için firmamızda her türlü imkan bulunmaktadır. Sizler için özel olarak geliştirilen ürünlerimiz her geçen gün Pazar payını arttırmaya devam etmektedir. İşinin uzmanı olarak anılabilmek için dürüstlükle işlemlerini yerine getiren firmamızda aradığınız ürünü aradığınız şekil ve desenlerde bulmanız çok kolay olmaktadır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştığınız zaman ürün danışanlarımız tarafından arzu ettiğiniz hizmetlere uygun bilgilendirmelere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla hizmet odaklı hale gelen firmamız şeffaflık ilkesi ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu şekilde firmamıza yaptığınız ödemelerin gerçekleştiği alanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabileceksiniz. Karşılıklı güvenin oluşturduğu katma değere önem veren firmamızda sizler için sunulan hizmetler gerek yerel piyasada gerekse ulusal pazarda katma değere dönüşmektedir. Her geçen gün büyüyen firmamız müşterilerine sunduğu hizmetlerinden onur duymaktadır. Sizler için gerçekleştirdiğimiz üretim hizmetimizde öncelikle maket kutular hazırlıyoruz ve sizlerin de onayını aldıktan sonra ürünlerimizi seri üretime geçirmeye hazırlanıyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlarda sizler en çok yardımcı olabilen bir firma olarak anılmak için elimizden gelen çabayı ortaya koymaktayız. Firmamız için önemli olan müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlanmasıdır.

Eğer müşterilerimiz sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalırlarsa bizler firma olarak kendimizi en önemli hedefini yerine getirmiş olarak kabul etmekteyiz. Müşterilerimiz tarafından aldığımız olumlu tepkiler firmamızın büyümesinde ve bizleri daha kaliteli ürünler üretmede motive etmede önemli rol almaktadır. Lider, güvenilir ve dürüst bir firma olabilmek ve bu şekilde anılabilmek için bizler elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Firma olarak kabul ettiğimiz vizyon, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hizmet ihtiyacı olanları her zaman memnun etmek ve yüzünü güldürmektir. Bu şekilde bir çalışma prensibi ile öne çıkan bir firma olabilmeyi umut etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimiz için,  iş alanında yaptığımız önemli yatırımlarımızla uluslararası alanda lider bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Firmamız sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırarak yoluna devam ediyor, en iyi hizmetleri sunarak hem çalışanlarımızın memnun etmeyi hem de müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimize ihtiyaçlarının giderilmesi için yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz bu güne kadar müşterilerimiz tarafından takdir edilerek karşılanmıştır. Firmamız elde ettiği başarılarını bundan sonra da tüm gücüyle devam ettirmeye çalışacaktır. Başarılarımız uzun yıllar sektörde verdiğimiz mücadele sonucunda ortaya çıkmıştır, hiçbir şekilde tesadüfle alakası olmayan başarılarımızın da yine bugün de aynı şekilde devam etmesi ve gelecekte de devamlı olabilmesi için bizler elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda güvenilir hizmet üstün kalite standartları ile müşterilerine ulaştırılmaktadır. Gelecek yeni neslin en çok tercih edeceği ürünler arasında yer alabilmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörün lider bir firması olarak anılmak ve bu başarının da devamlı olarak gerçekleşmesini sağlamak için uzman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yıllardır bu sektörde elde ettiğimiz deneyimi daha başarılı bir firma olmada kullanmaktayız. Sizler için özel tasarımları kısa sürede gerçekleştiren bir firma olarak kalmak ve bu şekilde anılmak firmamızı motive edici bir güç oluşturmaktadır.

Kahve Kutusu İmalatı

Firmamızda müşterilerinin isteklerine göre özel ambalaj imalatı gerçekleştirilmektedir. Tecrübeli ve eğitimli elemanları ile firmamız sizler için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Özel kahve kutuları imalatı sizler için kaliteli bir şekilde üretime konulmaktadır. Müşterilerini sürekli olarak şaşırtan firmamız sunduğu hizmetleri ile sektörde bir numara olmaya devam etmektedir. Kahve kutusu ambalaj işlemleri ile istenilen renk, şekil ve desenlerde sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Lezzetli kahvelerinizi satın almak için bizler de önemli bir reklam potansiyeli ile ortaya çıkmaya devam ediyoruz. Öncelikle bir ürün satın alındığı zaman dış görünüşün önemini ortaya koyuyoruz.

Müşterilerin karar verme mekanizmalarını hızlandırmalarında onlara büyük oranda yardımcı olmuş bulunmaktayız. Firmamızda dilediğiniz şekil ve renklerde kutulara ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda şirket olarak yapmış olduğunuz başvurularınızda da kahve kutusu toptan satış işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bizler toptan satışlarda müşterilerimize özellikle yardımcı olmaktayız. Sizlere uygun ürünler üreterek firmamızın tanınmasına ve daha çok tercih edilmesine büyük bir azimle çalışmaktayız. En yeni ve en güncel uygulamalar firmamızın kalitesi ile sizlere kısa sürede ulaştırılmaktadır. Hızlı ve etkin bir hizmet, en etkili çözümlerle firmamız sektörde tanınan bir firma olmaya devam ediyor. Kahve kutusu üretim işlemlerini gerçekleştiren firmamız iş hayatınızda önemli bir yeri olan kahve tüketiminin fazlalığına göre ayarlanmaktadır. Hemen hemen herkesin severek tükettiği ürünlerden bir tanesi olan kahve tüketiminde diğer firmalar arasında bir pazar payı elde ede edebilmek ve günümüz ağır rekabet şartlarında ayakta kalabilmek firmaların gerçekleştirdiği ürün farklılaştırma işlemi ile mümkün olmaktadır. İşte tam da bu noktada firmamız müşterilerini yalnız bırakmıyor ve elinden geleni yaparak bizleri tercih eden firmaların daha fazla kazanmalarına büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

Silindir Kutu Toptan

Rakibimiz olan firmalarla uygun çözümler üretmede iş birliği içerisinde olan firmamız sizler için sunduğu hizmetlerini daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde silindir kutu ambalaj olarak sektörde fark oluşturmaya ve daha kaliteli ürünler üretmeye devam etmekteyiz. Firmamız siz kıymetli müşterileri için elinden geleni yapmakta ve ürün talebinizin genişliğine göre uygun indirimler gerçekleştirmektedir. Siparişinizin boyutu firmamızın toptan satışlarda karar vermesinde daha çok belirleyici olmaktadır. Silindir kutu toptan fiyat seçeneklerimiz talepleriniz doğrultusunda uygun çözümlerle yeniden değerlendirilmektedir. İndirimlerimize firmamızla gerçekleştireceğiniz görüşmeler neticesinde teslim veya kargo işlemleri de dahil edilebilmektedir.

Firmamızın gerçekleştirdiği hizmet yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda siparişleriniz belirli ve kısa bir zaman aralığında gerçekleştirilmektedir. Baskı tekniklerimiz arasında dijital, yaldız ve ofset işlemler olduğu gibi daha pek çok basım tekniği gerçekleştirilmektedir. Firmamız müşterilerinin taleplerine göre baskı seçeneklerini de çeşitlendirmektedir. Sizlerin taleplerinize göre gerçekleştirilen plastik, metal ve karton kapaklar üretilmektedir. Özel siparişleriniz için de özel tasarımlar gerçekleşmektedir. Silindir kutu toptan imalat işlemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz müşteri taleplerine göre şekillenmektedir.

Özel tasarımlar, hediyelik eşya, kahve kutuları, takı kutuları, makyaj kutuları, temizlik kutuları, kalemlikler ve daha fazlası firmamızın üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlere ulaştırılmaktadır.  imalatında sektörün öncülerinden olmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimize özel tasarımlarımızla firmamız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip eden firmamız trenlerde olan hediyelik eşya hazırlayarak sektörden geri kalmamaya özen göstermektedir. Bizim için öncelikle müşteri talep ve istekleri gelmektedir.

Sizler için elinden geleni yapan ve bu konuda sürekli olarak çalışmalarını sürdüren firmamız her geçen gün kendisini büyütmeye devam etmektedir. Öncelikle sizler için çalışmalarını sürdüren firmamız en çeşitli ürünleri sunmakta ve ürün yelpazesini her geçen gün çeşitlendirmektedir. Daha çok tercih edilen ve daha çok talep edilen bir firma olmak ve böyle anılmak üstün bir çaba gerektirmektedir. Bizler de firma olarak bu bilinçle hareket ettiğimiz için azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler için elimizden geleni yapıyoruz.

Silindir Kutu Yapımı

Silindir kutu nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, metal, plastik, karton ve postüp kutu imalatlarımız özel ve eğitimli personellerimiz eşliğinde sizlere özel tasarım ve desenlerde hazırlanmaktadır. Standart üretimlerimizde kutu silindir üretiminde özellikle kartonlar kullanılmakla birlikte metal ve alüminyum folyo da tercih edilen üretim maddeleri arasında yer almaktadır. Ondüle, kuşe kağıdı, özel kağıt gibi alternatif dış yüzeyler tercih edilmekle birlikte istenilen boyut ve desenlerde kaplamalar da tercih edilmektedir.  Her geçen gün artan ve değişen taleplere ayak uydurmaya yönelik gerçekleştirilen üretim planlamalarımız teknolojiye ayak uydurabilen bir tasarımla mümkün olmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşüm işlemlerinde kullanılabilen çevre dostu ürünlerimizle de sizlere en kaliteli çözümü ulaştırabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Takı, hediyelik eşya ve çiçek kutuları gibi başka istekler için de üretim gerçekleştiren firmamızda kahve kutusu üretimi dışında da pek çok isteğe cevap verebilen çeşitli kutuları bulmanız mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda kişiye özel isteğe bağlı kutular da üretmekteyiz.

Firmamız özel tasarımlarını gerçekleştirmeden de firmaların isteklerine uygun olarak stoklarında ürün bulundurmaktadır. Acil bir sipariş karşısında da firmamızdan ürün talep edebileceksiniz. Kısa sürede kaliteli hizmet anlayışının hakim olduğu firmamızdan faydalanmanız çok da kolay olmaktadır. Kartondan silindir kutu yapımı için FSC belgeli kağıtlar ve mukavvalarla kullanılmaktadır. FSC belgeli kağıtlar ve mukavvalarla üretilen ürünlerimiz çevre dostu üretim çerçevesinde üretilmektedir. Sizler için uygun çözümler sunan firmamızda sizler de talebinizi tam olarak karşılayan ürünler bulabileceksiniz. Kartondan silindir kutu nasıl yapılır diye merak eden müşterilerimiz içinse kutularımız,  güvenilir, sağlıklı, dayanıklı kutularımız üstün hizmet ve kalite standartlarında üretilmektedir. Özel geri dönüşüm sertifikalı kağıt ve mukavvalardan üretilen kutularımız spiral bir sarmal şeklinde oluşturulmakta,  altta ve üstte bir kapakla oluşturulmaktadır.

Bizler firma olarak müşterilerimiz tarafından tam puan alabilmek için müşteri memnuniyeti ilkemiz ile yola çıkmış bulunmaktayız. Yenilikçi, fark oluşturan, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak kalabilmek için elimizden geleni yapmaya ve azimle çalışmalarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Her zaman siz kıymetli müşterilerimizin taleplerini kusursuz olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Firmamız,  bu zamana kadar pek çok firma için müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul ederek birçok ürün üretimini gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. Dinamiklerimizi kuvvetli tutarak sizler için uygun çözümler ortaya koymaya çalışmaktayız. Yılların deneyimini siz kıymetli müşterilerimizin taleplerine uygun olarak ortaya koymaya çalışmaktayız. Ürünlerimiz raflardaki yerleri ile ve kullanım alanları ile pek çok ürünün önüne geçmiş bulunmaktadır. Silindir kutularımız istediğiniz çap ve boyutta olabildiği gibi standart üretimleri ile de stoklarda muhafaza edilmektedir.

Müşterilerimizin adım adım izleyebileceği bir hizmet kalitesi ortaya koyan firmamızda harcamalarınızın nerelerde kullanıldığına dair kapsamlı bilgiler elde edebilmeniz şeffaflık ilkemizden dolayı mevcut bulunmaktadır. Firmamızın müşterilerine sunduğu güven duygusu şeffaflık ilkemizle tam olarak örtüşmektedir. Ve böylelikle firmamız sektörde elde ettiği konumunu daha da kuvvetlendirmektedir. Her yönü ile ekonomik bir platform firmamız farkı ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Sürekli büyüyen ve geniş bir ürün yelpazesi elde ederek hizmet hacmini büyütmeye devam eden firmamız sizler için farkını ortaya koymakta ve sevilen bir firma olarak sektördeki yerini büyütmeye devam etmektedir. Firmamıza sipariş edilen ürünler için herhangi bir sipariş kısıtı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar ürünü firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Üstün kalite standartları ile yoluna devam eden firmamızda aradığınız ürünleri kısa süre içerisinde temin edebilme imkanına sahipsiniz. Taleplerinize uygun renkler, desenler ve tasarımlar eğitimli ve güler yüzlü personelimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünlerinden hediyelik eşyaya kadar pek çok menşe ve minvalde sunulan hizmetler sizler için fark oluşturmaya devam ediyor. Kanserojen ürün ve kanserojen madde üretimine imkan sunan kimyasallardan özellikle uzak durulmakta ve ürünlerin natürel yapısını bozacak işlemlerden titizlikle uzak durulmaktadır.

Üretimde kullandığımız teknolojiler son dünya teknolojilerine ayak uyduran makinelerden oluşmaktadır. Bu şekilde insan gücü daha az kullanılmış oluyor ve ürünlerin daha hijyenik ortamlarda üretilmesi mümkün hale gelmiş olmaktadır. Sağlığınız ve doğanın da sağlığı bizler için hem gelecek nesillerin mutluluğu için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Sizler de firmamızın sunduğu kaliteli iş anlayışından faydalanmak, toplu siparişlerinizi daha uygun fiyata temin edebilmek için, hijyenik koşullarda üretilen, temiz ve doğa dostu ürünlerden faydalanmak için firmamız hakkında daha fazla ve daha geniş bilgi sahibi olabileceğiniz web sitemize uğrayın. Siparişleriniz ve istekleriniz teknolojiden faydalanarak en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılsın. Doğru bir hizmet elde edebilmek doğru bir iş mekanizması ile mümkün olmaktadır ve aynı zamanda doğru bir firmayı tercih etmek zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Firmamızı arayın dilediğiniz hizmet en kısa süre içerişinde sizlere ulaştırılsın.

12 Yorum

 1. Göksel Allar
  11 Kasım 2019 at 17:12

  Merhaba,

  Bir silindir kutu projesinde 270 mm yükseklik 45 mm kutu içi çap mevcuttur. Alttan 70 mm kısımdan kutu açılıyor. Alttaki kısımda bir solüsyon bulunuyor. Alt solüsyon kısmı ile üst kısım ara separatörle kapalıdır. Bu süngerimsi bir malzemeyle de mümkün. Alt kutunun üzeri tekrar bir kapakla veya ara separatörle kapalı kalabilecektir. Ürün üst kısımdan ipli veya üst kapak tutamaçlı asılabilir olması öngörülmektedir. Alt kapak kısımda ticari barkod baskılı olması opsiyonel olarak düşünülmektedir. Son olarak gerekli emtialar kutuya konulduktan sonra birleşme kısmı baskılı bantla yapıştırılarak yerinde kutu kapatımı sonlandırılacaktır..

  Ekler taslak olarak değerlendirmek içindir. (e-posta adresinize ulaşamadığım için gönderemiyorum) Renk ve içerik olarak sonuca en yakın tasarım halidir. Nihai iş emri niteliğinde değildir.

  Başlangıç olarak 1000 adet ürün eldesi için teklifinizi, görüş ve önerilerinizi ivedilikle bekliyorum. Daha fazla ayrıntı bilgilendirme için arayabilirsiniz.

  GÖKSEL ALLAR

  0544 669 8899

  1. Hüseyin Demir
   12 Kasım 2019 at 10:54

   Merhaha Göksel Bey,
   Mesajınız tarafımıza ulaşmıştır. Gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.
   İyi günler dileriz

 2. AYTAC
  16 Nisan 2020 at 17:01

  Merhaba ,
  Dijital bir reklam ajansıyız. Bir müşterimiz için silindir kutu ve 15×15 ‘e kapaklı kutu (yakın ölçülerde olabilir) için teklif alabilir miyiz?
  Adet ilk etapta min.1000 adettir.
  Silindir kutu içindeki ürün boyutu max10x10cm’ olacaktır.
  mail olarak dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.
  Aytac

  1. Hüseyin Demir
   19 Nisan 2020 at 16:38

   Merhabalar,

   Talebiniz ile ilgili bilgi mail yolu ile tarafınıza iletilmiştir.
   Arzu ederseniz daha hızlı iletişim için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

   Sevgiler

 3. ELİF
  19 Ekim 2020 at 17:50

  Merhaba iyi günler
  Ben AZEY İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş’den Elif. Biz firma olarak 80.000 adet aşağıda görselleri bulunan kutulardan yaptırmak istiyoruz. (Kutuları mendilli olarak istiyoruz.) Bununla ilgili bize en kısa sürede dönüş sağlarsanız çok seviniriz.

  İyi çalışmalar
  Elif KAVCI
  AZEY İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş

 4. mustafa özcan
  21 Ocak 2021 at 20:55

  yarım ve 1 kg lık cam kavanozları bal kavanozu koymak ıcın karton sılındır kutu ıstıyorum.05335449208

 5. Turgay
  10 Şubat 2021 at 20:41

  Merhaba
  Şirket için silindir kutu tasarımlarınızla ilgileniorum,dönüş yaparsanız çok sevinirim yada bi iletişim numarası paylaşırsanız.Bana burdan ulaşabilirsiniz
  0530510285

 6. Şeyma
  20 Şubat 2021 at 01:55

  Size nasıl ulaşabilirim

 7. Sabina
  18 Nisan 2021 at 17:39

  Merhaba mum firmam için silindir cam veya teneke kutu arayışındayım. 10-6cm veya 250-300ml boyutlarında. Fiyat bilgisi rica ederim

 8. Mert Bicer
  10 Haziran 2021 at 15:48

  Iyi Günler,

  Likör siselerimiz icin silindir kutu arayisindayiz. Ic hacmi 37 x 6cm olmasi gerekiyor. Kutu komple siyah olup üstünde logomuzun altin folyo baskini istiyoruz. Logonun altinda ufak bir beyaz baski daha olacak.
  Bunlar icin bize fiyat verebilir misiniz? 250 adet icin.

  Tesekkürler
  Saygilar
  Mert Bicer

  1. Hüseyin Demir
   12 Haziran 2021 at 21:45

   Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında info@kisiyeozelkutu.com mail adresimize siparişiniz ile ilgili mail atabilirseniz en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır

   Sevgiler

 9. Naciye
  26 Eylül 2022 at 00:30

  Merhabslar 430gramlık bal sişesine ozel 1000adet kutu yaptırmak istiyorum fiyat alabilir miyim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
 • Satıldı
 • Shipping
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0